Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Plzeň 1929

1:7

konec (1:2, 0:2, 0:3)

23.01.2016, 16:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 8. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

58:37

Ještě jedno vyloučení – Patrik Straka (MBL) – dvě minuty za sekání.

58:12

Vyloučení na obou stranách – Oscar Flynn (MBL) dostal menší trest krosček a Martin Červenka (PLM) za hrubost

57:25

Hosté budou hrát ještě jedno oslabení. Menší trest za podražení dostal Vlastimil Kačena (PLM).

50:10

Další vyloučení. Matěj Chalupa (PLM) dostal dvouminutový trest za vražení na hrazení.

47:53

Jenže Boleslavští jdou znovu do čtyř. David Jirásek (MBL) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, a tak si musí odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

45:48

Vojtěch Outrata (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Zaokrouhlí Plzeň svoje vedení?

39:17

Další vyloučení. Patrik Straka (MBL) dostal dvouminutový trest za hrubost.

38:17

Hosté jdou do čtyř. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Dominik Sedláček (PLM).

25:44

Počet hráčů na ledě se srovná. Patrik Straka (MBL) dostal dvě minuty za podražení.

24:59

Michael Čechura (PLM) dostal dvě minuty za držení protihráče.

17:32

Dvě minuty na trestné lavici by měl strávit Jan Dvořák (MBL). Dostanou se do vedení?

13:52

Další vyloučení. Petr Foerster (PLM) – dvě minuty za podražení.

12:32

Martin Straka (PLM) se dopustil nedovoleného bránění na Hynka Havelku, za čež mu náleží dvě minuty na prochladné trestné lavici.

04:34

První vyloučení i na straně hostů. Štěpán Hanzlík (PLM) si posedí dvě minuty za hákování.

01:46

První vyloučení utkání. Dvě minuty za podražení dostal David Jirásek (MBL).

1:7

Branky a nahrávky: 3. Straka – 14. Rubner (Chalupa), 20. Rubner (Pour, J.Roubal), 23. Eret (Červenka, Penc), 27. Chalupa (Eret, Kovařík), 54. Pour (J.Roubal, Kovařík), 54. J.Roubal (Kovařík, Pour), 56. Chalupa (Rubner, D.Roubal)

BK Mladá Boleslav: Marek (Haas) – Dlabola, Petržílka, Jirásek, Obrtlík, Linhart, Kalus (C), Chládek, Nepokoj – Flynn, Křížek, P. Straka, Havelka, Kalaš, Foerster, Outrata, Jindra, Dvořák

HC Plzeň 1929: Krasanovský (R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Rubner, Pour, Chalupa, M. Červenka, Eret, M. Straka, D. Roubal (C), Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal

Rozhodčí: Würtherle – Gabriel, Zmeškal