6:1

konec (3:1)

02.12.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • 4. kolo

Tipsport: 1.01 20.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu konec zápasu. I v druhém poločasu přidali domácí další tři gólové trefy. V 51. minutě se trefil poprvé El Haddadi, druhou branku přidal Sandro Ramirez, který tak v dnešním zápase vstřelil hattrick. Poslední šestou branku Barcelony přidal svoji druhou trefou El Haddadi. Hosté stejně jako v prvním poločase skoro nic nepředvedli, a tak si z Camp Nou odvážejí akorát ostudu, ale musíme brát v potaz to, že Barcelona a Villanovense jsou svoji kvalitou velice rozdílné týmy.
Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na přečtenou! (21:55:08)

90+1

90

Hlavní rozhodčí nastaví pouze jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

89

Obránci Barcelony si teď vyměňují míč na malém prostoru, kousek od své šestnáctky a vyčkávají na správný moment k založení další útočné akce.

88

Po ostrém faulu kousek za pokutovým územím měli k dispozici hosté nebezpečnou standardní situaci, avšak rána Pereze domácího brankáře nepřekvapila a s menšími problémy ji chytá do své náruče!

86

Domácí drží míč na svých kopačkách a už se sním dvakrát nikam neženou. Kombinují s míčem na své polovině.

85

Ani tento útočný faul Villanovense sudí nepřehlídl. Domácí jsou znovu u míče.

84

Casi teď zklamal ve vyložené tutovce, když se mu nepodařilo trefit poskakující míč uvnitř pokutového území domácích!

83

Centr, který do vápna posílal Mathieu, skončil pouze na hlavě pozorného obránce Cubiho.

81

Hráči Barcelony si teď vyměňují krátké přihrávky přibližně ve středu hřiště a vyčkávají, až hosté udělají nějakou chybu, které budou moct využít.

80

Nabíhajícího Casiho připravil o míč pohotovým obranným zákrokem Samper. Domácí jsou tak znovu u míče.

79

Domácím zřejmě nestačí ani vedení o pět branek, a tak i nadále velice aktivně napadají své protihráče a chtějí si vytvořit další a další příležitosti.

77

Hosté využívají i poslední možnost ke střídaní. Ze hřiště odchází střelec jediné branky Juanfran a přichází Casi.

76

76. El HADDADI - 6:1

76

Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí i dále navyšují své vedení! Nabíhající Sandro Ramirez přenechal šikovně míč svému spoluhráči EL HADDADIMU, který už měl velice jednoduchý úkol, a tak se dnes podruhé trefil!

74

Pěkný centr do pokutového území z pravé strany hřiště posílal Pajuelo, ale ani jeden z jeho spoluhráčů nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.

73

Centr z volného přímého kopu pohotově ukořistil do svých rukavic domácí brankář Masip.

72

Po faulu na Moragu budou mít hosté k dispozici volný přímý kop přibližně z 35 metrů.

70

70. RAMIREZ - 5:1

70

Domácí vstřelili už pátou branku, a doslova tak hostující tým drtí! Po odraženém míči uvnitř šestnáctky se k balónu dostal SANDRO RAMIREZ, který dovršuje svoji třetí trefou hattrick!

69

Barcelona bude po sraženém pasu do zámezí vhazovat.

67

K nebezpečné hlavičce se prodral Juanfran, ale jeho pokus míří vysoko nad branku Masipa.

66

Ostrý zákrok na hranici pokutového území domácích, v podání Bartry, nechává sudího v klidu! Hosté se zlobí, ale zbytečně.

65

Druhé střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Juanjo a přichází čerstvý Curro.

63

Netrvalo to dlouho a domácí se opět zmocňují kulatého nesmyslu a znovu okupují šestnáctku soupeře.

62

Domácím se podařilo z této standardní situace ''využít'' pouze útočný faul. U míče budou hosté.

61

Barcelona bude po faulu Cubiho zahrávat standardní situaci.

60

Krásná útočná akce, kterou nám předvedla dvojice Gumbau a Vermaelen. Druhý zmiňovaný se dostal po krásném centru i k zakončení, to mu ale vůbec nesedlo, a tak skóre zápasu nezměnil!

59

Po delší době se k míči dostali i hosté, ale jak rychle k míči přišli, tak o něj stejně rychle přišli. Barcelona je i nadále v držení míče.

58

Střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Moraga.

56

Nyní se dostal k nebezpečnému zakončení Adriano, ale ani jeho rána se nevešla mezi tři tyče!

55

Domácí i nadále drží Villanovense v jejich pokutovém území pod velkým tlakem.

54

El Haddadi se rozhodl vyzkoušet pozornost hostujícího brankáře střelou ze střední vzdálenosti, ten měl s jeho dobře mířeným pokusem velké problémy!

53

Mathieu opět centroval míč z levé strany hřiště do pokutového území, ale tentokrát se k zakončení nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

51

51. El HADDADI - 4:1

51

Domácím se podařilo prosadit opět ihned na začátku poločasu, a získávají tak na svoji stranu pohodlné vedení o 3 branky! Po krásném centru Mathieua do šestnáctky soupeře se k hlavičkovému zakončení dostal EL HADDADI, který si tak připisuje další brankový zářez domácích!

50

Na druhé straně hřiště se k zakončení přibližně ze sedmadvaceti metrů dostal střídající Gumbau, jeho rána však míří vysoko nad břevno branky.

49

Perez poslal do pokutového území domácích krásný centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho nedokázal využít.

48

Hráči Villanovense si vybojovali dobrou standardní situaci. Podaří se jim využít?

47

Hosté se snaží vstoupit do druhého poločasu lépe než do toho prvního, ale pomáhají si nedovolenými zákroky, které sudímu jen tak neuniknou.

46

Trenér domácích připravil jednu změnu ve svém kádru do druhé půle. Za Alvese nastoupí do druhého poločasu Gumbau.

46

Úvodní rozehrávku druhého poločasu měli k dispozici domácí. Ti nyní kombinují s míčem na své polovině.

46

První poločas, který byl bohatý na gólové trefy, je za námi. Hned ve čtvrté minutě utkání se podařilo díky parádní ráně Daniho Alvese dostat domácím do vedení. O sedmnáct minut později se za domácí trefil Ramirez, který o dalších deset minut později po své první trefě, přidal i druhou. Na straně druhé, se gólově prosadil pouze ve 29. minutě Juanfran, a tak Barcelona jednoznačně ovládla první poločas v poměru 3:1. Druhá půle bude tak jistě ještě velice zajímavá. Zůstaňte s námi!

45

44

První žlutou kartu domácích dostane Mascherano, za jeho tvrdý zákrok proti Pajuelovi.

44

Z nebezpečného brejku nakonec domácí nedokázali nic využít. Pouze opět kombinují s míčem na polovině Villanovense.

43

Pozorná obrana domácích ale i tento centr od rohového praporku odvrací. Barcelona se řítí do rychlého brejku.

42

Hosté budou zahrávat rohový kop.

41

Perez vidí od sudího za jeho ostrý zákrok žlutou kartu.

40

Hráči Villanovense se opět po dlouhé době dostali k brance domácích, avšak ráně Juanfrana chyběla jak přesnost, tak rychlost.

38

Přihráva Mathieua končí pouze v zámezí hřiště. U míče tak budou hosté.

37

El Haddadi se dostal po přihrávce od Adriana do ideální pozice, ale míč si až příliš předkopl, a tak se nedostal k zakončení!

36

Po útočném faulu Gonzaleze budou na své polovině rozehrávat domácí, konkrétně Bartra.

35

Ani natřikrát se nepodařilo Barceloně využít rohový kop, ale u míče i nadále hráči domácích zůstávají.

33

Obránce Trinidad vidí právem od rozhodčího žlutou kartu!

33

Domácí budou mít k dispozici další výhodu rohového kopu.

31

31. RAMIREZ - 3:1

31

Domácí opět utíkají soupeři na rozdíl dvou branek! Po průnikové přihrávce Cantalapiedry se k zakončení dostal RAMIREZ, a tak dává dnes už svoji druhou branku!

29

29. JUANFRAN - 2:1

29

Villanovense právě vstřelilo branku! Neuvěřitelné! Hostům se podařilo po první střele snížit! Hostující záložník JUANFRAN se rozhodl vypálit zpoza šestnáctky a jeho střela se mu náramně povedla! Bezmocný Masip na míč nedosáhl.

27

Po dobré přihrávce Adriana se dostal k zakončení Cantalapiedra, avšak jeho rána míří vysoko nad!

25

Od začátku utkání je to jak hra na kočku a myš. Hosté jsou po většinu zápasu zatažení na své polovině a vyčkávají, co hráči Barcelony vymyslí.

24

Hráči Barcelony si vyměňují krátké přihrávky na malém prostoru, a snaží se tak rozhýbat obranu Villanovense.

23

Pozorná obrana domácích však tento centrovaný míč od rohové praporku odvrací.

22

Hosté se dostali poprvé v utkání dál než za půlku hřiště a ihned budou zahrávat rohový kop.

20

20. RAMIREZ - 2:0

20

Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Po obrovské hrubce hostujícího brankáře Fuentese, se k míči jednoduše dostal RAMIREZ, který bezmocného Fuentese svoji krásně umístěnou ránou překonává!

19

Barcelona nadále pokračuje ve svém tlaku, který si vytvořila hned v úvodních minutách hry. Hosté nám zatím vůbec nic z jejich umění neukázali.

18

Po krásném centru Alvese, který mířil do pokutového území Vallanovense, se dostal k hlavičkovému zakončení Ramirez, ale pozorný brankář Fuentes jeho ránu chytá do svých rukavic!

16

Rozběhnutého Juanfrana nikdo z jeho spoluhráčů nepodpořil, a tak o míč opět kousek za půlící čárou hřiště přichází.

15

Po sražené přihrávce Sampera budou znovu vhazovat hráči Villanovense.

14

Barcelona teď kombinuje s kulatým nesmyslem spíše ve středu hřiště a vyčkává na ten správný moment k založení útoku.

13

El Haddadi se řítil do šestnáctky soupeře, ale v souboji o balón byl až příliš důrazný, a sudí tak musel odpískat útočná faul.

12

Tento příliš dlouhý centr od Mascherana jeho spoluhráč Mathieu nedoběhl. Hosté budou vhazovat přibližně v půlce hřiště.

10

Mato Pose zkusil vyzrát svoji kličkou na Adriana, ten však pohotovým obranným zákrokem svého protihráče o míč připravuje.

9

Pozorná obrana hostů však rohový kop domácích v klidu odvrací a řítí se s míčem kupředu.

8

Adriánův pokus přibližně z pětadvaceti metrů skončil pouze na zádech Cubiho. Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

7

Po nepřesné přihrávce Mascherana se k míči dostávají po dlouhé době i hosté.

6

Hosté se po rozehrávce dostali jen kousek za půlicí čáru, kde o balón opět rychle přišli. Barcelona znovu operuje s míčem na svých kopačkách.

4

4. ALVES - 1:0

4

Domácí se ihned v úvodu utkání dostávají díky parádní dalekonosné ráně DANIHO ALVESE do vedení! Barcelona tak bleskurychle dokázala využít svého tlaku, pod který soupeře v úvodních třech minutách zápasu dostala.

4

Barcelona i nadále pokračuje ve svém tlaku, hosté se kromě úvodní rozehry skoro nedostali k míči.

3

O první střelu v zápase se postaral Munir, jeho rána však trefila pouze jen dobře postaveného obránce Cubiho.

2

Po nepřesné rozehrávce Peréze se dostali domácí ihned v úvodu zápasu jednoduše k míči a kombinují s ním na své polovině.

1

Úvodní výkop měli k dispozici hosté, kteří dnes budou hrát v zelenobílé kombinaci dresů, domácí Barcelona ve svých klasických modročervených dresech.

1

Oba týmy už jsou na hřišti, zápas začne za malou chvíli.

FC Barcelona: Masip – Alves, Bartra, Vermaelen, Mathieu – Samper, Mascherano, Adriano – El Haddadi, Ramirez, Cantalapiedra
Náhradníci: Iniesta, Suárez, Neymar, Bravo, Gumbau.

CF Villanovense: Fuentes – Trinidad, Cubi, Super, Tapia – Pajuelo, Gonzalez – Pose, Peréz, Juanjo – Juanfran
Náhradníci: Peral, Pingu, Casi, Moraga, Sánchez.

Rozhodčí: Prieto – García, Torre (všichni Španělsko).
Příjemný sportovní večer přeji všem fotbalovým fanouškům a fanynkám, a zároveň vás vítám u sledování textového onlajn přenosu Španělského poháru. Společně dnes budeme sledovat duel mezi FC Barcelona a CF Villanovense. Zápasem, jehož úvodní výkop je plánován na 20:00, vás provede David Augustin. Hezký fotbalový zážitek.
Dnešnímu hostujícímu celku CD Villanovense, který působí v Segunda Division B, se podařilo v tomto ročníku Copa del Rey vyřadit už dva soupeře, a to konkrétně týmy Pena a Ferrol, kteří mimo jiné hrají stejnou soutěž. Obě utkání vyhráli v základní hrací době a v obou případech pouze o jediný gól. Avšak poté, co se prokousali mezi 32 nejlepších týmů Copa del Rey, narazili na jeden z nejúspěšnějších celků současného fotbalu – prvoligovou FC Barcelonu.
Katalánský celek FC Barcelona, který mimochodem vede Primera Division o 4 body před Atleticem Madrid, je bezpochyby obrovským favoritem tohoto duelu, avšak do prvního utkání, které se odehrálo 28. října, nenasadila Barcelona své největší hvězdy, a možná i proto první utkání na domácí půdě Villanovense dopadlo bezbrankovou remízou.
Uvidíme, jak na výsledek z úvodního zápasu bude reagovat trenér Barcelony, a jak tentokrát svůj tým do dnešního druhého utkání sestaví.
Úvodní sestavy z prvního utkání:

CF Villanovense: Fuentes – Trinidad, Super, Sanchez, Cubi – Pajuelo, Tapia – Moraga, Mato, Calatrava – Casi
Náhradníci: Peral – Juanfran, Curro, Juanjo, Perez

FC Barcelona: Masip – Douglas, Bartra, Vermaelen, Mathieu – Kaptoum, Samper, Gumbau – Munir, Sandro, Adriano
Náhradníci: ter Stegen – Alba, Alves, Aitor, Rakitič.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

6:1

konec (3:1)

Branky: 4. Alves, 20. Ramirez, 31. Ramirez, 51. Haddadi, 70. Ramirez, 76. Haddadi – 29. Juanfran

Karty:   44. Mascherano (BAR) – 33. Trinidad (VLLN), 41. Perez (VLLN)

Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:10.

Náhradníci: Iniesta, Suárez, Neymar, Bravo, Gumbau

Náhradníci: Peral, Pingu, Casi, Moraga, Sánchez

Rozhodčí: Prieto – García, Torre (všichni Španělsko)

První zápas: Villanovense - Barcelona 0:0