konec (1:0, 3:1, 0:1)

12.12.2015, 13:00 • Ostrava aréna • 28. kolo • Patrik Martiník

Tipsport: 1.35 6.0 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes je to z ostravské Ostrava Arény vše, mějte příjemný zbytek sobotního dne, a zase někdy u vítkovické mládeže, na počtenou. (15:04:00)
Vítkovičtí potvrdili lepší postavení v tabulce než Litvínov a tak domácí vyhráli nad "ropáky" 4:2.
První třetina, co se týče gólů, byla vcelku zajímavá, v sedmnácté minutě otevřel skóre Žiak.
Druhá perioda byla na góly nejbohatší, prvně se trefil opět Žiak, poté Raška, Litvínov dal první branku díky Ujfalušimu, ale Vítkovice odpověděly z hole Kafky.
V poslední třetině jsme viděli jeden gól, který vsítil Jícha, což bylo od hostů vše.
Vítkovice zcela zaslouženě dnes vyhrály 4:2.

59:42

Vítkovice vyhrávají vhazování, Žiak se ujal puku za bránou, chtěl posunout na Spratka, což se nepovedlo.

59:33

V pásmu zapracoval Rudl, ten vyhodil na zakázané uvolnění.

59:14

Hosté to zkoušejí bez brankáře!

59:09

Kombinace se moc nepovedla, k puku se dostal Stříbrný, pálí jen do vítkovického brankáře.

58:53

Vítkovice vyhrály vhazování, puk na modré nikdo nezachytil, takže Vítkovice musí od Šimečka.

58:45

Spratek pálí na Spěšného, ten ale kryje.

58:19

Malina udržel puk, posunul na Šenderu, ten objel bránu a zakončil, Spěšný se ale vylekat nenechal.

58:03

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56

Další akce, tentokrát kapitána hostů, Jaroslava Šimečka, končí u vítkovického brankáře, Kamila Šimečka.

57:45

Střela Kučery orazítkovala tyč!

57:32

57:06

Litvínov v pásmu, už zbývá jen pár sekund přesilovky.

56:44

Žiak přichází o puk na úkor Kučery, vítkovický útočník mu vše oplatil a jel sám na bránu, Spěšného však nepřekonal.

56:40

Oddechový čas pro hosty.

56:21

Šimeček bojuje se Spratkem o puk, Spratek se dostal k zakončení, poprvé vypálil, puk se odrazil opět k vítkovickému útočníkovi, ale jeden z vítkovických spoluhráčů zavázel v brankovišti, což se rozhodčím nelíbí.

56:19

Další střela, tentokrát Kučery – vyletěla do ochranné sítě.

4:2

Branky a nahrávky: 17. Žiak (Kafka), 25. Žiak, 30. Raška (Charvát), 36. Kafka (Žiak, Spratek) – 36. Ujfaluši, 53. Jícha (Kučera)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Kardinál) – Šendera, Adamík "C", Charvát, Ďurkáč, Rudl, Krčmář – Hartmann, Spratek, Malina,Žiak, Raška, Danielčak, Kmošek, Kafka "A". Trenér: Pavel Trnka.

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Franc, Šesták, Březák, Brzek, Brejžek, Šíp, Vostárek – Kučera, Stříbrný "A", Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši "A", Chmelař, Jícha, Najman, Šimeček "C". Trenér: Jindřich Kotrla.

Rozhodčí: Mrkva R., Lederer V., Gebauer J.