konec (3:1)

02.12.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • 4. kolo

Tipsport: 1.01 20.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

Casi teď zklamal ve vyložené tutovce, když se mu nepodařilo trefit poskakující míč uvnitř pokutového území domácích!

77

Hosté využívají i poslední možnost ke střídaní. Ze hřiště odchází střelec jediné branky Juanfran a přichází Casi.

76

76. El HADDADI - 6:1

76

Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí i dále navyšují své vedení! Nabíhající Sandro Ramirez přenechal šikovně míč svému spoluhráči EL HADDADIMU, který už měl velice jednoduchý úkol, a tak se dnes podruhé trefil!

70

70. RAMIREZ - 5:1

70

Domácí vstřelili už pátou branku, a doslova tak hostující tým drtí! Po odraženém míči uvnitř šestnáctky se k balónu dostal SANDRO RAMIREZ, který dovršuje svoji třetí trefou hattrick!

65

Druhé střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Juanjo a přichází čerstvý Curro.

60

Krásná útočná akce, kterou nám předvedla dvojice Gumbau a Vermaelen. Druhý zmiňovaný se dostal po krásném centru i k zakončení, to mu ale vůbec nesedlo, a tak skóre zápasu nezměnil!

58

Střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Moraga.

56

Nyní se dostal k nebezpečnému zakončení Adriano, ale ani jeho rána se nevešla mezi tři tyče!

54

El Haddadi se rozhodl vyzkoušet pozornost hostujícího brankáře střelou ze střední vzdálenosti, ten měl s jeho dobře mířeným pokusem velké problémy!

51

51. El HADDADI - 4:1

51

Domácím se podařilo prosadit opět ihned na začátku poločasu, a získávají tak na svoji stranu pohodlné vedení o 3 branky! Po krásném centru Mathieua do šestnáctky soupeře se k hlavičkovému zakončení dostal EL HADDADI, který si tak připisuje další brankový zářez domácích!

46

Trenér domácích připravil jednu změnu ve svém kádru do druhé půle. Za Alvese nastoupí do druhého poločasu Gumbau.

44

První žlutou kartu domácích dostane Mascherano, za jeho tvrdý zákrok proti Pajuelovi.

41

Perez vidí od sudího za jeho ostrý zákrok žlutou kartu.

37

El Haddadi se dostal po přihrávce od Adriana do ideální pozice, ale míč si až příliš předkopl, a tak se nedostal k zakončení!

33

Obránce Trinidad vidí právem od rozhodčího žlutou kartu!

31

31. RAMIREZ - 3:1

31

Domácí opět utíkají soupeři na rozdíl dvou branek! Po průnikové přihrávce Cantalapiedry se k zakončení dostal RAMIREZ, a tak dává dnes už svoji druhou branku!

29

29. JUANFRAN - 2:1

29

Villanovense právě vstřelilo branku! Neuvěřitelné! Hostům se podařilo po první střele snížit! Hostující záložník JUANFRAN se rozhodl vypálit zpoza šestnáctky a jeho střela se mu náramně povedla! Bezmocný Masip na míč nedosáhl.

27

Po dobré přihrávce Adriana se dostal k zakončení Cantalapiedra, avšak jeho rána míří vysoko nad!

20

20. RAMIREZ - 2:0

20

Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Po obrovské hrubce hostujícího brankáře Fuentese, se k míči jednoduše dostal RAMIREZ, který bezmocného Fuentese svoji krásně umístěnou ránou překonává!

18

Po krásném centru Alvese, který mířil do pokutového území Vallanovense, se dostal k hlavičkovému zakončení Ramirez, ale pozorný brankář Fuentes jeho ránu chytá do svých rukavic!

4

4. ALVES - 1:0

4

Domácí se ihned v úvodu utkání dostávají díky parádní dalekonosné ráně DANIHO ALVESE do vedení! Barcelona tak bleskurychle dokázala využít svého tlaku, pod který soupeře v úvodních třech minutách zápasu dostala.

6:1

konec (3:1)

Branky: 4. Alves, 20. Ramirez, 31. Ramirez, 51. Haddadi, 70. Ramirez, 76. Haddadi – 29. Juanfran

Karty:   44. Mascherano (BAR) – 33. Trinidad (VLLN), 41. Perez (VLLN)

Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:10.

FC Barcelona: Masip – Alves, Bartra, Vermaelen, Mathieu – Samper, Mascherano, Adriano – El Haddadi, Ramirez, Cantalapiedra
Náhradníci: Iniesta, Suárez, Neymar, Bravo, Gumbau

CF Villanovense: Fuentes – Trinidad, Cubi, Super, Tapia – Pajuelo, Gonzalez – Pose, Peréz, Juanjo – Juanfran
Náhradníci: Peral, Pingu, Casi, Moraga, Sánchez

Rozhodčí: Prieto – García, Torre (všichni Španělsko)

První zápas: Villanovense - Barcelona 0:0