4:1

konec (1:0, 0:0, 3:1)

12.12.2015, 17:00 • 33. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 1.9 4.2 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina přinesla bezesporu zajímavější hokej než dvě předešlé. Nejdříve přidal Vrána druhou branku, poté Wasserbauer tvrdou střelou zdramatizoval. V rozmezí dvou minut však domácí zásluhou Kverky a Kadlece rozhodli, že tři body zůstávají v Kadani. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (19:15:09)

59:50

Kosko projel mezi dvěma hráči domácích, ale Čecha nepřekonal.

59:24

Nikovu střelu zablokoval Černý.

59:15

Vhazování před Čechem.

58:40

Vaněk zůstal osamocený ve středním pásmu, ale jakmile dostal puk, přijel k němu Šaur a odzbrojil jej.

58:18

57:59

Chrpa zkoušel překvapit brankáře hostí střelou z ostrého úhlu, ale ten byl pozorný.

57:34

Charouskovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů mimo branku.

57:04

Hosté vyhazují a peláší střídat.

56:34

Mezi kruhy zůstal osamocený Trefný, ale střílel pouze doprostřed branky, kde stál připravený Šindelář.

56:16

Za podražení obdržel menší trest Šaur(TRE).

55:20

Kadaň právě vstřelila branku!
Hlava se dostal k puku na modré čáře a podařilo se mu prostrčit černý nesmysl na MARTINA KADLECE, který nekompromisní střelou k tyči nedal Šindelářovi šanci. Asistence: Nicolas Hlava, Darek Hejcman.

54:43

Malena drží puk ve vlastním pásmu a hledá komu by přihrál.

54:02

Oba celky hrají v plném počtu.

53:15

Autorem branky z trestného střílení je JAROMÍR KVERKA, který posadil Šindeláře a poté v pádu dostal puk za jeho záda.

53:14

Kverka ujel obraně hostí a byl nedovoleně zastaven Pekrem. Rozhodčí zvedá ruce nad hlavu – trestné střílení!

52:33

Kverka hledal před brankou Vránu, domácí útočník však na puk nedosáhnul.

51:46

Vyloučení na obou stranách. Za domácí si dvě minuty odsedí Hlava za sekání, na straně hostí dvě minuty odpyká Wasserbauer za nedovolené bránění.

51:01

Hosté zamířili do útoku, Huňady však vystihl jejich rozehrávku a poslal puk zpět před Šindeláře.

50:37

Vzápětí mohl Kadani vrátit dvoubrankový náskok Vaněk, ale po Kverkově přihrávce netrefil odkrytou branku!

49:49

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč koriguje vývoj zápasu. Bilčík našel JANA WASSERBAUERA, který tvrdou ranou pod břevno snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Vlastimil Bilčík.

49:28

Chrpa ujel sám na Šindeláře, blafák mu však nevyšel a domácí útočník trefil pouze boční síť!

49:10

Polodnovu střelu od modré čáry tečoval mimo tři tyče Kaše.

48:01

Za nesportovní chování dostává osobní trest do konce utkání Erat(TRE).

47:48

Kadaňští zničeho nic přidávají druhou branku. Po vyhraném vhazování se puk dostal k LUKÁŠOVI VRÁNOVI, který střelou z ostrého úhlu překvapil Šindeláře. Asistence: Dominik Vaněk, Antonín Drobný.

47:38

Po tlačenici před střídačkou Třebíče rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude po Šindelářově pravici.

47:12

Rozhodčí přerušuje hru pro zašlápnutí kotouče. Vhazovat se bude před Čechem.

46:12

46:02

Trefný zkusil projet přes modrou čáru, ale byl zastaven a puk je znovu za brankou Kadaně.

45:39

Domácí drží puk ve vlastním pásmu. Třebíč výborně brání.

45:08

Hosté znovu vyhazují.

44:36

Hosté vyhráli vhazování a vyhazují. Dolníček ještě napadá domácí rozehrávku hluboko v jejich pásmu.

44:12

Pekr(TRE) si odsedí dvě minuty za hákování.

44:00

Bílé hvězdy kombinují podél mantinelu. Kuska tvrdým zákrokem poslal k ledu Trefný.

43:03

Kadaň drží puk za brankou Třebíče, Šindelář zatím nemusel zasahovat.

42:31

Drobný nahodil puk na Šindelářovu branku, ten raději ukryl puk do lapačky.

41:34

Szathmáry vypálil z mezikruží, ale Šindelář zakročil betonem.

41:11

Teď už se hostům podařilo překročit modrou čáru a drží puk za kadaňskou brankou.

40:22

Hráči hostí sice vyhráli vhazování, ale při pokusu o překročení modré čáry o puk přišli.

40:01

Ve druhé třetině byli lepším týmem hosté. Čech však zatím drží čisté konto. Pomáhají mu v tom také obránci, kteří neohroženě blokují střely hráčů hostí. Velkou šanci na vyrovnání měl v polovině třetiny Švec, který nedokázal zakončit samostatný únik. Černožlutí hrozili především z brejků, ale Šindelář drží svůj tým v zápase. Rozuzlení tak přinese až třetí třetina, která začne přibližně v 18:39.

40:00

39:53

Szathmáryho slabý pokus skončil na betonu brankáře hostí. Poté byl Hlava natlačen do třebíčské branky a rozhodčí přerušuje hru.

38:54

Kadlec s Hlavou se rozjeli na Šindeláře, druhý jmenovaný však díky jednomu z obránců nedosáhl na přihrávku.

37:58

Čech zamířil za branku aby rozehrál. Puk se však odrazil k Eratovi, který z první minul poloprázdnou branku

37:17

Přibylova střela skončila vedle domácí branky.

36:48

Kverka získal kotouč a uháněl na branku hostí. Jeho střela však mířila doprostřed branky a Šindelář neměl příliš práce.

36:33

Rohan vybojoval puk za kadaňskou brankou ale nepodařilo se mu vyhodit z pásma.

36:05

Bílé hvězdy znovu před černožlutou brankou. Bartoňova prudká střela skončila pouze v lapačce domácího brankáře.

35:32

Šindelář raději ukryl puk před dotírajícím Hlavou.

35:14

Psota zachytil puk na modré čáře a pokusil se o rychlý protiútok. Čárový rozhodčí však jeho únik zastavuje – ofsajd.

34:46

Puk zůstal na dřevěné konstrukci nad ledovou plochou. Vhazovat se bude po Čechově levici.

34:01

Čtvrtý útok domácích ujel do situace tři na dva, Ringler se Šťovíčkem se však nedohodli a přišli o puk.

33:38

Čech raději ukryl puk do lapačky před přijíždějícím Polodnou.

33:19

Domácí získali puk v útočném pásmu, Třebíč se snaží vyhodit a vystřídat.

31:51

Přibyl sice ztratil puk na modré čáře, vzápětí však svou chybu napravil, když zastavil unikajícího Hlavu.

30:56

Do Pekrovy střely se obětavě položil jeden z obránců, který se teď těžce zvedá z ledu.

30:34

Švecovu střelu tečoval Černý do ochranné sítě.

30:06

Huňadyho střelu od modré čáry ukryl Šindelář do lapačky.

29:57

Šaurova dělovka skončila na hrudi domácí brankáře.

29:12

Po nepřesné přihrávce mohli hosté do úniku tři na dva, ani Šaurovi se však nepodařilo přesně přihrát.

28:45

28:36

Hosté vyhazují puk.

28:19

Hejcmanova střela skončila pouze na betonu Šindeláře.

27:35

Švec ujížděl sám na Čecha, ale domácí obránci mu na poslední chvíli zabránili zakončit!

27:15

Chrpa napřáhl na modré čáře, jeho střelu srazil jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.

26:43

Bartoň(TRE) obdržel menší trest za hákování.

26:08

Po dlouhé době jsou domácí u puku. Huňadyho nahození skončilo pouze na brusli jednoho z obránců.

25:49

Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.

24:33

Kadlec s Hlavou ujížděli na jednoho obránce hostí, první jmenovaný ale nepřihrál přesně a puk skončil v rohu kluziště.

23:59

Další Nikův pokus od modré čáry skončil v Čechově náručí. Hosté jsou zatím aktivnějším celkem, domácí pouze brání.

23:42

Nikovo nahození skončilo v lapačce domácího brankáře.

23:22

Domácí obrana přišla o puk za vlastní brankou, Čech raději zalehl kotouč.

22:58

Šikova střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.

22:18

Miškovský zavezl puk do útočného pásma, ale rychle o něj přišel.

21:58

Ofsajd Kadaně.

21:39

Hejcman dostal puk za obranu Třebíče, ale nezpracoval přihrávku a Šindelář ukryl puk do lapačky.

21:05

Štindl vypálil z prostoru levého kruhu, ale Čechova vyrážečka byla na svém místě.

20:27

Švec nahodil puk za domácí branku, kde se ho rychle ujal jeden z obránců.

20:01

První třetina přinesla bojovný hokej z obou stran. Utkání s Třebíčí nejsou nikdy bohaté na branky a ani dnešní zápas nebude výjimkou. Aktivnějším týmem byli domácí, kteří se také dočkali první branky, o kterou se postaral v 16. minutě Vrána. Co přinese druhá třetina uvidíme v 17:46.

20:00

19:53

Puk opustil ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:34

Po Trefného střele z ostrého úhlu se rozezněla branková konstrukce.

19:10

Čtvrtý útok hostů zamířil na kadaňskou branku, ale nepřešel přes modrou čáru.

18:21

Třebíč drží puk za brankou.

17:14

Erat ujel podél levého mantinelu, jeho střela našla pouze lapačku domácího brankáře.

16:47

Domácí jsou při chuti a drží puk před brankou hostí.

15:48

Trefného střelu tečoval těsně před Šindelářem LUKÁŠ VRÁNA a otevřel skóre dnešního zápasu. Asistence: Jakub Trefný, Darek Hejcman.

15:20

Zohorna zavezl puk do útočného pásma, ale tam ho odzbrojili dva domácí obránci.

14:27

Tejnor se dostal k puku na modré čáře a okamžitě vystřelil. Šindelář jeho střelu vyrazil do rohu.

13:27

Po sérii nepřesností skončil puk za kadaňskou brankou. Oba celky střídají.

12:50

Kverka obešel dva hráče hostí a nahrál Rohanovi, který přestřelil.

11:54

Třebíčský třetí útok motal hlavu kadaňské obraně, Čech ale nemusel zasahovat.

11:10

Pekr našel mezi kruhy volného Kuska, ten však netrefil branku.

10:27

Szathmáry místo střely volil přihrávku na Huňadyho, kterého o puk připravil Šaur.

10:01

Erat zavezl puk do útočného pásma, ale tam ho okamžitě odzbrojil Trefný.

09:24

Niko napřáhl na modré čáře, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců.

08:21

08:03

Hlava ujel ve vlastním oslabení, ale s jeho střelou doprostřed branky si Šindelář poradil.

06:58

Szathmáry se dostal k puku ve vlastním pásmu a jeho pokus se dostal až před Šindeláře.

06:21

Vyloučení také na druhé straně. Drobný(KAD) obdržel menší trest za držení.

05:52

05:26

Po Drobného střele se puk odrazil k Vránovi, který nedokázal zakončit do prázdné branky!

04:36

Hlava hledal před brankou Hejcmana, ale obrana Třebíče puk zachytila a vyhodila.

04:14

Trefného střela od modré čáry šla těsně vedle pravé tyče.

03:52

První vyloučení dnešního zápasu. Za držení si dvě minuty odsedí Niko(TRE).

02:54

Erat stál před odkrytou brankou, ale Dolníček k němu puk nedostal.

02:27

Kverka zachytil rozehrávku hostí a okamžitě vypálil. Šindelář jeho střelu ukryl do lapačky.

01:56

Kverka nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnil Bilčík.

01:02

Kadlecovo nahození zablokoval jeden z obránců Třebíče.

00:13

Úvodní vhazování vyhráli hosté, ale rychle přicházejí o puk.

00:01

Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Zároveň probíhá slavnostní předání nových vlajek pro kadaňský fanklub.
Na ledě probíhá světelná show a představuje se nové logo fanoušků SK Kadaň.

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Charousek, Tejnor, Szathmáry Trefný, Rohan, Drobný, Černý – Sloboda, Kaše, Chrpa – Hlava, Hejcman, Kadlec – Vrána, Kverka, Vaněk – Ringler, Šťovíček, Huňady

SK Horácká Slavia Třebíč: Šindelář (Svoboda) – Malena, Bartoň, Niko, Štindl, Bilčík, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Čech, Psota.
Sportovní klub Kadaň

Černožlutí se drží na 5. místě se 49 body. Kadaňské drží na horních příčkách tabulky především domácí zápasy, kde až do poloviny listopadu neprohráli v základní hrací době. V posledním zápase zajížděli kadaňští do Českých Budějovic. Černožlutým nevyšel začátek zápasu a už po čtyřech minutách prohrávali 2:0. Motor v první třetině přidal ještě třetí branku a vítězství si pohlídal. Nejproduktivnějšími hráči domácích jsou Marek Račuk(13+17) a Jakub Chrpa(9+8), zadní vrátka hlídá Tadeáš Dvořák spolu s novým mužem v kadaňském brankovišti – Jakubem Čechem.
SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé hvězdy se nacházejí na osmém místě se 48 body. Ztrácejí tedy pouhý bod na svého dnešního soupeře. V posledním zápase přijela na led Horácké Slavie pražská Slavia. Na první branku pražanů ze sedmé minuty našel odpověď Pekr, na druhou už třebíčští odpověď nenašli. Třebíč se potýká s nízkou produktivitou – 81 branek je třetí nejnižší počet vstřelených branek z celé WSM ligy. Na druhé straně čtvrtý nejnižší počet obdržených branek poukazuje na výborné výkony brankářů Vejmelky a Šindeláře. Nejproduktivnějšími hráči jsou s 23 body David Dolníček(10+13) a Matěj Pekr(11+12), který za posledních 5 zápasů nasbíral 9 bodů za 4 branky a 5 asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Vrána (Trefný, Hejcman), 48. Vrána (Vaněk, Drobný), 54. Kverka (TS), 56. Kadlec (Hlava, Hejcman) – 50. Wasserbauer (Bilčík)

Rozhodčí: Smitka – Čížek, Svobodová