5:0

konec (0:0, 2:0, 3:0)

30.11.2015, 14:30 • Metallurg Ice Arena • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.65 4.7 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Metallurg Magnitogorsk využil výhodi domácího prostředí a Neftěchimik Nižněkamsk porazil 5:0. Na vysokém vítězství favorizovaného celku se podílel také Jan Kovář, který v 50. minutě zvyšoval na 3:0 a zaznamenal také dvě asistence. Ústředními postavami však byli také Sergej Mozjakin (2+1), Wojtek Wolski (0+3) a Ilja Samsonov, jenž pochytal všech šestadvacet střel hráčů Nižněkamsku. (16:58:28)

59:54

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: 2+2 minuty za vysokou hůl inkasoval Milovzorov.

59:40

Hosté nahodili kotouč na bránu Metallurgu, puk do své lapačky ukryl Samsonov, před nímž se tak bude vhazovat.

59:01

Probíhá závěrečná minuta základní hrací doby.

Danis ZARIPOV - 5:0

58:36

58:36 Danis ZARIPOV - 5:0

58:36

Metallurg právě vstřelil branku!
Hosté si z Metallurgu odvezou nepopulárního bůra. Sudnicin nejprve skvěle vyrazil střelu letící k jeho levé tyči, puk se však odrazil na hůl DANISE ZARIPOVA, jenž vypálil z ostrého úhlu a kotouč zapadl do sítě po odrazu od ležícího gólmana. Asistence: Wojtek Wolski.

57:50

Domácím se zatím nedaří usadit v útočném pásmu, obrana Neftěchimiku brání pozorně.

57:10

Hru v početní výhodě si vyzkouší domácí celek, za hákování byl totiž vyloučen Sergejev.

56:20

Hokejisté Metallurgu Magnitogorsk se ubránili.

55:38

Na Samsonova letěl puk také po střele Ščitova, gólman domácího týmu však zůstal stoprocentní.

55:23

Ke střele se dostal také Ščitov, který mířil do horní části brány a jeho pumelici vyrazil Samsonov pravým ramenem.

55:03

Z levého kruhu napřáhl k tvrdé střele Sexton, po níž Samsonov ukryl puk do své výstroje.

54:20

Za nedovolené bránění byl vyloučen Osala (Metallurg Magnitogorsk).

Sergej MOZJAKIN - 4:0

53:32

53:32 Sergej MOZJAKIN - 4:0

53:32

Zdá se, že o vítězi zápasu je už rozhodnuto! Po Wolského přihrávce z levé strany se totiž prosadil SERGEJ MOZJAKIN, jenž si puk nejprve zpracoval a poté z vrcholu kruhů vyslal nechytatelnou střelu. Autor této branky tak má zaděláno na hattrick. Asistence: Wojtek Wolski.

52:31

52:15

Z mezikruží vypálil Grigorenko, ale jeho pokus byl zblokován.

51:48

Domácí se dostali k puku a jeho vyhozením přes všechny čáry se osvobodili.

51:21

Defenziva domácího celku je pozorná a svým soupeřům nedovoluje zakončit.

50:31

Hákováním Potěchin (Metallurg Magnitogorsk) zabránil svému soupeři vystřelit a za trest si odsedí dvě minuty.

Jan KOVÁŘ - 3:0

49:12

49:12 Jan KOVÁŘ - 3:0

49:12

Domácí tým svému soupeři odskakuje na rozdíl tří gólů! Bekhendová střela JANA KOVÁŘE z levého kruhu skončila až za zády brankáře Sudnicina. Asistence: Sergej Mozjakin.

47:15

Oba celky už hrají v plném počtu.

46:43

Domácí se pokusili proniknout přes modrou čáru, to se jim však nepodařilo.

45:59

Zaripov si najížděl do předbrankového prostoru, přičemž se však zastavil o tyč, kterou posunul z ukotvení.

45:12

Železkov (Metallurg Magnitogorsk) a Stas (Neftěchimik Nižněkamsk) byli posláni na trestné lavice, hrát se tak bude ve čtyřech hráčích v poli.

44:35

Ke střele se dostal také Taffe, nicméně jeho ránu zneškodnil Samsonov.

44:22

Z prostoru mezi kruhy zakončoval Grigorenko, jeho pokus byl však zblokován obětavou obranou Magnitogorsku.

43:58

K vidění jsou nahazované kotouče, které však sbírají defenzivy obou mužstev.

43:10

Před dojíždějícím útočnékem raději přikryl puk pod svou lapačku Samsonov a vhazovat se bude po jeho pravici.

42:27

Hra probíhá podél mantinelů, kde se urputně bojuje o kotouč, který velmi často střídá svého majitele.

41:46

Metallurg Magnitogorsk je kompletní.

41:13

Střelecký pokus vyprodukoval Stoa, ale gólman Magnitogorsku byl připraven.

40:35

Hosté se usadili v útočném pásmu, kde právě kombinují.

40:01

Metallurg Magnitogorsk udeřil v závěru druhé třetiny dvěma slepenými góly, které jsou po druhé přestávce rozdílové. Hokejisté hostujícího týmu budou mít možnost snížit hned na začátku třetí tercie, kdy budou disponovat minutu a šestačtyřicet vteřin trvající přesilovou hrou.
Třetí část začne přibližně v 16:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46

Běreglazov (Metallurg Magnitogorsk) inkasoval dvouminutový trest za sekání.

Alexej BĚREGLAZOV - 2:0

39:16

39:16 Alexej BĚREGLAZOV - 2:0

39:16

Rozdíl ve skóre je v závěru druhé třetiny dvoubrankový! Individuální akci podnikl ALEXEJ BĚREGLAZOV, který z levé strany bekhendem zakončil k bližší tyči. Asistence: Jan Kovář a Oskar Osala.

39:01

Právě probíhá závěrečná minuta prostřední periody.

38:23

Puk se v tuto chvíli nachází na hokejkách hráčů hostujícího celku, kterému se nedaří proniknout do útočného pásma.

Sergej MOZJAKIN - 1:0

37:36

37:36 Sergej MOZJAKIN - 1:0

37:36

K velké radosti příznivců domácího týmu Magnitogorsk otevírá skóre zápasu! Od pravého mantinelu poslal puk do předbrankového prostoru Wolski a puk za záda Sudnicina tečoval SERGEJ MOZJAKIN. Asistence: Wojtek Wolski a Jan Kovář.

36:19

Zakázané uvolnění hráčů Magnitogorsku, hra se tak stěhuje před Samsonova.

35:43

Kaletnik se pokusil zakončit u bližší tyče, ale od puku byl nakonec čistým způsobem odstaven.

34:49

Neftěchimik Nižněkamsk v plném počtu.

34:35

Další vyhození puku hráči hostujícího celku.

34:20

Hosté se zmocnili kotouče a osvobodili se.

33:52

Domácí stále kombinují v útočném pásmu, ale defenziva Nižněkamsku je pozorná.

33:08

Puk trefil Kitarova do choulostivých míst, hráč Neftěchimiku musí být ošetřen, hlavní arbitr proto raději přerušil hru.

32:49

Za hrubost byl vyloučen Ljamin (Neftěchimik Nižněkamsk).

32:40

Z bezprostřední blízosti zakončoval Lee, který však ve velké šanci trefil pouze brankáře Sudnicina.

31:43

Samsonov musel zakročit proti svižné Sextonově střele, vhazovat se tak bude před jeho osobou.

31:16

Brankář hostujícího celku si při předchozím zákroku ublížil a přímo na kluzišti musí být ošetřen.

31:16

Otevřít gólový účet zápasu mohl Zaripov, který si s pukem sjel do bezprostřední blízkosti Sudnicinovy brány, avšak gólman Nižněkamsku puk zalehl.

30:25

Poměrně dlouho se hraje bez přerušení hry, týmy o puk bojují po celé délce hracího pole.

28:03

Vystřelit se rozhodl také Filippi, ten však neměl dostatečně přesně seřízena mířidla a prostor mezi třemi tyčemi minul.

27:18

Na opačné straně byl k vidění také zákrok lapačkou, tu Sudnicin vytasil proti ráně Osaly.

26:57

Proti Chajrulinově střele zafungovala Samsonovova lapačka.

25:40

Iniciativu převzali hokejisté domácího celku, kteří v posledních minutách diktují tempo hry.

24:53

Od modré čáry ostře vypálil Wolski, Sudnicin puk po jeho ráně ukryl do své výstroje.

24:13

Potěchin si vyjel zpoza brány a jeho bekhendové zakončení z prostoru před bránou skončilo na horní konstrukci brány.

22:57

Hosté však zůstali u puku a nahodili ho směrem na bránu, dorážet se pokoušel Grigorenko, ale Samsonov puk přikryl.

22:48

Podél levého mantinelu se pokusil založit individuální akci Ljamin, ten byl ale od kotouče v souladu s pravidly odstaven.

22:06

Puk na Sudnicinovu svatyni poslal Potěchin, následně se v předbrankovém prostoru utvořila skrumáž, ze které se však hráčům domácího celku nepodařilo nic vytvořit.

21:05

Na Samsonovova letěla střela z levé strany, gólman Magnitogorsku však zasáhl spolehlivě.

20:38

Hosté se pokusili proniknout do útočného pásma, jejich ofenzivní akci však zastavilo postavení mimo hru.

20:01

V první polovině úvodní třetiny měl navrch domácí celek, který v jejím průběhu několikrát nebezpečně zahrozil. Postupem času však začali vystrkovat růžky také hosté a hra se víceméně vyrovnala. Puk se za brankovou čáru nepodařilo dostat ani jednomu z mužstev, a tak hráči odcházejí do kabin za nerozhodného stavu.
Druhá třetina začne přibližně v 15:24.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54

Puk do předbrankového prostoru vyslal Batyršin, žádný z jeho spoluhráčů jej však nezasáhl.

19:38

Do útočného pásma se pokusil proniknout Platonov, ale proti dvojnásobné přesile neměl naději na úspěch.

19:07

Hra byla přerušena, buly se provede ve střední třetině.

19:01

Právě probíhá poslední minuta úvodní třetiny.

18:28

Zakročit musel také gólman domácího celku, jenž si se střelou z pravého kruhu poradil.

17:58

Na opačné straně postupoval vpřed z ostrého úhlu Stoa, jehož bekhendový pokus proletěl těsně vedle tyče.

17:33

Účinnou stahovačkou si puk srovnal na střelu Železkov, jeho pokus skončil mezi Sudnicinovými betony.

16:24

Hosté přidali na tlaku a své soupeře zatlačili, ti se osvobodili jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění.

15:49

O puk se bojuje uprostřed hracího pole a také podél mantinelů.

14:30

Hraje se ze strany na stranu, oba týmy se střídají v držení puku a podnikání útočných akcí.

13:40

Mozjakin vyprodukoval razanntí střelu zleva, ale gólman domácího týmu puk vyrazil do strany svým betonem.

12:55

Před dotírajícím Chajrulinem Samsonov raději přikryl puk pod svou lapačku a vhazovat se bude před jeho svatyní.

11:13

Mozjakin se přihrávkou z levé strany v předbrankovém prostoru snažil oslovit Kováře, jemuž k nebezpečnému zakončení scházelo jen několik centimetrů.

10:51

Hráčům v bílých dresech byl opět odpískán ofsajd.

10:40

Na brankáře domácího celku letěla střela Rybina, jehož pokus Samsonov vyrazil do rohu kluziště.

10:15

Hosté se pokusili přejít přes modrou čáru, nicméně jejich ofenzivní tažení zastavil ofsajd.

09:30

Hokejisté Neftěchimiku vybojovali buly a chvíli kombinovali v předbrankovém prostoru, puku se však poté zmocnili hráči domácího mužstva.

09:15

Domácí si nedokázali přesně přihrát a bylo jim odpískáno zakázané uvolnění.

08:51

Z pravé strany vystřelil Lee a Sudnicin puk po jeho střele vyrazil mimo hrací plochu.

08:18

Hlavní arbitr znovu přerušil hru a vhazování nařídil ve středním pásmu.

07:41

Wolski byl při útočném tažení natlačen na Sudnicinovu bránu, kterou posunul z jejího ukotvení.

07:25

Po přerušené hře bude následovat první reklamní pauza.

07:02

Hráčům hostujícího týmu se stále nedaří vypracovat si vyloženou střeleckou pozici, defenziva Metallurgu brání velmi pozorně.

05:55

Zpoza brány vyjel do předbrankového prostoru Mozjakin, při otočce však upadl na led, a tak v ideální pozici nedokázal přesně zakončit.

05:10

Na Sudnicina letěla Kovářova rána, ale brankář hostujícího mužstva si poradil.

04:42

Hráči Metallurgu jsou v úvodních minutách jednoznačně aktivnější, hosté jsou nuceni se bránit.

03:50

Hostům se nepodařilo projít přes modrou čáru, byl jim totiž odpískán ofsajd.

03:09

Z pravého kruhu vyprodukoval střelecký pokus Potěchin, avšak Sudnicin si připsal úspěšný zákrok.

02:40

Neftěchimik Nižněkamsk první oslabení přečkal bez úhony a nyní už je kompletní.

02:12

Mozjakinovu střelu vyrazil gólman hostujícího týmu do ochranné sítě, vhazovat se bude po jeho levici.

01:13

Hokejisté Metallurgu se usadili v útočném pásmu a rychlými přihrávkami se snaží vyšachovat defenzivu Nižněkamsku.

00:40

Za vysokou hůl byl vyloučen Žukov, první přesilovou hru si tak zahraje domácí celek.

00:27

Domácí se prokombinovali do útočného pásma, kde si právě vyměňují přihrávky.

00:01

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, Osipov, Antipin, Batyrszin, Běreglazov, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Kovář – Filippi, Zaripov, Osala – Potechin, Platonov, Kaletnik – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Timkin

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Lisutin) – Ljamin, Bondarev, Siergejew, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Żukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin

Rozhodčí: Kiseljov, Cyplakov – Michel, Strelcov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Československá stopa

V dresu Metallurgu Magnitogorsk nastupují útočníci Tomáš Filippi a Jan Kovář.

Na soupisce Neftěchimiku Nižněkamsk žádné české ani slovenské jméno nenalezneme.
Neftěchimik Nižněkamsk

Neftěchimik Nižněkamsk se nachází ve středu tabulky Východní konference, aktuálně okupuje sedmou pozici a na svém kontě má pětapadesát bodů. Po dvou vítězných utkáních hokejisté Neftěchimiku v minulém kole klopýtli, když před svým publikem nestačili na Magnitogorsk. Svému dnešnímu soupeři Krikunovův výběr podlehl 2:3 po prodloužení a připsal si tak alespoň bod.
Metallurg Magnitogorsk

Metallurg Magnitogorsk patří k tomu nejlepšímu, co Kontinentální hokejová liga může nabídnout. Magnitogorsk je totiž ve Východní konferenci druhým nejlepším týmem a na lídra z Novosibirsku ztrácí pouze tři body. Svěřenci trenéra Vorobjova neprohráli v základní hrací době už v devátém utkání v řadě, v předchozím kole si za výhru 3:2 po prodloužení přivezli dva body z Nižněkamsku.
Příjemné pondělní odpoledne přeji všem hokejovým fanynkám a fanouškům, Kontinentální hokejová liga má dnes ve svém programu hned sedm duelů. V tomto textovém online přenosu vám podrobně zprostředkujeme utkání Metallurg Magnitogorsk – Neftěchimik Nižněkamsk. Úvodní buly střetnutí je naplánováno na 15 hodin, zápasem vás provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

5:0

Branky a nahrávky: 38. Mozjakin (Wolski, Kovář), 40. Běreglazov (Kovář, Osala), 50. Kovář (Mozjakin), 54. Mozjakin (Wolski), 59. Zaripov (Wolski)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, Osipov, Antipin, Batyršin, Běreglazov, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Kovář – Filippi, Zaripov, Osala – Potěchin, Platonov, Kaletnik – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Timkin

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Lisutin) – Ljamin, Bondarev, Sergejev, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Żukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin

Rozhodčí: Kiseljov, Cyplakov – Michel, Strelcov