DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary

3:6

konec (1:2, 1:2, 1:2)

12.12.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 28. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Také ve třetí třetině byla naplněna norma jednoho gólu domácích – Martin Kadlec a dvou přesných tref hostí – Ondřej Beránek a Ladislav Zikmund. Energie Karlovy Vary si tak z jihlavského ledu odváží tři body za vítězství 6:3. (14:00:10)

59:43

59:05

Čejka poslal puk před branku Janatovi, který zblízka minul zařízení. Možná se jeho střela otřela i o pravou tyčku.

58:57

Stejně tak jako nyní navíc Čejka a Janata jdou v situaci dva na jednoho do útoku.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a hosté posílají puk ven z pásma.

57:43

Po další kočkované, tentokrát na obranné modré Dukly, dostává Ondřej Beránek (KVA) dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 5:4.

57:34

Hauzr to zkusil z levé strany, na Škarka si ani tentokrát nepřišel.

57:27

Strkanice mezi dvěma hráči, po každém z jedné strany. Vylučovat se nebude, stav je už rozhodnut.

57:10

Nejprve pálili z pravého kruhu těsně vedle Ondráček, poté to zkusil z druhé strany Vala a trefil přesně hruď Frčka.

56:57

Puk se znovu stěhuje před Frčka po zakázaném uvolnění Dukly.

55:41

Dukla hraje v pěti.

55:36

Jiří Ondráček se v oslabení prodral před branku, jenže nenašel prostor u levé tyče Frčka a mířil těsně vedle.

55:21

Dobře sehraná akce hostí. Od modré střílel Vodička a přesně v ten okamžik sjel před branku tečovat – stínit Jakub Vrána. Škarek dlouho nevěděl, kde má puk, ale ten zůstal mezi jeho betony.

54:55

Jihlava se znovu úspěšně osvobozuje, když na obranné modré odpaluje kotouč.

54:13

Nyní to ale hosté překombinovali a domácí se dostávají ven z pásma.

53:57

Energie se hned po buly drží před brankou Škarka.

53:41

Daniel Dvořák jde ven za podražení, tentokrát nelze o trestu jakkoliv pochybovat.

Na vyloučení: 5-3.

51:37

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Norma dvou gólů hostí a jednoho domácího je naplněna i ve třetí třetině. O osudu zápasu zřejmě definitivně rozhoduje LADISLAV ZIKMUND, který dostal po střele Svobody před brankou moře volného prostoru a u levé tyče Škarka zavěsil pod víko. Asistence: Kamil Svoboda.

3:6

Branky a nahrávky: 13. Kolouch (Peschout), 28. Kolouch (Mejzlík, Peschout), 41. Kadlec (Balaštík) – 10. Dudek (Pajk, Čejka), 10. Hauzr (Hendrych, Janata), 25. Vodička (Dudek), 34. Beránek (Vrána, Čejka), 45. Beránek, 52. Zikmund (Svoboda)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Brož) – Vlček, Pospíchal, Kadlec, Půža, Pražák, Hohl – Bambula, Dvořák, Balaštík – Dufek, Vala, Ondráček – Kolouch, Mejzlík, Peschout

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Weinhold, Rulík, Beer, Dudek, Pajk, Vodička – Čejka, Vrána, Beránek – Svoboda, Zikmund, Tamáš – Hendrych, Janata, Hauzr – Nguyen, Babka, Procházka

Rozhodčí: Homola – Klouda, Křivohlavý