1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

03.01.2016, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.83 3.6 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 12 149 diváků se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších on-line přenosů. Dobrou noc! (03:53:43)

3. Paul Gaustad (NSH) 1+0
Dnešní střetnutí mezi Carolinou a Nashvillem je u konce a vítězství 1:2 nakonec slaví hostující tým. Predátoři sice museli dotahovat jednobrankový náskok domácích, ale to se ve druhé třetině podařilo a po třetí části, která branku nenabídla, tak utkání dospělo do prodloužení. V něm Nashville postupem času převzal iniciativu a Mattias Ekholm v čase 63:09 rozhodl utkání přesnou střelou z pravého kruhu. Nutno říci, že remíza po šedesáti minutách byla rozhodně zasloužená a bonusový bod sebral šťastnější tým.

63:09

63:09 Mattias EKHOLM - 1:2

63:09

Nashville právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Ellis u červené čáry přenechal puk Forsbergovi, jenž prokázal výborný přehled a našel volného MATTIASE EKHOLMA. Ten měl dost času na pravé straně, zamířil a poté skvělou střelou přisoudil bonusový bod na stranu Nashvillu. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Ellis

62:46

Josi si vyměnil puk se spoluhráčem, ale ten byl vytlačen do středního pásma. Carolina se ne a ne dostat ke kotouči.

61:58

Prodloužení se začíná hodně rozjíždět a to také probouzí domácí publikum, které ocenilo několik rychlých protiútoků obou celků.

61:19

Jeden z hostů se tlačil před rozhozeného Lacka, ale nakonec byl povalen na led. Velká šance je zhacena a faul se také nepíská!

60:44

Josi sice vyvezl puk z vlastního pásma, nicméně následně jej ztratil a kotouče se ujala Carolina. Také Skinner byl následně odzbrojen.

60:22

První střelecký pokus prodloužení obstaral domácí bek Justin Faulk. Rinne se však včas přesunul a dělovku zastavil.

60:01

Je tedy za námi řádná hrací doba tohoto střetnutí a po bezbrankové třetí třetině nám utkání dospělo do prodloužení. I přes velkou snahu Caroliny ve třetí třetině tak uvidíme velmi populární hru tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58

Rozhodnout teď mohl Jordan Staal, který s našel volné místečko a dostal přihrávku. Tvrdá střela jednoho z bratrů Staalových skončila ne betonech pozorného Rinneho!

59:12

Hurricanes se snažili dostat k zakončení, ale nakonec se kotouče ujal Gaustad, který jej šikovně obloučkem vyhodil mezi modré čáry.

1:2

Branky a nahrávky: 9. Rask (Skinner, Di Giuseppe) – 33. Gaustad (Ekholm, Salomäki), 64. Ekholm (Forsberg, Ellis)

Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Faulk, Liles, Hainsey, Slavin, Pesce, Hanifin – Lindholm, E.Staal, Versteeg – Di Giuseppe, Rask, Skinner – Nestrašil, J.Staal, Nordström – Nash, McClement, Terry

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Smith, Ribeiro, Forsberg – Neal, Fisher, Arvidsson – Hodgson, Järnkrok, Wilson – Salomäki, Gaustad, Nyström

Rozhodčí: Ian Walsch, Francis Charron – Tim Nowak, Brandon Gawryletz

Diváci: 12.149