DHL extraliga juniorů

HC Olomouc – HC Slavia Praha

2:3

konec (1:2, 0:1, 1:0)

12.12.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 28. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hanáci vývoj utkání dvě minuty před koncem ještě pořádně zdramatizovali, když puk za Sochůrka dostrkal Jan Kropáč. Olomouc se pak tlačila za srovnáním, to se jí ale nepodařilo. (14:05:10)

59:55

Puk míří pryč z útočného pásma, o výsledku je tak rozhodnuto.

59:32

Kohouti se drží před Sochůrkem a zkouší to ze všech stran, hostující brankář ale drží svůj tým nad vodou.

59:06

Hanáci cítí šanci a cpou se do branky, jak jen to jde.

58:56

Ještě v závěru třetí třetiny si Kohouti zahrají přesilovku. Kuba byl totiž ve velké šanci před brankou podražen, a tak si dvě minuty odsedí David Kohút (SLA).

58:18

Hanáci přidali a Slavia má problém je obrat o puk.

57:52

Kohouti se dál drží před brankou hostů a zkouší to ze všech stran, Sochůrkovi tak přidělávají pořádné starosti.

57:14

Olomouc právě vstřelila branku!
Na olomoucké střídačce propukla velká radost. Po závaru před brankou dostrkal puk až za záda Sochůrka JAN KROPÁČ. Asistence: Šimon Beták, Jakub Heža.

56:18

Kuba to zkusil kolem pravé tyčky a byl přitom sražen jedním z hostujících hráčů. To se mu nelíbilo, a tak si se Slavistou ještě něco vyříkal.

55:21

Mareček to zkusil z pravého kruhu a mířil mezi betony Urbische, ten ale sklapl včas a ještě zkontroloval, jestli kotouč někudy nepropadl.

54:20

Na druhé straně si pak musel Urbisch poradit s dalším náporem na branku. Olomoucký brankář ale proti střele včas natáhl beton.

53:55

Z mezikruží to zkusil Beutl, mířil ale těsně vedle.

53:44

Po střele jednoho z olomouckých hráčů se hosté rozhodli situaci ještě uklidnit a něco si vyříkat.

52:57

Kohouti jsou zpět v útočném pásmu, Slavia ale dobře brání a nepouští je do bezprostřední blízkosti Sochůrka.

52:20

Slavia by ráda navýšila svůj náskok, a tak se cpe do brány, jak jen může.

51:43

S další útočnou akcí si Urbisch v klidu poradil a schoval puk v lapačce.

51:20

Hra byla na chvíli přerušena, do osobního souboje juniorů se připletl rozhodčí, který pak chvíli zůstal ležet na ledě.

50:56

Kohouti přidali a častěji se dostávají až před Sochůrka, ten ale drží svůj tým.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Marek (Kuba, Galvas), 58. Kropáč (Beták, Heža) – 10. Zderadička (Saňa, Heldák), 13. Drahorád (Tejnor), 32. Nestrašil (Ječný)

HC Olomouc: Urbisch (Šoustal) – Nesvadba (C), Spurný, Klvaňa, Galvas, Kališ, Beutl, Kolovratník – Heža, Kropáč, Fejko, Beták, Pavlovský, Z. Zabloudil, Horák, Marek, Konečný, Müller, Kuba.

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Krásný, Novák, Drahorád, Zderadička, Saňa, Straka – Poruba, Nestrašil (C), Heldák, Ječný, Zídek, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Mareček, Kohút, Furch.

Rozhodčí: Koziol – Vožda, Zedník