konec (1:0, 1:0, 2:1)

23.01.2016, 16:00 • Svijanská aréna • 36. kolo • Jonáš Jech

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (18:26:39)
Trend obou předchozích třetin si Tygři zopakovali a krátce po začátku se jim podařilo vstřelit další gól. Ve 42. minutě skóroval Svoboda a o tři minuty později Král. Hosté ještě v polovině poslední třetiny dokázali lehce korigovat skóre ale to bylo z jejich strany vše. Zápas se tedy dohrál v poklidu a z vítězství 4:1 se radují domácí hokejisté.

59:16

Zřejmě poslední vhazování ve středním pásmu.

58:55

Zápas je rozhodnutý a tak se dohrává v klidném tempu.

58:07

Offside hostů. Dvě minuty do konce.

57:03

Domácí uklidňují hru a snaží se ukončit zápas za současného stavu.

56:15

56:15 Zajímavé hokejové prostředí = parádní fotografie!

56:15

Turek zůstává po tvrdém hitu ležet na hrací ploše.

55:50

55:25

Hosté ve čtyřech. Přesilovka domácích pokračuje.

53:48

Na trestnou lavici usedají dva hráči Karlových Varů. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Osmík(KVA) a za nesportovní chování na deset minut Dudek(KVA).

53:04

Rulík(KVA) vyloučen za krosček.

53:04

Před Frčkem se teď strhla mela a bude se vylučovat.

52:04

Davídek trefil nejdříve Kačírkovu a výstroj a napodruhé ho vychytal Hosnedl.

52:00

Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

51:06

Nebýt skvělého Hosnedla mohlo to být 4:2. Hosté ale v přečíslení zakončili doprostřed branky kde měl domácí gólman svou lapačku kterou střelu vyrazil.

50:35

Karlovarské gól lehce povzbudil. Domácí však zůstávají klidní a drží svou modrou čáru.

49:32

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Hosté přeci jen snižují. Nahození sklepl Hosnedl pouze před sebe, odkud dorazil puk do branky DANIEL BABKA. Asistence: Ondřej Pajk

48:11

Hra je teď velmi rozháraná a plná rychlých výpadů.

46:19

Teď si naopak s rozehrávkou nevěděli rady domácí. Puk skončil až v lapačce jejich brankáře.

45:51

Střela od modré a jak už je dnes zvykem, Hosnedl zaklekl a chytá.

45:15

Zápas spěje k jasnému konci a hosté jsou velmi nervózní při rozehrávce. Zakázané uvolnění je vrací zpět do vlastního pásma.

44:07

Liberec právě vstřelil branku!

Jeden z karlovarských obránců nevěděl co s pukem a tak ho o něj připravil Daniel Svoboda, který přihrál do mezikruží. Tam už číhal napřažený ZDENĚK KRÁL, který umístil svou střelu přesně mezi Frčkovi betony. Asistence: Daniel Svoboda

41:22

Zmatky před brankou nakonec pomohly domácím. U levé tyče dorazil puk za Frčkova záda DANIEL SVOBODA. Asistence: Michal Gecko, Marek Zachar

40:59

Icing domácích.

40:09

Frček ukrývá nahození do své lapačky.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:32.
Obraz hry zůstal stejný a vidíme zatím velmi vyrovnaný hokej. Oba gólmani si počínají skvěle. Přesto musel Frček podruhé kapitulovat. Ve 23. minutě dorazil puk za jeho záda Ordoš. Sérii několika vyloučení nevyužil ani jeden z týmů a tak půjdeme do poslední třetiny za stavu 2:0.

40:00

39:00

Byli jsme svědky dvou rychlých kontrů. Kalfiřta vychytal Frček levým betonem a na druhé straně si Hosnedl pomohl vyrážečkou.

37:04

Svoboda dostal skvělou přihrávku od Mečíře a byl sám před brankou. Puk mu ale přeskočil čepel a tak se k zakončení nedostal.
Liberečtí dlouhou dvojnásobnou přesilovku nevyužil a tak hrajeme opět v pěti na obou stranách.

36:23

35:00

Hosté se osvobozují a střídají.

34:23

Hosté jdou do tří. Za krosček je vyloučen Rulík(KVA).

33:35

Další oslabení pro západočechy. Za podražení je vyloučen Dudek(KVA).

33:02

Přečíslení zakončoval Nguyen. Hosnedl stál na svém místě a tvrdou ránu zneškodnil.

31:30

Dvě velké šance hostů. Skvělý Hosnedl nejdříve lapačkou a při dorážce celým tělem zabránil v inkasování gólu.

30:46

28:46

Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za úder do oblasti hlavy a krku je vyloučen Šír(LIB) na 2+10 minut.

27:42

Zikmund je vyloučen na deset minut za nesportovní chování.

27:42

Skvělou kombinační akci karlovarských zakončoval Pajk. Najel až do Hosnedla a srazil mu hokejku z hlavy.

26:33

24:33

Tlak domácích vyústil ve vyloučení. Za hákování je vyloučen Michálek(KVA).

23:59

Hosté v nouzi vyhazují na zakázané uvolnění.

22:11

Turek vystřelil od modré a král lehce tečoval před brankou. Frček pouze vyrazil na dojíždějícího JANA ORDOŠE, který puk uklidil do poloprázdné branky. Asistence: Zdeněk Král, Jan Turek

20:51

20:30

Domácí pokračují v přesilovce

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:47.
Po opatrném začátku se domácí dostali do tempa a většinu času kontrolovali hru. Už v sedmé minutě se dostali do vedení díky přesilovkovému gólu Marka Zachara. Pak jsme viděli spoustu šancí na obou stranách. Hosnedl všechny pokusy doprostřed branky pochytal a na druhé straně mířila většina střel mimo. Stav po první třetině tedy zůstal 1:0.

20:00

18:50

Domácí si zahrají další přesilovku. Za krosček je vyloučen Hendrych(KVA).

18:36

Domácí gólman kryje další střelu z velké vzdálenosti.

18:00

Úmyslný offside hostů a hra se stěhuje před Frčka.

17:46

Hosté v přečíslení situaci překombinovali a Hosnedl může zůstat v klidu.

16:24

Turek od modré čáry těsně míjí.

15:23

Gecko z dorážky síť nerozvlnil. Hosté mu včas zablokovali hokejku.

13:59

Ordoš osamocen v prostoru mezikruží trefuje pouze Frčka.

13:23

Za sekání je vyloučen Osmík(KVA).

12:45

Teď zmatky před Frčkem. Babec s Rubešem puk do branky nedotlačili, protože ho brankář zalehl.

12:15

Icing západočechů a tak hra se stěhuje před jejich gólmana.

11:48

11:29

Na Hosnedla létá jedna střela za druhou. Všechny mířili doprostřed branky a domácí gólman si s nimi poradil.

10:30

Tygři už jsou ve čtyřech. Rozhodčí vykazují hosty z pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

09:48

Domácí jdou do tři. Za držení hole je vyloučen Solenský(LIB).

09:10

Paradoxně měli teď velkou šanci Tygři. Svoboda z pravého kruhu lehce přestřeluje.

07:57

Přesilovku si zahrají také hosté. Za podražení je vyloučen Babec(LIB).

06:16

Úvodní početní výhoda rychle využita. MAREK ZACHAR dostal puk na modré čáře. Vybruslil si k levému kruhu a trefil přesně vzdálenější horní roh Frčkovi branky. Asistence: Jozef Huňa, Samuel Solenský

05:44

Pajk(KVA) vyloučen za hákování.

04:54

Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.

04:44

Zmatky před domácím gólmanem ukončují rozhodčí.

04:22

Offside domácích.

03:29

Kunstova přihrávku skrz brankoviště nezachytil nikdo z domácích.

02:39

Rubešovo nahození svírá Frček v lapačce.

01:50

Ordoš přebruslil obránce a byl sám před brankou. Klička do backhandu mu nevyšla a minul tři klec.

01:10

Hosté zatím drží puk. Hosnedl ale ještě neohrozili.

00:01

Oba týmy jsou na hrací ploše. Za chvíli začínáme.

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Kunst, Mečíř, Divila – Babec, Pokorný, Šír, Kalfiřt(C), Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda,Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka

Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel.
HC Energie Karlovy Vary
Západočeši jsou na tom o poznání lépe. Odehráli stejný počet utkání a s 53 body se vyhřívají v klidném středu na sedmém místě. Splní úlohu favorita a odvezou si ze severu Čech tři body?
Bílí Tygři Liberec
Domácí neproplouvají sezónou v nijak oslnivé formě. Po 34 odehraných zápasech jim patří čtrnáctá příčka v tabulce. Se ziskem čtyřiceti bodů určitě nemohou být v Liberci spokojení a tak budou chtít na svém ledě určitě nějaké další přidat.
Dobrý den, vítejte u přenosu z utkání 36. kola DHL Extraligy Juniorů. V dnešním utkání se představí Bílí Tygři Liberec a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Zachar (Huňa, Solenský), 23. Ordoš (Král, Turek), 42. Svoboda (Gecko, Zachar), 45. Král (Svoboda) – 50. Babka (Pajk)

Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel