0:4

konec (0:1, 0:3, 0:0)

03.01.2016, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 2.12 3.76 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pokud vás zarazil nebývale nízký ice-time Jiřího Hudlera, tak vězte, že český útočník na začátku třetí třetiny odstoupil ze zápasu kvůli zranění v dolní části těla. (06:44:20)
Československá stopa v utkání:
Jiří Hudler (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:26
Ladislav Šmíd (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:49
1. Karri Rämö (CGY) 26 zákroků, 0 gólů, 100%
2. Josh Jooris (CGY) 1+1
3. Micheal Ferland (CGY) 0+1
Paradoxem třetí třetiny je fakt, že domácí vystřelili pouze jednou na branku, přitom hned třikrát trefili tyč!
Střely na branku: 26-34
Je konec! Calgary dnes v Denveru vyhrálo jednoznačně 4:0. Hosté o své výhře rozhodli ve druhé třetině, kdy se díky dvěma povedeným tečím a chybě domácích prosadili hned třikrát. Ve třetí třetině už se nic převratného neudálo a Flames si tak do tabulky připisují dva body, naopak Avs opět ukázali, že jim to letos doma příliš nejde.

59:39

Skvělý zákrok předvedl Pickard proti střele Hamiltona a vypadá to, že dnes zůstane nepřekonaný.

59:14

Ferland ve skvělé pozici minul.

58:59

Další ofsajd hostů. Bob Hartley už na přesilovku posílá hráče, kteří na ní běžně vůbec nechodí.

58:20

Necelé dvě minuty jak do konce zápasu, tak do konce MacKinnonovo trestu.

57:50

Flames už ani moc nestřílí, ojedinělý pokus Brodieho byl navíc zblokován.

56:48

Snahu Bennetta zastavil ofsajd.

56:36

Söderberg to zkusil v oslabení, neúspěšně.

56:14

Bolestivý zásah hokejkou do obličeje schytal Lance Bouma, jehož nechtěně, ale tvrdě trefil Nathan MacKinnon. Domácí hvězda dostává 2+2 minuty a dnes pravděpodobně dohrála.

55:20

Zápas už se spíše dohrává, nic nenasvědčuje tomu, že by domácí ještě dokázali utkání zdramatizovat.

54:41

Iginlův pokus Rämö kryje a je tu poslední komerční přestávka.

0:4

Branky a nahrávky: 8. Hamilton, 29. Jooris (Giordano, Brodie), 31. Stajan (Wideman, Jooris), 34. Backlund (Ferland)

Colorado Avalanche: Varlamov (34. Pickard) – Beauchemin, Johnson – Holden, Barrie – Gormley, Redmond – Tanguay, MacKinnon, Iginla – Martinsen, Mitchell, Duchene – Landeskog, Söderberg, Comeau – McLeod, Grigorenko, Skille. Trenér: Patrick Roy.

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Šmíd, Wideman – Gaudreau, Monahan, Colborne – Bennett, Granlund, Hudler – Ferland, Backlund, Jones – Bouma, Stajan, Jooris. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: O'Rourke, Leggo – Kovachik, Rody