konec (2:0, 0:0, 0:0)

23.01.2016, 15:00 • 43. kolo • Adam Kolář

Tipsport: 2.3 4.2 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Loučím se s vámi a u dalších dramatických bitev se brzy těším na shledanou. (17:19:22)
Je konec! Slavia poprvé v sezóně poráží Jihočechy a do tabulky získává velice cenné tři body. Utkání bylo zajímavé, byť jsme neviděli mnoho branek. Jediné dva góly navíc padly hned v úvodní periodě, kterou slávisté vyhráli 2:0 stejně jako celé utkání. Právě v první třetině měli sešívaní navrch, ve zbylých čtyřiceti minutách jsme sledovali vyrovnaný hokej, kterému kralovali oba brankáři, zejména pak domácí Alexandr Hylák, jenž nepustil za svá záda jediný kotouč a hlavně díky němu slaví červenobílí cenné vítězství.

59:52

Odražený puk ze vzduchu sebral Hylák do lapačky. Uvidíme ještě jedno vhazování. Bláha se už vrací do své klece.

59:47

Hosté již jsou zpět v útočném pásmu.

59:32

Bahenský vyhodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

59:20

Time-out je u konce, utkání vrcholí!

59:20

Hylák si připsal další důležitý zákrok proti skryté střele z otočky, následně míří puk na icing a Milan Razým si žádá oddechový čas.

59:00

Minuta do konce, Motor kombinuje před Hylákem.

58:35

Pražané posílají puk do středního pásma.

58:13

Krstev si dal málem vlastní gól, po jeho nechtěné teči však puk skončil nakonec těsně vedle!

58:00

Bláha je na střídačce, Motor to zkusí v šesti muži v poli!

58:00

Nakonec o něj ale přišel a Tuominen záhy raději poslal puk na zakázané uvolnění.

57:17

David Hruška hájí puk v rohu za Bláhovou svatyní.

56:50

Žálčík pálil zprava těsně nad a Pražané jsou kompletní.

56:13

Kašpařík mířil tváří v tvář proti Bláhovi, v tísni ho ale střelou mířící mezi betony nepřekonal.