Španělský pohár

UD Logroñés – Sevilla FC

0:3

konec (0:2)

02.12.2015, 21:00 • Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas, Logroño (kapacita: 16.000) • 4. kolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 5.0 3.7 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56

Coke (SEV) už si o to koledoval v prvním poločase a v 56. minutě se konečně dočkal, když vidí žlutou kartu za nepříjemný zákrok na domácího hráče.

37

Je tady třetí žlutá karta. Po tvrdém skluzu je potrestán Álvaro González (LOS).

27

Hlavní rozhodčí se zřejmě konečně rozjel a opět tahá žlutou kartu. Tentokrát je potrestán domácí Adrián León (LOS). Navíc má Sevilla k dispozici velmi dobrou standardní situaci.

26

A je to tady. Diego González (SEV) u laviček nedokázal zareagovat na manévr Milly, pomohl si rukama a po zásluze vidí první žlutou kartu zápasu.