30.11.2015, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.96 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:38:49)

Nikita GUSEV - 2:3

62:05

Petrohrad právě vstřelil branku!
Na začátku třetí minuty nastaveného času je Šikin už překonán a SKA si z tohoto zápasu odveze bod navíc! O rozhodující trefu se postaral NIKITA GUSEV, který si zpracoval přihrávku ze zadního mantinelu a přesnou střelou zápěstím do pravého horního rohu ukončil tento vyrovnaný zápas. Asistence: Ilja Kablukov, Andrej Zubarev.

61:11

Velké šance na obou stranách! Hostující tým zachránila branková konstrukce a Šipačov se prakticky vzápětí hnal sám na Šikina, který ho ale vychytal.

60:19

Ilja Kovalčuk pálil hodně nepřesně a na opačnou branku se vydal Petersson, na jehož střelu si Šesťorkin počíhal.

60:01

Petrohrad vyhrál třetí dějství v poměru 1:0 a díky přesnému zápasu kapitána Kovalčuka si vynutil pětiminutové prodloužení, ve kterém budou mít hosté menší psychickou výhodu.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44

Zubarev hlídá puk za vlastní brankou a nás zřejmě čeká prodloužení.

59:19

Šipačov na pravém křídle otálel se zakončením a ztratil kotouč. Protiútok Soči zase ztroskotal na Anisinovi.

58:52

Elitní formace SKA se nikterak neprosadila a pouští na led čerstvé hráče.

58:13

Andrej Kosticyn mířil z levého kruhu na vzdálenější tyč, jenže tu minul.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48

Koskiranta to zkusil z otočky, branku netrefil, ale hosté zůstávají v útočné třetině.

57:29

Petrohradští jsou po vyrovnávající brance na konci a snaží se rozhodnout ještě v regulérní hrací době.

56:45

Nedůrazné vyhození se domácím málem vymstilo, souhru na jeden dotek ale jeden z hráčů SKA zakončil střelou nad horní tyč.

56:13

Kotouč vyletěl nad hrazení a sudí museli přerušit hru. Následuje buly u modré čáry poblíž hostujícího brankáře.

55:59

Snad poprvé v zápase o sobě dal vědět také Maxwell, jenž vystřelil přes Čudinova, ale přes Šesťorkina puk neprošel.

2:3

Branky a nahrávky: 14. Anisin (Maxwell, Skačkov), 27. De. Kazionov (Mamašev) – 23. Čudinov (Kalinin), 55. Kovalčuk (Čudinov, Dadonov), 63. Gusev (Kablukov, Zubarev)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Mamašev, Bernackij, Semjonov (C), Pajgin, Jalasvaara, Malevič – Krikunov, Ignaťuškin, Kosticyn – Petersson, Maxwell, Skačkov – Ščaslivij, Warn, Anisin – De. Kazionov, Sčegolkov, Dm. Kazionov.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ježov) – Vojnov, Jakovlev, Kalinin, Čudinov, Zubarev, Bělov, Judin – Kovalčuk (C), Kadějkin, Burdasov – Dadonov, Šipačov, Gusev – Lindström, Koskiranta, Barabanov – Nekolenko, Kablukov, Ketov – Arťuchin.

Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 6 682