2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC RT TORAX Poruba 2011

4:3

po prodl. (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)

23.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 36. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 2.0 4.5 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:25

Před hostující brankou se strhla potyčka mezi Matějem Charvátem (HOD) a Davidem Vajdou (POR). Bude se hrát tři na tři.

49:52

Jakub Gelnar byl faulován Ondřejem Nedvědem (HOD), hodonínský zadák usedá na trestnou lavici na 2 minuty za hákování.

34:43

Hodonín bude hrát dvě minuty dlouhou přesilovku pět na tři! Na trestnou lavici odjíždí Jakub Baca (POR) za držení protihráče.

31:54

Aleš Kilnar (POR) tvrdě fauloval domácího Sajdla a za sekání dostává trest do konce utkání. Domácí mají k dispozici pětiminutovou přesilovou hru.

24:09

A máme tady další vyloučení. Michal Kuba (HOD) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

19:38

Další vyloučení, tentokrát v týmu Hodonína. Jakub Sajdl (HOD) odjíždí na trestnou lavici za napadení.

19:20

Vladimír Stejskal (POR) krosčekoval Mikésku a počet hráčů na ledě se vyrovná.

18:09

50 sekund dlouhá přesilová hra 5:3 se naskytuje hostům. Petr Pokorný (HOD) vyloučen na 2 minuty za podražení.

16:59

Jakub Sajdl (HOD) vyloučen na 2 minuty za sekání, další přesilovka pro Porubu.

13:23

Přesilovku si vyzkouší také hosté. Zdeněk Jurásek (HOD) si jde odpočinout za podražení.

09:09

Uvidíme první přesilovou hru utkání. Petr Seidler (POR) vyloučen na 2 minuty za hákování.

4:3

Branky a nahrávky: 37. Mikéska (Kolář, Černohous), 40. Matula (Škápik, Kuba), 47. Polesný (Mikéska, Venclík), 61. Matula (Škápik) – 11. Stejskal (Slavík), 26. Ovšák (Sedlář), 29. Zachar (Malý)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (17. Zavadil) – Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škápik, Jedlička, Pokorný (C), Polesný – Charvát, Sajdl, Černohous – Matula, Jurásek, Kuba – Tomi, Venclík Trenér: Stanislav Beťko

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Peslar, Baca, Puškár, Ovšák, Vajda, Malý, Buček – Ballner, Blahuta, Rimmel, Kilnar, Vaněk, Vrána, Gelnar, Sedlář, Seidler, Zachar (C), Stejskal, Šrámek Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Michal Dědek – Radim Šimčík, Dominik Holibka