3:1

konec (0:1, 1:0, 2:0)

30.11.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.77 4.3 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jednoznačným klíčovým okamžikem celého utkání bylo vyloučení Koláře do konce utkání na začátku třetí třetiny. Minsk v pětiminutové přesilovce skóroval dvakrát zásluhou Vesceho a tím vyhrál dnešní utkání 3:1. (19:41:38)

59:01

Poslední minuta třetí třetiny.

58:21

Hosté jsou znovu kompletní.

56:21

To by je ale Dedunov nesměl poslat znovu do čtyř.

55:00

Amuru zbývá posledních pět minut na to, aby si odvezl z dnešního duelu alespoň bod.

53:39

Amur už nemá příliš nadějí, jak zvrátit zápas. Stále se totiž hraje zejména v jeho třetině.

52:19

Hosté jsou v plném počtu.

51:21

Dinamo musí začít od své branky.

50:19

Je tu ale další přesilovka pro Minsk. Za hákování je vykázán Pervušin (CHA).

49:48

Ellison hledal bekhendem své spoluhráče. Jeho žabička ale přeskočila všechny hole před brankovištěm.

49:01

Domácí jsou náskokem uklidněni a nikam nespěchají.

48:17

Toto oslabení ale již hosté přežili bez inkasované branky.

46:17

Ne na dlouho, tentokrát usedá na trestnou lavici Gračjov za nedovolené bránění.

45:23

43:33

43:33 Ryan VESCE - 3:1

43:33

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
RYAN VESCE skóruje v krátké době podruhé. Tentokrát mu střeleckou pozici připravili svými přihrávkami Gunderson a Cheechoo. Asistence: Ryan Gunderson, Jonathan Cheechoo.

42:51

42:51 Ryan VESCE - 2:1

42:51

Domácí přesilovku využívají. Po přihrávce Ellisona posílá Minsk do vedení RYAN VESCE. Asistence: Matt Ellison.

3:1

Branky a nahrávky: 23. Drozd, 43. Vesce (Ellison), 44. Vesce (Gunderson, Cheechoo) – 17. Zohorna (Dedunov, Litovčenko)

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Lalande) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Filičkin, Gunderson, Kaljjžnyj, Kolcov, Stepanov – Ellison, Vesce, Cheechoo – Drozd, Meleško, Komarov – Materuchin, Michaljov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Zub, Šulakov, Kolář, Alju, Aťjušov, Stalnov, Kurbatov – Železnov, Wandell, Tolpeko – Dedunov, Litovčenko, Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Gračjov, Pervušin, Skladničenko.

Rozhodčí: Zacharov, Soin – Koršak, Černyšev

Diváci: 8 152