DHL extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha

3:2

konec (1:0, 2:0, 0:2)

12.12.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • 28. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:36

Počet hráčů na ledě se vyrovnává. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Šimon Červinský (MBL).

53:21

Na ledě zůstal ležet po tvrdém faulu kolenem Ondřeje Procházky (SPA) Ivan Ďurač. Hostující útočník dostal 5 minut a do konce utkání trest za faul kolenem. Trest odpyká Václav Klindera (SPA).

43:58

Ta byla ukončena obrovským závarem v brankovišti Mladé Boleslavi a následovaly ještě i potyčky. Jediným vyloučeným je však jen Jakub Planý (MBL) – dvě minuty za držení protihráče.

42:56

Sedmík byl tvrdě atakován v rohu u hostující branky, za což dostal dvě minuty za hru vysokou holí Ondřej Procházka (SPA).

42:16

Po velké šanci hostů jdou Bruslaři do čtyř. Dvě minuty za hákování dostal Zdeněk Borovec (MBL).

39:58

Marek Pulkrab (SPA) dostal dvě minuty vysokou a 10 minut za nesportovní chování a ještě dalších deset minut za další protesty. Díky tomu v tomto zápase skončil a už si nezahraje. Dvouminutový trest odsedí Ondřej Procházka.

38:25

Lukáš Motloch (MBL) si chtěl vyřídit nějaké účty s Martinem Jandusem (SPA) a oba kohouti dostali dvě minuty za hrubost.

34:55

Po obrovském závaru před hostující brankou byl potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění Michal Bednárik (SPA).

29:38

První vyloučení domácích přichází v polovině zápasu. Dvě minuty za podražení dostal Radek Pořízek (MBL). Borisu Žabkovi, trenérovi domácích, se to ale nelíbilo a řekl svůj názor, rozhodčí Hrubý to však trestá znovu. Dvě minuty za nesportovní chování odsedí Jiří Veselý (MBL). Boleslav tedy bude hrát dvě minuty ve třech!

27:22

Pražané jdou do tří! Lukáš Sladkovský (SPA) dostal dvě minuty za vysokou hůl. Hrát ve třech by Sparta měla 32 sekund.

25:54

Sparťané jdou znovu do čtyř. Dvě minuty za hrubost dostal Tomáš Jandus (SPA).

21:03

Když chtěl Ivan Ďurač zakončit, tak jej zahákoval Patrik Kadeřávek (SPA), který vyfasoval dvě minuty za hákování.

14:22

První vyloučení zápasu. Tvrdý zásah u mantinelu dostal Dominik Tůma, který se těžko zvedá z ledu. Doufejme, že zkušený bek Mladé Boleslavi bude v pořádku. 2+10 minut dostal Ondřej Procházka (SPA). Dvouminutový trest odsedí Ostap Safin (SPA).

3:2

Branky a nahrávky: 19. Motloch (Hes), 23. Pätoprstý (Žalud), 37. Pořízek (Ďurač) – 52. Lojka (Hozák), 60. Lojka (Hozák, Michnáč)

BK Mladá Boleslav: Marek (Kořínek) – Mašek, Mattis, Hes, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek (C), Prokop, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Ďurač, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – M. Jandus, Knobloch (C), Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Klindera, Györi, Safin, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka

Rozhodčí: Hrubý – Zavřel, Bosák