1. liga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HC 19 Humenné

6:3

konec (1:1, 3:0, 2:2)

03.01.2016, 17:00 • ZŠ Michalovce • Info o změnách stavu (Roland Hric (@rolandhric)) sk

Tipsport: 1.15 8.0 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V poslednej tretine sme videli štyri góly, po dva v oboch bránach. Michalovce dokázali zvíťaziť a potvrdili rolu papierového favorita dnešného zápasu. (19:19:56)

59:40

Segľa je tiež na ľade. Michalovce početnú prevahu o dvoch hráčov nevyužili, no aj tak sa tešia z troch bodov.

59:07

Horváth je späť na ľade, no Michalovce ešte hrajú presilovku 5 na 4, keďže Segľa je stále na trestnej lavici.

57:40

Michalovce si v závere zahrajú presilovku 5 na 3, keď fauloval Martin Segľa.

57:07

Branislav Horváth (Humenné) dostal dve minúty za držanie hokejky.

56:39

Humenné dáva gól!
Hosťujúci MAREK BORECKÝ znižuje na rozdiel troch gólov. Asistencie si pripísali Denis Markuš a Dalibor Mikula.

51:47

Martin Drotár (Michalovce) oslabil svoj tím na dve minúty za hákovanie.

47:14

Dukla Michalovce dala gól!

ZOLTÁN KUBÁT využil presilovú hru a zavŕšil hetrik! Asistovali mu Daniel Hančák a Peter Klouda.

46:11

Marek Nagy (Humenné) dostal dve minúty za podrazenie.

42:16

LADISLAV HOPKOVIČ znižuje na 2:5 z pohľadu hostí, no aj tak to bude mať Humenné veľmi ťažké, ak chce pomýšľať na body. Asistencie: Christián Michalčin a Marek Borecký.

41:05

ZOLTÁN KUBÁT svojim druhým gólom zvyšuje už na 5:1! Tretiu asistenciu si pripísal Matej Hinďoš, Tomáš Banovský pridal prihrávku ku dvom gólom.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

37:33

Humenné nevyužilo početnú prevahu. Dve a pol minúty pred koncom druhej tretiny je stav 4:1.

35:33

Vladimír Urban (Michalovce) si odsedí dve minúty za držanie.

30:45

Domáci držia svoje vedenie a zatiaľ potvrdzujú rolu favoritu tohto zápasu.

24:57

TOMÁŠ BANOVSKÝ posiela Michalovce do trojgólového vedenia! Asistovali mu Martin Schnelly a Matej Hinďoš.

23:43

Michalovce trestajú hostí druhý raz v krátkom čase! Prvá presilovková formácia domácich zavrela hostí v ich obrannom pásme a ZOLTÁN KUBÁT zvýšil na 3:1! Asistencie si pri jeho góle pripísali Peter Klouda a Zoltán Kubát.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Bánovský (Hinďoš), 24. V. Urban (Klouda), 24. Kubát (Klouda, J. Faith), 25. Banovský (M. Schnelly, Hinďoš), 42. Kubát (Hinďoš, Banovský), 48. Kubát (Hančák, Klouda) – 14. Horváth (Nagy), 43. Hopkovič (Michalčin, Borecký), 57. Borecký (Markuš, D. Mikula)

HK DUKLA Ingema Michalovce: T. Petro (D. Okoličány) – Hančák, Boboš, V. Urban, Kubát, Voronov, Šangin, Dolgoš, Buraľ – J. Faith, Klouda, Drotár – M. Schnelly, Hinďoš, Banovský – Salnikov, Huňady, Lušnikov – Fedorko, R. Jenčo, M. Gavura.

HC 19 Humenné: Volentier – Michalčin, Hopkovič, Ján Šeliga, M. Roháčik, M. Grega, B. Horváth, Mendel – Ma. Segľa, Bylina, L. Vartovník – Mihalič, Dmitrijev, Marek Nagy – D. Mikula, D. Markuš, Borecký – Renčok, B. Krempaský.

Rozhodčí: Husár – Šoltés, Štofančík