Chance liga

Sportovní klub Kadaň – HC ZUBR Přerov

3:4

po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)

13.01.2016, 18:00 • ZS Města Kadaně. • 40. kolo • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 1.88 4.3 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:31:28)

64:40

Přerov právě vstřelil branku!
ROMAN PŠURNÝ dostal vynikající přihrávku,objel Hanuljaka a zasunul do prázdné branky. bonusový bod tak míří naHanou.

63:56

62:33

Zubři vyhazují.

62:19

Kašeho ránu Řehoř vyrazil betonem.

61:56

Kadaň si zahraje přesilovku. Za podražení vyloučen přerovský Stoklasa.

60:31

Rváči fasují 5 + OK.

60:21

Kadlec se uvolnil na pravém křídle, Řehoře ale neprostřelil. Následně se blýskl opravdu výživným pěstním soubojem s Chmelířem, jemuž po souboji svlékl dres.

60:01

Po třech třetinách je skóre 3:3, uvidíme tedy prodloužení, jež začne za malou chvilku.

60:00

58:59

Zubři využívají přesilovku a je opět srovnáno. Po ráně Chmelíře se před brankou probojoval k puku ROMAN PŠURNÝ a překonal nešťastného Hanuljaka. Asistence: Lukáš Chmelíř, Marek Sikora.

58:23

Kadaň vyhazuje.

57:59

Chmelíř nepropálil hradbu těl před Hanuljakem.

57:48

Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:48

Kverka (KAD) potrestán z zdržování hry.

57:26

Chmelíř vyzkoušel pozornost Hanuljaka ranou od modré, gólman Kadaně byl připravený.

56:20

Vrána obkroužil branku, žádného spoluhráče však před ní nenašel.

3:4

Branky a nahrávky: 18. Kverka (Kadlec), 29. Veselý (Kaše), 55. Blaha (Kaše) – 5. Pšurný (Procházka), 11. Blinka (Král, Šnajnar), 59. Pšurný (Chmelíř, Sikora), 65. Pšurný

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Dlouhý) – Mrázek, Rohan, Szathmáry,Trefný, Charousek, Černý, Blaha, – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Vrána, Chrpa – Veselý, Kaše, Koblasa – Wágner, Šťovíček, Vaněk

HC ZUBR Přerov: Řehoř (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Novotný, Ferenc,Vágner, Hořava, Šnajnar, Dujsík – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Král, Blinka

Rozhodčí: Schmejkal – Krátký, Svobodová