Střela Štěpánka cinkla o tyč hostujícího brankáře.

Dvě minuty si jde za hosty odsedět Michajličenko za vrazení na hrazení.

55:38

Střelu Zíky Blažíček ukryl v pohodě do své lapačky.

54:04

Plameny se teď dostaly do další slibné šance, ale kotouč za brankáře dostat nedokázaly.

53:10

Žďár právě vstřelil branku!
A to také s přehledem proměňuje, když střelou mezi betony nedal hostujícímu gólmanovi šanci.

53:10

Petr Štěpánek byl při svém úniku faulovaný a bude mít tak šanci trestného střílení.

52:40

Plameny v plném počtu.

51:27

Domácí už jsou ve čtyrech.

50:23

Domácí půjdou do tří. Na dvě minuty za krosček si jde posedět Martin Lojek.

50:08

Domácí zatím úspěšně vyhazují kotouč přes všechny čáry.

49:30

Za domácí si jde posedět na trestnou lavici Tomáš Smejkal a hosté budou mít tak šanci přesilové hry.

48:30

Pěknou nahrávku do jízdy dostal MARTIN PLEVA, který svojí střelou do horní části nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Asistence: Martin Gregar

46:53

Offsajd na straně Děčína a vhazovat se bude před jejich gólmanem.

45:08

Děčín právě vstřelil branku!
Sýkora našel před bránou volného DANIELA VOLRÁBA, který překonal domácího brankáře. Asistence: Ondřej Sýkora, Jaroslav Hašek

42:25

Domácí měli teď na hokejce další šance, ale žádná za zády hostujícího brankáře neskončila.

40:36

A Žďár dává gól číslo deset. Před bránou se ocitl úplně osamocený PETR ŠTĚPÁNEK, který nedal hostujícímu brankáři šanci a vsítil tak dneska už svůj třetí gól a završil tím hattrick. Asistence: Michal Kaňka

40:01

40:00

38:12

Podobným způsobem se prosazuje i MICHAL KAŇKA, který se dostal sám až před hostujícího brankáře a ten si s jeho střelou poradit opět nedokázal a dává tak už devátý gól domácích. Asistence: Petr Štěpánek, Pavel Staněk

37:56

A Plameny hned odpovídají. DAVID VÍTEK se sám dostal až před Štichu, který byl na jeho střelu mezi betony krátký. Asistence: Josef Hron

36:20

A Děčín svojí přesilovkou nepohrdá. Faigl našel svojí nahrávkou stojícího JANA KALTENBÖCKA, který střelou bez přípravy dává druhý gól hostů. Asistence: Tomáš Faigl, Michal Oliverius

35:23

Hosté teď měli dvě pěkné šance na vstřelení druhého gólu, jenže Blažíček si obě v klidu pohlídal.

34:42

Vyloučení tentokrát na domácí straně. Na dvě minuty si jde sednout Bureš za vysokou hůl.

34:12

33:42

Hosté se zatím dobře brání a dovolují Plamenům nějakou kombinaci.

32:20

Dvě minuty dostává hostující Kaltenböck a domácí budou mít další přesilovku.

32:02

Hosté střídají brankáře. Za Káchu nastupuje do brány Šticha.

31:34

Tomáš Střecha předvedl pěknou individuální šanci po které se sám dostal až před Káchu, který si s jeho kličkou poradit nedokázal. Bez asistence

30:54

Lukáš Krupka našel na modré postaveného MARTINA LOJKA, který se hned v prvním zápase po dlouhé době prosazuje za Plameny a dává tak šestý gól domácích. Asistence: Lukáš Krupka, Michal Kaňka

30:20

Další dvě minuty pro hosty. Tentokrát Zika. A domácí budou hrát přesilovku 5na3.

30:00

Na dvě minuty si jde posedět hostující Oliverius za podražení a domácí budou mít přesilovku.

29:26

Pěknou kombinaci teď předvedli domácí když se do úniku dostal Tomáš Střecha s Josefem Hronem, kdy prvně jmenovaný dostal nahrávku před Káchovi bránu, ale kotouč do sítě uklidit nedokázal.

28:11

Po teči končí kotouč v ochranné síti.

26:49

Nahození někoho z hostujících hráčů přikryl Blažíček do lapačky.

25:54

25:12

Střela Lukáše Krupky lízla síť z vnější strany Káchovi brány.

24:33

Domácí už kombinují v útočném pásmu.

23:54

První vyloučení na straně hostů. Na dvě minuty si jde posedět Hašek.

23:07

Hosté teď zamkli Plameny v jejich obranném pásmu, ale žádná střela nepřekonala Blažíčka v bráně domácích.

21:49

Po chybné rozehrávce hostů se dostal ke kotouči TOMÁŠ STŘECHA, který střelou překonal Káchu a v oslabení tak dává pátý gól domácích Plamenů. Bez asistence.

21:24

První dnešní vyloučení. Na dvě minuty odchází domácí Pleva za nedovolené bránění.

20:23

Střelu někoho z domácích hráčů Kácha skryl do lapačky.

20:01

20:00

19:03

Začala poslední minuta první třetiny.

17:51

Domácí teď měli velikou šanci vstřelit pátý gól, ale kotouč do brány dostat nedostali.

16:53

A domácí hráči hned odpovídají. Petr Štěpánek našel nahrávkou LUBOŠE KUNSTMÜLLERA, který svojí střelou překonal brankáře. Asistence: Petr Štěpánek, Michal Kaňka

15:24

TOMÁŠ FAIGL dostal nahrávku zpoza brány od Milana Buďi a střelou po zemi překonal Blažíčka. Asistence: Milan Buďa

14:54

Obrovskou šanci měl domácí Kunstmüller, když se z ničeho nic zjevil sám před Štichou, ale na jeho střelu si hostující brankář počíhal a vyrazil.

14:26

Další střela, ale spíš taková na zahřátí prověřila pozornost gólmana tentokrát na druhé straně.

12:26

Buďa vybruslil mezi kruhy a vyzkoušel pozornost Blažíčka, jenže ten kotouč v klidu vyrazil mimo svou svatyni.

11:08

Chybnou rozehrávku teď předvedli hosté po které se dostal ke střele domácí Hron, ale jeho střela letěla vedle.

09:44

Do šance se teď po dlouhé době dostali i hosté, ale nic nebezpečného z toho nebylo.

08:46

Hosté si berou oddechový čas.

07:26

Kunstmüller našel PETRA ŠTĚPÁNKA, který se prodral až před hostujícího gólmana, ten na jeho střelu nestačil a domácí už tak vedou o tři branky. Asistence: Luboš Kunstmüller, Petr Beneš

07:06

Další střelu tentokrát Štěpánka kryje hostující brankář v lapačce.

06:13

Tomáš Střecha našel před mezi kruhy najíždějícího MARTINA GREGARA, který nekompromisní střelou do levé horní části brány dává domácím dvoubrankové vedení. Asistence: Tomáš Střecha

04:31

Kunstmüller se teď pěknou individuální šancí prodral až před Štichu, ale jeho střelu hostující brankář vyrazil vyrážečkou mimo bránu.

02:56

Michal Kaňka našel na pravém kruhu PETRA ŠTĚPÁNKA, který vypálil a pěknou střelou rozvlnil síť za Štichovou bránou. Asistence: Michal Kaňka, Petr Beneš

02:10

Domácí teď předvedli pěknou kombinaci v útočném pásmu, jenže ke gólu to nevedlo.

01:16

Hosté posílají kotouč na zakázané uvolnění a bude se vhazovat před hostujícím brankářem.

00:12

První střelu si připisují hosté díky nahozenému puku od modré od jednoho z hostujících obránců.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Staněk, Pleva, Lojek, Smejkal, Vítek M.- Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha, Pazourek

HC Děčín: Šticha (Kácha) – Zdvořáček, Hříbal, Kaltenböck, Klement, Vaněk, Kvaček, Michajličenko – Volráb, Kment, Zika, Hašek, Faigl, Buďa, Chovanec, Oliverius, Sýkora, Chládek, Fojt.
HC Děčín: Děčín je v tabulce na nelichotivé sedmnácté pozici se skórem 59:104 a 15 body na kontě. Jejich poslední zápas se odehrál doma před jejími vlastními fanoušky, který se jim však vůbec nevyvedl. Do zápasu vstoupili sice dobře a díky gólu Zíky vedli 1:0 po první třetině. Jenže ve druhé třetině přišla tří góllová smršť Jablonce a po druhé třetině prohrávali 1:3. Ve třetí třetině vstřelil Jablonec ještě dva góly. Potom následně minutu a půl před koncem skorygoval skóre Hašek na 2:5.

Tři nejproduktivnější hráči:

Michal Oliverius 18 bodů (6+12)
Štěpán Kuchynka 17 bodů (10+7)
Tomáš Faigl 13 bodů (9+4)
SKLH Žďár nad Sázavou: Plameny jsou momentálně na deváté pozici se skórem 77:65 a 29 body na kontě. Poslední zápas odehrál Žďár v daleké Bílině. Tady dokázali žďárští vyhrát 1:4 a pod Zelenou Horu si dovezli všechny tři body. Trefil se postupně Dvořák, Kaňka, Staněk a čtyři minuty před koncem podruhé Kaňka.

Nutno podotknout že se Plamenům podařilo získat jednu výraznou posilu a to Martina Lojka, který v klubu působil do dorosteneckého věku. Pak následně přešel do Pardubic. V roce 2003 byl dokonce draftován Floridou Panthers. Za ni si jako první odchovanec Žďáru odbyl svojí premiéru v NHL, konkrétně v zápase proti Los Angeles Kings. Pak se vrátil zpět do Evropy, kde od roku 2008 hrál domácí nejvyšší soutěž a to za Třinecké Oceláře. S těma se mu podařilo v roce 2011 vyhrát titul mistra České republiky. Poslední jeho působení bylo na Slovensku a to v týmu HC Mountfield Martin. Tak uvidíme jak se mu po dlouhé době na Bouchalkách povede.

Michal Kaňka 20 bodů (12+8)
Luboš Kunstmüller 19 bodů (9+10)
Tomáš Střecha 18 bodů (11+7)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

12:3

Branky a nahrávky: 3. Štěpánek (Kaňka, Beneš), 7. Gregar (Střecha T.), 8. Štěpánek (Kunstmüller, Beneš), 17. Kunstmüller (Štěpánek, Kaňka), 22. Střecha T., 31. Lojek (Krupka, Kaňka), 32. Střecha T., 38. Vítek D. (Hron), 39. Kaňka (Štěpánek, Staněk), 41. Štěpánek (Kaňka), 49. Pleva (Gregar), 54. Štěpánek – 16. Faigl (Buďa), 37. Kaltenböck (Faigl, Oliverius), 46. Volráb (Sýkora, Hašek)

Rozhodčí: Sýkora – Urubčík, Potůček