NHL

Calgary Flames – Dallas Stars

4:3

po s.n. (3:1) (0:2, 0:1, 3:0 - 0:0)

02.12.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 3.3 3.8 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:07

Jiří Hudler dostává po souboji se Spezzou ve středním pásmu dvě minuty za držení! To je obrovská šance pro Dallas. 53 vteřin přesilovky čtyři na tři.

45:11

Sérii nepřesností ukončil John Klingberg, jenž vyhodil puk z obranného pásma do hlediště a dostává tak trest za zdržování hry. Domácí mají příležitost vyrovnat v přesilové hře.

33:21

Calgary si zahraje přesilovku, dvě minuty pro Johnnyho Oduyu za nedovolené bránění.

20:15

Poměr sil na ledě se vyrovná, Mark Giordano odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.

19:42

Sam Bennett se ocitl v šanci po chybě hostů v rozehrávce, John Klingberg ho o ní ale připravil za cenu faulu a dostává dvouminutový trest za hákování.

4:3

Branky a nahrávky: 42. Backlund, 44. Gaudreau (Monahan, Brodie), 58. Hamilton (Monahan, Wideman), rozh. náj. Gaudreau – 2. Spezza (Jordie Benn), 17. Eakin (Jokipakka, Ničuškin), 32. Janmark (Oduya, Demers)