13.01.2016, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 33. kolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 4.0 4.5 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Technika Brno.
Rozhodující branku zařídil v sedmé sérii MICHAL BRZOBOHATÝ.

Brněnský tým mění brankáře. Na nájezdy se do branky postaví Jekel.

64:59

Za brněnskou brankou se strhla mela. Opavský Josef Tichý dostává dvě minuty za hrubost.

64:28

Tak ne. Hned po buly dostává za sekání menší trest útočník Slezanu Selingr. Ke dvouminutovému trestu dostává i osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

64:24

Slezan zakončí prodloužení přesilovou hrou. Na trestnou lavici míří hostující Piskoř, podražení.

58:01

Slezan si zahraje v závěru třetí třetiny početní výhodu. Za sekání inkasoval dvouminutový trest kapitán Brna Habrovec.

56:59

Technika právě vstřelila branku!
Hosté přesilovku využívají srovnávají na 2:2! Puk po střele Davida Havíře Šafránkovi vypadl a PETR JURČA jej pod betony opavského brankáře doklepl do branky – 2:2! Asistence: David Havíř.

55:58

Nepříjemná komplikace pro Opavu. Dvě minuty si na trestné lavici posedí opavský útočník Polok, který se provinil podražením.

54:22

Opava právě vstřelila branku!
Slezané jdou znovu do vedení! Jakub Vítek našel z rohu kluziště TOMÁŠE POLOKA, který se opřel do puku, a přesnou trefou bez přípravy poslal kotouč nechytatelně pod horní tyčku! Asistence: Jakub Vítek.

49:11

Závar před opavskou svatyní. Puk poskakující před brankovou čárou trefil Jurča, byl však tísněn obráncem Opavy, a tak nedokázal usměrnit kotouč do zcela prázdné brány. Pouze plácl do kotouče, který skončil těsně vedle tyče. Tohle byla promarněná šance Brna!

45:56

Galvas se provinil podražením a odpyká si dvouminutový trest.

39:42

V Ideální palebné pozici se objevil Wolf, ale z prostoru mezi kruhy nedokázal přesně srovnat svá mířidla.

35:22

Vrabel jde za nedovolené bránění za katr, přesilovka pro Brno.

29:52

Opava bude disponovat přesilovou hrou, na trestnou lavici byl poslán Michal Brzobohatý.

27:58

Po necelé polovině základní hrací doby je v Opavě vyrovnáno! Po Habrovcově přihrávce Šafránka prostřelil DOMINIK PISKOŘ. Asistence: Jan Habrovec.

25:23

Opavští se budou muset bránit, za faul kolenem byl totiž vyloučen Baďura.

20:55

Přihrávku do levého kruhu obdržel Selingr, jeho razantní pumelici zlikvidoval Novák.

20:13

Opava bude hrát ve čtyřech, za držení hole byl totiž vyloučen Vítek.

19:33

Za následné protesty byl vyloučen také Habrovec a hosté půjdou do tří.

19:33

Před koncem úvodní periody si Slezan zahraje přesilovku, brankář Techniky se provinil nesportovním chováním. Trest za něj odpyká Polesný.

16:06

Za katr má namířeno Wolf, jeho podražení hlavní arbitr zkrátka nemohl přehlédnout.

13:03

Herman si v souboji se soupeřem pomohl sekáním a byl mu vyměřen dvouminutový trest.

09:03

Přihrávku do předbrankového prostoru obdržel Jurča, mírně tečoval puk, ale Šafránek si připsal úspěšný zákrok.

06:22

Slezan si zahraje přesilovou hru, za nedovolené bránění byl dvěma minutama potrestán Strýček.

05:01

Náskok opavského celku mohl zdvojnásobit Polok, jenž se objevil před Novákem, avšak překonat ho nedokázal.

03:54

Domácí mužstvo se v úvodu utkání ujímá vedení! Po Baďurově přihrávce zpoza brány otevřel skóre TOMÁŠ ROUSEK. Asistence: Pavel Baďura.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Rousek (Baďura), 55. Polok (Vítek) – 28. Piskoř (Habrovec), 57. Jurča (Havíř), rozh. náj. Brzobohatý