Tipsport: 1.82 3.95 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aktivnější domácí tým vyhrává 2:1 v prodloužení. (07:13:48)
Marián Gáborík (LAK) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:04
Radim Vrbata (VAN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:28
2. Jacob Markström (VAN) 38 zák., 2 gólů, 95,0%

62:02

62:02 Anze KOPITAR - 2:1p

62:02

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Chybu hostující obrany využívají domácí a rozhodují utkání. Jeff Carter našel ANZE KOPITARA, který snadno trefil odkrytou branku. Asistence: Jeff Carter.

61:39

Doughty trefil masku hostujícího brankáře.

61:05

Jeden z domácích se dostal do dobré pozice, ale selhal mu nástroj.

60:47

Shore se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, nemá komu přihrát.

60:23

60:01

Za stavu 1:1 půjdeme na prodloužení, které začnou domácí v početní výhodě 4:3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

59:10

Los Angeles se dostalo do postavení mimo hru. Vhazování ve středním pásmu.

59:00

Králové musí od své branky.

58:34

Domácí přicházejí o pásmo.

58:23

Vyloučen Radim Vrbata na dvě minuty za hákování.

57:47

Hra je přerušena a podle všeho vykázaná do středního pásma. Králové se snaží vyrovnat. Do prodloužení se jim nechce.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:48

Hráči zašlápli puk z hrazení, hra je přerušena.

56:27

Kotouč vylétl ze hřiště, komerční přestávka.

56:00

Probíhají poslední čtyři minuty třetí třetiny a Vancouverský gólman své spoluhráče drží nad vodou.

54:40

Do zajímavé pozice se dostali Sedinové, kteří ovšem nedokázali vymyslet střelu s gólovými parametry.

54:08

Komerční přestávka.

53:14

Los Angeles se nyní brání ofenzivní síle soupeře. Ale daří se mu to celkem bez problémů.

52:46

Burrowsova rána postrádala přesnost.

52:32

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení.

52:00

Kotouč mají na holi hosté ve středním pásmu.

51:37

Markström vyrazil střelu od modré, kterou vyslal Martinez.

51:10

Domácí mužstvo se snaží vstřelit rozhodující branku, proti je hostující brankář, který svůj tým drží.

50:52

50:26

Canucks vyhazují znovu.

50:02

Přesilová hra se domácímu týmu nedaří podle představ. Nemůže se stabilně dostat do útočného pásma.

49:11

Puk je ztečovaný do ochranné sítě nad brankou hostů. Buly před Markströmem.

48:52

Vyloučen Daniel Sedin na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí.

48:00

Pomalu se dostáváme do poloviny třetí třetiny. Skóre je vyrovnané, obě branky padly v přesilových hrách.

47:26

Hra vysokou holí vykazuje hru do středního pásma.

47:00

46:54

46:54 Drew DOUGHTY - 1:1

46:54

Gól v přesilové hře. Po Shorově přihrávce pálil DREW DOUGHTY a prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Skóre je vyrovnané. Asistence: Nick Shore, Marián Gáborík.

46:17

Kopitar měl před sebou prázdnou branku, trefil ovšem protihráče.

45:44

Králové přicházejí o pásmo, a tak musejí od své vlastní branky zakládat další útok.

45:23

Bo Horvat vyloučen na dvě minuty za držení.

44:57

Lucic měl na holi vyrovnání, rána se mu ale nepovedla podle představ.

44:47

Toffoliho ránu našel v rukavici gólman Vancouveru. Domácí začínají diktovat tempo hry, hosté se mohou spolehnout na svého brankáře.

44:12

Králové se dostali do útočného pásma, Carter to zkoušel od modré čáry, ale jeho střela nebyla přesná.

43:40

24:16, tak nyní vypadá statistika střel na branky.

42:52

Domácí se dostali do postavení mimo hru.

42:30

Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím jsme neviděli nějakou větší šanci.

40:49

Markström si připisuje první zákrok této části hry.

40:01

Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.

40:01

Po čtyřiceti minutách stále platí skóre 0:1, který vytvořil v přesilové hře v první třetině Daniel Sedin.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta hry v této části hry.

38:25

Markström výtečně vychytal šanci Nolana, který se do příchodu z trestné lavice dostal do brejku.

38:19

37:32

Domácí vyhazují přes všechny čáry.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:40

Vancouver Canucks se do útočného pásma dostal v rozporu s pravidly, a tak se píská postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

36:19

Vyloučen domácí Nolan na dvě minuty za sekání. Komerční přestávka.

36:07

Domácí již zvedali ruce nad hlavu, ale Ehrhoff neprocpal puk za čáru.

35:25

Druhá perioda se blíží do své finální části.

34:50

Hostující tým již nehraje tak aktivně jako z kraje třetiny, pravděpodobně chce třetinu odehrát bez inkasované branky.

34:22

Poměr střel na branku 20:15.

33:29

33:02

Hostující gólman měl i štěstí. Po střele Martineze mu puk vypadl z lapačky a od hrany betonu se odrazil mimo branku.

32:46

Králové hrají přesilovou hru dobře, podporují je i hlasitě fanoušci.

32:20

Tlak v útočném pásmu domácích graduje několika střelami, se kterými mi Markström poradil.

32:00

Quick musel v oslabení zasahovat proti střele jednoho z protihráčů.

31:29

Vyloučen Edler na dvě minuty za držení. Přesilovka pro domácí.

31:16

31:04

Dostáváme se do druhé poloviny zápasu, ve kterém zatím vedou hosté o jednu branku.

29:58

Zakázané uvolnění vrací hru před Markströma.

29:12

Hraje se nyní spíše ve středním pásmu, k vidění není mnoho střeleckých pokusů. Dominují osobní souboje.

28:14

28:10

27:20

Hansen musí začínat od vlastní branky.

27:00

Králové hrají toto oslabení dobře, soupeře nenechali stabilně se usadit v pásmu.

26:23

Edlerova rána od modré se mezi tři tyče nevešla.

26:11

Puk končí po Vrbatově střele v ochranné síti nad brankou.

26:10

Vyloučen domácí Jake Muzzin na dvě minuty za podražení.

25:13

Martinez nedokázal před protihráčem odehrát puk, a tak se Vancouver dostal do šance. Quick měl co dělat, aby zaváhání spoluhráče napravil.

24:46

Radim Vrbata se dostal do dobré pozice, střelou z první však z mezikruží trefil jen brankáře domácích.

24:15

Střely na branku 15:9. Střelecká převaha domácích se zatím nepromítá do skóre.

23:40

Úmyslné postavení mimo hru vrací buly před branku Králů.

23:27

Quick přerušuje hru, vhazovat se bude před brankářem Los Angeles.

23:10

Po několika drobných šancích domácích se do útočného pásma dostali také hodně. Ani jeden z hráčů Canucks se nedostal do vážnější šance, domácí defenziva zafungovala dobře.

22:14

Hostující brankář musí být pozorný, protože Králové ho dnes rozhodně nešetří a ani nebudou.

22:00

Oba týmy hrají v plném počtu.

21:42

Buly ve středním pásmu.

21:25

Po Vrbatově střele domácí brankář přidržel kotouč, pak chtěl rozehrát, ale to už byla přerušena hra.

20:48

Ještě minutu se bude hrát čtyři na čtyři, pak bude následovat krátká přesilovka pro domácí tým.

20:01

První třetina končí za stavu 0:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetina skončila. Vyloučen Burrows

19:46

Vyloučen Marián Gáborík na dvě minuty za držení.

19:13

McBain se dostal ke střele, s níž si Markström poradil bez větších potíží.

18:47

Cracknell za brankou Králů nevymyslel vůbec nic, naopak o kotouč rychle přišel.

17:43

Hostující tým chce vstřelit další branku, svou aktivitu v útočném pásmu stupňuje.

17:10

Pátou střelu Canuck vyslal na branku Quicka Sbisa.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině. Střelecky aktivnější jsou domácí (11:4).

16:23

Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, kde je k vidění mnoho soubojů podél hrazení.

15:30

Hosté byli pod tlakem, a tak vyhodili kotouč pouze do středního pásma.

14:45

Pomalu se dostáváme do finální části úvodní třetiny, v níž zatím padla jediná branka. V přesilové hře se prosadil hostující Daniel Sedin.

14:00

Tři domácí hráči nyní jeli na dva obránce Vancouveru. Králové se ke střele ve slibně vypadající šanci nedostali.

13:05

Quick po několika nepřesnostech domácích hráčů raději uklidňuje hru. Vhazovat se bude po jelo levé ruce.

12:10

Aktuální poměr střel na branku je 10:3, skóre je však 0:1.

12:02

Po ráně Vrbaty následuje komerční přestávka.

11:45

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

11:22

10:32

Markström si počkal na ránu Toffoliho, kterou dokázal s notnou dávkou štěstí vyrazit nad branku. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

10:23

Markström kryje Carterovu ránu, která nebyla vůbec špatná.

10:01

Králové musí od své branky v polovině třetiny rozjíždět útočnou akci.

09:22

Vyloučen Matt Bartkowski na dvě minuty za nedovolené bránění. Hráč hostů nevěřícně kroutí hlavou – "Já nic neudělal, za co jsem vyloučený?" Nic to nemění na faktu, že si přesilovou hru zahraje také domácí tým.

09:01

Velký šok pro domácí, kteří byli v úvodu zápasu aktivnější a nyní inkasují branku. Měli šance na to, aby si vytvořili náskok.

07:39

07:39 Daniel SEDIN - 0:1

07:39

Vancouver právě vstřelil branku!
Gól v přesilové hře. Henrik Sedin přihrál DANIELU SEDINOVI, který vystřelil z první. Zdálo se, že domácí brankář má puk ve své moci. Opak byl pravdou, protože kotouč prošel mezi betony a zamířil ke vzdálenější tyčce. Druhou střelou v zápase se prosazuje Vancouver. Asistence: Henrik Sedin, Yannick Weber.

06:55

Vyloučen Milan Lucic na dvě minuty za hru vysokou holí. Následuje komerční přestávka.

06:42

Slovensko-Slovinská klika hrající na Krále se dostalo do velké šance, kterou zakončil Kopitar nepřesnou střelou.

05:51

Ehrhoff nebezpečně tečoval nahození od modré čáry a brankář Vancouveru neměl snadnou úlohu. Nebezpečí za pomoci obránců odvrátil.

05:29

Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího týmu.

04:56

Z křídla to zkoušel Dorsett, jehož rána neohrozila domácí branku.

04:16

Gólman Quick si poprvé sáhl na kotouč, když zneškodnil nahození hostujícího mužstva. Snadná práce pro domácího brankáře.

03:18

Puk po střele domácího hráče byl tečovaný a dotkl se ochranné sítě nad brankou. Následovat bude buly před brankářem Canucks.

02:30

Třetí hostující formace si připravili první jakousi šanci Vancouveru, nicméně Dorsettova rána mířila hodně mimo prostoro vymezený třemi tyčemi.

01:47

Markström musel zlikvidovat již tři střelecké pokusy Los Angeles. Že by si mohl naříkat na nedostatek práce, to ani náhodou.

01:07

Toffoli měl na holi úvodní gól. Hamhuis špatně rozehrál, puk vybojoval právě Toffoli, který mířil sám na hostujícího brankáře. Maskovaný muž chybu svého spoluhráče napravil a nedovolil domácí otevřít skóre.

00:01

Úvodní vhazování vyhráli domácí hokejisté, kteří se hned nastěhovali do útočného pásma. Ke střele se Králové dostali, ale následně ztratili kotouč, a tak se musí bránit.

00:01

Následuje slavnostní vhazování.
Okolí Staples Center je již vánočně vyzdobené, na návštěvníky čeká sváteční atmosféra.

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, McBain, Ehrhoff – Gáborík, Kopitar, Parson -Toffoli, Carter, Lucic – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Andreoff, Clifford

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bartkowski, Sbisa – Hansen, Sedin H., Sedin D. – Burrows, Horvat, Baertschi – Vrbata, McCann, Prust – Dorsett, Cracknell, Pedan.
Vzhledem k úvodním ceremoniím začne zápas o něco později.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Útok domácích vede Jeff Carter (10+12) a Tyler Toffoli (11+9). Králové rovněž spoléhají na příspěvek od Mariána Gáboríka. Gólmanem číslo jedna je Jonathan Quick.
Kanadské bodování hostujícího celku vedou sourozenci Sedinové. Daniel (11+16) a Henrik (8+15). Radim Vrbata zatím zaznamenal 12 bodů za šest branek a stejný počet asistencí. Mezi třemi tyčemi je jedničkou Ryan Miller.
Jedná se o druhý vzájemný zápas v letošní sezóně. V tom první vyhrál Vancouver poměrem 3:0 a rozhodující branku vsítil pravý křídelní útočník Adam Cracknell.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Vancouver Canucks .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

2:1

Branky a nahrávky: 47. Doughty (Shore, Gáborík), 63. Kopitar (Carter) – 8. Daniel Sedin (Sedin, Weber)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, McBain, Ehrhoff – Gáborík, Kopitar, Pearson -Toffoli, Carter, Lucic – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Andreoff, Clifford

Rozhodčí: Hebert, L'Ecuyer – Sharrers, Sericolo