2:3

konec (1:2, 0:0, 1:1)

13.12.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 1.87 3.9 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině se Nashville velmi aktivně snažil napadat Colorado. To s Varlamovem v bráně bylo velmi těžké vstřelit gól. Přes vetší aktivitu domácích se podařilo Coloradu využít přesilovou hru a vyhrát rozdílem jednoho gólu. Pro dnešní zápas se loučím a u další přenosů na shledanou. (04:48:15)

59:58

Vhazování před bránou domcích.

59:45

Vhazuje se ve středovém kruhu.

59:02

Varlamov neskutečně vyrazil puk s brankové čáry.

58:56

Oddechový čas pro hosty.

58:30

Domácí hrají v šesti.

58:15

57:36

i přes oslabení se Nashville vydává do aktivního napadání soupeře.

57:00

Colorado šetří drahocenný čas přesilové hry.

56:06

Na dvě minuty byl vyloučen Mike Ribeiro (NSH) za zdržování hry.

56:00

Obránci Colorada předvádí skvělou orientaci před vlastním brankovištěm, když hosty nepustili k zakončení do prázdné brány.

55:20

Hra zůstává před brankářem hostů.

54:40

Domácí předvádí velikou aktivitu v napadání rozehrávky. Hosté musí vždy až za bránu.

54:05

Před brankářem Rinneym se znovu ztrhla potička, která vyhodila bránu ze standardního umístění. Zápas se začíná vyostřovat.

53:20

Nashville znovu zavezl puk do útočné třetiny a obrana Colorada má velké problémy se zklidněním hry. Vše musí zastavit až brankář hostů Varlamov.

52:43

Po dlouhém nátlaku na bránu hostů musel hru zastavit až Varlamov.

52:00

Na dvě minuty je vyloučen Andreas Martinsen (COL) za úder loktem.

51:20

Domácí se usilovně snaží dohnat jednogólovou ztrátu a velmi aktivně napadají rozehrávku hostů.

51:10

Hra se velmi rychle přesunula před Rinneho, který si se střelou jednoduše poradil.

50:40

Domácí nic nevzdávají a dále pokračují v nátlaku na brankáře Varlamova, který dnes chytá výborně.

50:10

Pro hosty se nyní situace zlepšila. Po vstřelení gólu se tým chová na ledě uvolněněji a nedělá chyby.

Andreas MARTINSEN - 2:3

49:37

Colorado právě vstřelilo branku!
Po střele od modré dokázal Rinne puk ještě vyrazit. Na první a druhou dorážu ještě stačil a tu poslední od ANDREASE MARTINSENA už nechytil. Asistence: Carl Soderberg, Francois Beauchemin

48:40

Hosté jsou aktivnějším celkem na ledě a daří se jim dostat pod tlak Nashville, který se oklepává po oslabení.

47:57

Colorado velmi dotírá na Nashville a chybí jen velmi málo ke vstřelení třetího gólu Colorada.

46:46

Colorado při přesilové hře dokázala zmírnit vysoké tempo hry domácích a dostat se před Rinneho.

45:59

Na dvě minuty je vyloučen Austin Watson (NSH) za podražení.

45:52

Varlamov předvedl neskutečné zákroky před svojí bránou. Díky jeho obratnosti je nepodařilo domácím vstřelit třetí gól.

45:24

Colorado se snaží odpovědět na inkasovaný gól a snaží se konkurovat rozjetému soupeři.

44:55

Nápor domácích neustává.

44:32

Skóre je srovnáno a oba týmy začínají na novo. Lépe se hra vyvíjí pro Nashville, který je po celou dobu zápasu lepší.

Craig SMITH - 2:2

40:59

Nashville právě vstřelil branku!
Po vyhraném vhazování se puku ujal Ekholm , který přihrál Ellisovi na modrou a po přihrávce z první střílel CRAIG SMITH. Asistence: Ryan Ellis, Mattias Ekholm

40:30

Hosté do třetí třetiny vstoupili lépe. Ihned po vhazování se dostali ke střele z kruhu. Rinne však dokázal střelu zachytit.

40:01

Ve druhé třetině byl k vidění vyrovnanější hokej než v třetině předešlé. Nashville svojí velkou aktivitou se snažil ohrozit brankáře Varlamova, který dne vychytal spoustu střel a díky jeho velké zásluze vede Colorado 2:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:33

Colorado je v posledních minutách jako opařené a nedaří se jim hrát v útočném pásmu.

37:26

Domácí znovu útočili a vytvořili jsi pouze jen střelu na bránu.

37:08

Za vysokou hůl je vyloučen Cody MckKeond.

36:05

Po celou dobu přesilové hry se domácím nepodařilo nějako ohrozit hosty s Colorada, kteří zahráli velmi dobré oslabení.

35:13

Coloradu se daří přesilové hry držet daleko od Varlamova, který nemá mnoho práce s chyhtáním puků.

34:34

Při další přesilové hře se znovu domácích drží před brankářem hostů.

34:21

Jarome Iginla (COL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:14

Colorado se snaží udržet svůj jednobrankový náskok, ale má hodně práce se svým soupeřem, který je velmi aktivní před jeho bránou.

32:49

A další střela v podobě útoku Nashvillu.

32:26

Nashville po dobu přesilové hry velmi tlačí na bránu Varlamova, který má hodoně práce s chytáním všech puků.

30:46

Na dvě minuty je vyloučen Matt Duchene (COL) za vražení na hrazení.

29:35

Nashville rozjíždí další útok, který však dokázali hosté zastavit.

28:55

Oba týmy se po dobu hry ve čtyřech na obou stranách nepouštějí do větších útoků.

27:52

Po dohrávce před Varlamovem jsou vyloučeni Tyson Barrie (COL) a Cody Hodgson (NSH) za hrubost na dvě minuty.

27:52

K velké příležitosti zakončit se dostali domácí po střele od modré, když Varlamov dokázala zachytit puk mezi betony.

27:03

Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a oba týmy předvádí velmi otevřený hokej.

26:14

Zápas začíná nabírat otáček. Před bránou domácích bylo k vidění první potičce mezi více hráči.

25:06

Coloradu se zatím tato přesilová hra vůbec nedaří. Colorado se ještě nedostalo ani ke střele na Rinneho.

24:32

Po vhazování před Rinnem se k puku dostali domácí a ti hned vyhodili.

24:10

Colorado zatím svojí početní výhodu nevyužívá. Domácí kvalitně brání střední pásmo, kde mají hosté velmi těžký přechod do útočného pásma.

23:44

Na dvě minuty je potrestána hráčská lavice Nashvillu za příliš mnoho hráčů na ledě.

23:18

Colorado se dostává pod neustálý tlak Nashvillu.

22:30

Domácí jsou však velmi aktivní a znovu ihned útočí. Mají však velký problém dostat se přes střední pásmo, kde skvěle brání hosté.

22:00

Hra se přesouvá před Rinneho.

21:25

Jackmann nahodil na bránu, kde čekal připravený Varlamov.

20:46

Domácí se snaží navázat na skvělý úplný závěr první třetiny a velmi aktivně napadá u brankáře Varlamova.

20:14

Colorado jako první ve druhé třetině útočí.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět tři góly a dva padly do sítě Nashvillu, který v první polovině třetiny měl navrch oproti Coloradu. Colorado dokázalo využít přesilovou hru, kde vstřelilo svojí první branku a početní výhodu, kde dokázalo přidat ještě jeden gól po parádní souhře Mitchella, Tanguayeho a Holdena. V závěru třetiny se však ještě podařilo Nashvillu vstřelit branku a snížit na 1:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

Mikka SALOMAKI - 1:2

19:52

Autorem branky je MIIKKA SALOMAKI. Asistence: Ryan Ellis, Colton Sissons

19:25

Ke konci tetiny se ještě domácí snaží dostat před Varlamova.

18:55

Nashville má velký problém s překonáním středního pásma, kde skvěle brání hosté.

17:48

Další střelu musel chytit brankář Rinne, který má dnes daleko více práce než Varlamov.

17:10

V posledních třech minutách se snaží domácí dostat před Varlamova a vytvořit si tlak ke vstřelení gólu.

16:10

Duchene znovu hledal před bránou svého spoluhráče. Přihrávku však zachytili domácí.

15:20

Hosté z Colorada mají na ledové ploše převahu nad svým soupeřem.

Nick HOLDEN - 0:2

14:38

Po velmi rychle rozjetém útoku poslal puk Alex Tanguay svižnou přihrávkou NICKU HOLDENOVI, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Alex Tanguay, John Mitchell

13:55

Johnson znovu zavezl puk až za bránu, kde puk ztratil a musí se společně vracet až za Varlomovova záda.

13:10

Colorado se usadilo v útočné třetině.

12:33

Na dvě minuty za držení je vyloučen Paul Gustad (NSH).

11:58

Puku se znovu ujali hosté a usazují se v útočném pásmu.

10:54

Domácí Nashville začíná chybovat v rozehrávce a dává hostům více příležitostí si vystřelit na Rinneho.

10:38

Domácí se usadili v útočné třetině a střelami od modré se snaží překonat Varlamova, který je v dnešním zápase zatím bezchybný.

10:03

Nátlak domácích i po inkasovaném gólu nepolevuje.

Francois BEAUCHEMIN - 0:1

08:37

V přesilové hře po přihrávce po modré čáře se k puku dostal FRANCOIS BEAUCHEMIN, který svojí tvrdou střelou překonal brankáře Rinneho, který vůbec nic neviděl. Asistence: Nathon MacKinnon, Matt Duchene

08:20

Domácím se faří bránit střední pásmo a účinně vyhazovat puk.

07:50

v první přesilové hře se nyní může ukázat Colorado, které se od začátku zápasu nedostalo na delší dobu před Rinneho.

07:22

Paul Gaustad (NSH) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:30

Od začátku třetí třetiny se více na ledě projevují domácí.

06:10

05:10

Johnson dokázala zachytit přihrávku domácích a vyhazuje až za Rinneho a může vystřídat.

04:34

Domácí se usadili v útočné tetině a snaží se vymyslet situaci, jak překonat brankovou čáru.

04:03

Domácí se ihned v přesilové hře tlačí před Varlamova.

03:45

Na dvě minuty je vyloučen Carl Soderberg (COL) za nedovolené bránění.

03:27

Colorado se také nevzdává a usazují se v útočné třetině.

02:51

Neal si nyní prověřil hbitou lapačku brankáře Varlamova svojí rychlou střelou z kruhu. Vhazuje se po brankářovi levici.

02:20

Po vyhození hostů z vlastního pásma se Nashville pokusil o návrat do třetiny, ale byl odpískán ofsajd.

01:57

Domácí se usadili v útočném pásmu.

01:03

První střelou prověřili domácí Varlamova.

00:30

Oba týmy do zápasu vletěly ve vysokém tempu.

00:01

Zápas za malou chvíli začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jackman, Jones, Ekholm, Ellis, Josi, Weber – Forsberg, Jarnkrok, Neal – Arvidsson, Ribeiro, Smith – Hodqson, Sissons, Watson – Nystrom, Gaustad, Salomaki

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Gormley, Guenin, Holden, Barrie, Beauchemin, Johnson – Grigorenko, Duchene, MacKinnon – Comeau, Soderberg, Martinsen – Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Wagner, Skille.
Colorado Avalanche

Colorado se v posledních čtyřech zápasech New Yorkem Rangers, se kterým vyhrál 2:1, proti Minnesotě po prohře 3:0 neuhrál ani jeden bod. Při následné odvetě 2:1 po prodloužení vyhrál a v posledním zápase proti Pittsburghu prohrál 2:4. Colorado se ve své Centrální divizi topí na posledním místě celkově s 25 body a v Západní konferenci je také na posledním místě.