2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011

6:3

konec (2:0, 1:2, 3:1)

12.12.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 26. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.48 4.7 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:49

Poruba znovu nedisciplinovaná, dvě minuty za sekání Zachar.

44:00

A Vsetín bude mít nyní porci jedné minuty a pětačtyřiceti vteřin dvojnásobné přesilové hry, dvě minuty za zdržování hry pro Slavíka.

43:45

Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za nesportovní chování obdržel Ballner.

40:26

Závěrečná třetina začíná přesilovou hrou Poruby, dvě minuty za držení fasuje Tesařík.

37:11

Poruba bude znovu potrestána a zákrok Malého na Abdula nápadně připomínal Vítkův na Bučka, rozhodčí přesto jeho provinění proti pravidlům ocení pouze dvouminutovým trestem za úder do oblasti hlavy a krku, k tomu však dostane ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

35:51

Poruba se dopustila chyby ve středním pásmu a Slováček uplatnil svou rychlost předjel obránce, jeho rána orazítkovala horní tyč! Poruba však musela znovu zatáhnout za záchrannou brzdu a její početní výhoda je u konce, dvě minuty pro Peslara.

32:32

A dnešní utkání pro Davida Vítka končí, rozhodčí jeho zákrok posoudil jako úder do oblasti hlavy a krku. Porubu tak čeká pětiminutová přesilová hra.

30:29

Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty pro Stejskala za podražení.

29:41

Poruba bude mít možnost opětovně srovnat, dvě minuty pro Finsterleho za podražení.

24:47

Daniel Vaněk už se s kotoučem hnal osamocen na branku, a porubský Slavík musel zatáhnout za záchrannou brzdu, Vsetínští se dožadovali trestného střílení, ale to nepřipadalo v úvahu, protože na úrovni Vaňka byl ještě jeden porubský obránce.

19:23

Budeme svědky hry čtyři na čtyři, oba hráči se dopustily prohřešku za nedovolené bránění. Za Vsetín Ostrčil, za Porubu Stejskal.

12:44

Vsetín nyní mohl trestat chybu v rozehrávce Poruby, Kajaba měl před brankou zcela volného Finsterleho, ale dlouze váhal a skákavý kotouč Finsterle promáchl. Vsetín si přesto zahraje v přesilové hře, dvě minuty za sekání pro Slavíka.

08:23

Obrovská chyba vsetínského Nedbálka, ten doslova namazal Seidlerovi do samostatného úniku, ten se mohl Hromady zeptat kam to chce, ale vsetínský brankář mu nedal nárok a lapačkou jej vychytal!

05:19

Vysvobození pro Porubu, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Abdul.

04:30

Sotva se Poruba vymanila z oslabení, bude čelit dalšímu nebezpečí. Ostravský tým znovu oslabil Buček, když musel zastavit pronikajícího Slováčka.

02:15

Tesařík nahazoval kotouč na branku, kde se jej snažil za Tihlářová záda usměrnit Ambruz, Vsetín nicméně bude hrát v početní výhodě, protože Buček hákoval.

6:3

Branky a nahrávky: 12. Slováček (Dvořák, Vítek), 17. Abdul (Řezáč), 29. Vítek (Slováček, Dvořák), 43. Hrazdira (Abdul), 47. Finsterle (Nedbálek), 53. Vaněk (Kolařík, Zúbek) – 26. Zachar, 28. Stejskal, 44. Peslar (Kilnar, Zachar)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ostrčil, Žák, Ambruz, Hryciow – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vítek – Kajaba, Vávra, Finsterle – Abdul, Hrazdira, Hruška.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Rimmel, Slavík, Baca, Buček, Malý, Peslar, Vajda – Bednář, Stejskal, Seidler, Kilnar, Ballner, Sedlář, Vrána, Vaněk L., Vaněk R., Szajter, Gelnar, Zachar.

Rozhodčí: Fidler – Novák, Vengřín