1:3

konec (1:0, 0:2, 0:1)

12.12.2015, 12:30 • Svijanská Aréna • 28. kolo • Jonáš Jech

To je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek odpoledne. (14:32:43)
Liberečtí ve třetí třetině vyrovnat nedokázali. Vždy jim to překazil skvěle chytající Krofta. Ve 48 minutě dokonce potřetí inkasovali z hokejky Křížka. Konečný výsledek je tedy 1:3. Hosté díky tomuto vítězství postupují stejně jako liberečtí do play-off, kteří měli své místo ve vyřazovací částí jisté už před zápasem.

58:04

Puk vyslaný od Koreckého v Kroftově lapačce.

57:54

Průžek bojuje za brankou o kotouč.
Dnešní utkání sleduje 27 diváků.
Oddechový čas pro domácí.

57:38

Dvě a půl minuty do konce a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Kroftou.

57:10

Za Kuhnem zazvonila tyč.

56:27

Tygři potřebují útočit. Hosté je ale vysokým napadáním vůbec nepouštějí k rozehrávce.

55:38

Čermákovo nahození chytá Krofta.

54:01

Liberečtí stupňují aktivitu. K výraznějšímu ohrožení branky to ale zatím nevede.

53:40

Jursova střela z úhlu zblokována.

53:07

Velechovského průnik zastaven na modré čáře.
Jeník neudržel puk v útočné třetině a hosté mohou zaútočit.

51:38

Tu od Eichlera kryje Krofta.

1:3

Branky a nahrávky: 19. Branský (Turský, Chrtek) – 29. Jindra (Musliu), 39. Uřidil (Flynn), 48. Křížek (Kalus)

Bílí Tygři Liberec: Kuhn (Hrstka) – Habermann, Krejsa, Eichler, Turský, Brabec, Kunst, Korecký (C), Velechovský – Branský, Šíp, Šír, Čermák, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kotyza, Průžek, Chrtek

BK Mladá Boleslav: Krofta (Tříska) – Uřidil, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Petržílka, Nepokoj, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Homolka, Kalaš, Jindra, Hrachovec, Dančišin(C)

Rozhodčí: Petružálek – Hynčica, Mašek