5:3

konec (1:1, 2:1, 2:1)

13.01.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 23. kolo • Raina Tomanová

Tipsport: 2.1 4.0 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nakonec HC Stadion porazil hostující Kobru Praha poměrem 5:3. Druhá a třetí třetina byla v jejich režii, každou vyhráli 2:1. Získali tak tři body a do Kolína pojedou ve veselé náladě s vyhlídkou na další vítězství. Pro dnešek je to vše a já přeji příjemný večer. (20:21:18)

59:53

Jelínek má kotouč mezi betony.

59:37

Domácí teď minul prázdnou branku, vhazuje se u Jelínka.

59:27

Zakázané uvolnění.

59:10

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (2 min.).

58:34

Vrchlabí vstřelilo branku!

HC Stadion výhodu prázdné branky hned využívá. Uvolnil se JIŘÍ ŠIMONÍČEK, který ujel hostujícímu hráči a navyšuje na 5:3. Asistence: Maďar, Jandejsek.

56:27

Rozhodčí bude vhazovat ve středním pásmu. Hosté už mají pouze tři minuty na vyrovnání.

55:40

Bláha získal puk u mantinelu v útočné třetině. Gól se však nekoná.

54:37

54:31

54:07

Žádný z týmu si nevytvořil vyloženou šanci.

53:31

Šimoníček v ofsajdu.

52:37

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bláha – 2 min., napadení).

5:3

Branky a nahrávky: 19. Bittner, 37. Bittner (Procházka, Urban), 39. Šťastný (Jebavý), 44. Procházka (Urban, Lenoch), 59. Šimoníček (Maďar, Jandejsek) – 18. Jakeš, 36. Vlach (Škop), 47. Antončík (Jakeš, Šteiner)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Hejda, Klement, Lenoch, Kadavý, Matějček, Jandejsek, Cheborád – Šťastný, Filip, Jirků, Procházka, Urban, Bittner, Bláha, Šimoníček, Maďar, Oppelt, Vacek

HC Kobra Praha: Bílek (Ponikelský) – Šteiner, Verbík, Cafourek, Vacek, Lang, Verbík, Kulich, Doležal – Jakeš, Jedlička, Borovanský, Škop, Hanták, Antončík, Slanina, Hlinka, Novák, Kysela, Kučera

Rozhodčí: Vejnfurter – Špringl, Pechánek