22.11.2015, 13:30 • WERK ARENA • 18. kolo • Martina Sikorová

Konec zápasu. (15:21:23)

59:02

Po zakončení Tománka pak Hasala vyráží kotouč betony mimo.

58:39

Michálek pouze nahodil kotouč do brankoviště, kde se jej snaží jeho spoluhráči vybojovat.

58:00

Do konce třetí části a zřejmě i celého zápasu zbývají dvě minuty.

56:37

Peterek se protáhl až před Hasalu, v zakončení do odkryté klece mu ale nakonec zabránil připravený beton hostujícího gólmana.

56:00

Oceláři dlouho drželi útočné pásmo, hosté se ale nakonec dokázali osvobodit.

55:00

Korčák nabruslil do mezikruží a vypálil, jeho pokus ale pouze prolétl kolem pravé tyče.

54:05

Opava má kotouč před Kučerou, k zakončení se ale hosté zatím nepropracovali.

53:13

Třinec právě vstřelil branku!
Po vyhraném vhazování poslal Indrst přihrávku napříč brankovištěm JONÁŠI PETERKOVI, který už neměl problém usměrnit kotouč pod horní tyč. Asistence: Filip Indrst.

52:46

Třinečtí mladíci kombinují v útočném pásmu, ohrozit opavskou branku se jim ale zatím příliš nepodařilo.

51:26

Hosté střídali a Srníček tak dostal velké množství prostoru, třinecký bek ale pouze vyprášil betony Hasaly.

50:44

Hosté v plném počtu. Kunc se mohl hned z trestné lavice vydat do brejku, kotouč se ale hostujícímu hráči zamotal mezi brusle.

50:06

Korčák to zkusil bekhendem, kterým ovšem trefil pouze připravenou lapačku Hasaly.

49:33

Na ledové ploše poté došlo k potyčce a bude se vylučovat. Domácí Raška a hostující Mar si míří odpykat čtyři minuty za hrubost.

49:33

Oceláři dlouho drželi útočné pásmo, rána Peterka končí v ochranné síti.

48:44

Kunc míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

48:30

Plandor nejprve trefil pouze tyč, kotouč ale sebral ONDŘEJ TOMÁNEK, vybruslil s ním až do mezikruží a odtud překonal Hasalu. Asistence: Jiří Plandor, Jakub Michálek.

48:15

Věntus se teď nezachoval příliš sportovně, nejprve dlouho držel hůl Homoly, který ji poté pustil a hostující útočník ji pak Homolovi navíc ještě odkopl z dosahu.

46:54

O kotouč se dlouho bojovalo v útočném pásmu Opavy, odkud nakonec ujeli Oceláři a po přihrávce zpoza branky trefuje Indrst pouze betony Hasaly.

46:11

Kunc se protáhl až k zakončení, hostující obránce ale branku minul.

45:33

Střelu Čmiela se pokoušeli jeho spoluhráči tečovat, to se jim ale úspěšně nepodařilo.

45:19

Michálek nabruslil do útočného pásma a z levého kruhu otestoval pozornost Hasaly.

44:51

Peterek se protáhl až k brance, poté ale o kotouč přišel.

44:02

Raška se v mezikruží vyhl obráncům a vypálil, kotouč z jeho hole ale branku minul.

43:53

43:09

Tománek s Peterkem si vytvořili hned několik střeleckých pozic před Hasalou, zakončit přesně se jim ale nepodařilo.

42:22

Jenže kombinaci hostů přečetl Indrst, vydal se do útoku a jeho příležitost hasil pouze za cenu faulu Mar, který si odpyká dvě minuty za podražení.

41:53

Domácí obránci si na modré čáře dávali přednost, čehož využil Hilšer, načež se Konderla provinil podražením a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty.

41:23

Korčák získal kotouč za brankou Opavy a Oceláři tak mohou pokračovat v útoku.

40:55

Střelu Michálka pak Hasala vyráží mimo tři tyče.

40:21

Peterek se ke kotouči nedostal a dopředu tak mohou hosté.

40:01

Ve druhé části nejprve Oceláři po ráně Davida Homoly od modré, Adam Raška poté využil závaru před Hasalou a poslal svůj tým do vedení a v závěru pak nejprve dostal kotouč do sítě Jakub Michálek, na což Opava reagovala proměněným brejkem Lukáše Kročka.

Další část začne přibližně v 14:52.

40:00

39:44

Opava právě vstřelila branku!
Těsně před koncem druhé části hosté snižují na rozdíl jediné branky. Z brejku vykoupal domácího gólmana LUKÁŠ KROČEK. Asistence: Tomáš Pogatschaig.

38:07

JAKUB MICHÁLEK obkroužil branku, poté nahodil kotouč do brankoviště a zřejmě od opavského gólmana se kotouč odrazil za brankovou čáru.

38:03

37:46

37:25

Kadula v útočném pásmu ztroskotal na Michálkovi a dopředu míří domácí.

37:03

Po střele Hilšera skončil kotouč v lapačce Kučery a hra je přerušena.

36:16

Oceláři jsou v útočném pásmu, zatím se jim ale nepodařilo vymotat od mantinelu.

36:03

A vylučovat se bude také na straně Opavy. Kroček míří na trestnou lavici za držení protihráče.

35:46

Marguš v obranném pásmu zasáhl jednoho z hostů a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

35:31

Proti střele od modré čáry pak vytáhl opavský gólman povedený zásah lapačkou.

35:19

Raška to zkusil z mezikruží, jeho nenápadná střela ale Hasalu příliš neohrozila.

34:47

Zakázané uvolnění přesune hru před opavskou branku.

33:04

Po závaru před opavskou brankou se kotouč dostal mezi kruhy k ADAMU RAŠKOVI, který propálil klubíčko hráčů před Hasalou. Asistence: Filip Indrst, Szymon Radzienciak.

32:51

32:27

31:56

Tománek se dostal ke kotouči před Hasalou, třinecký útočník ale se zakončením příliš dlouho čekal.

31:17

Výbornou práci odvedl Raška, který se obtočil kolem branky a poté se dostal i ke střele, kterou mohl do sítě usměrnit Mikler, to se mu ale nepodařilo.

30:51

Ale ne na dlouho, Homola míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

30:32

30:27

Hosté hráli v šesti a na dvě minuty tak musí do čtyř. Trest pro hráčskou lavici odpyká Thiel.

29:16

Ke střele od modré se dostal Kunc, jeho ránu ale přizvedli hráči před brankou příliš vysoko.

28:32

Marguš za branku Opavy zahákoval jednoho z hostů a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty.

27:55

Nakonec se ale Oceláři vyrovnání dočkali. Patlevič udržel kotouč na modré čáře, předal jej DAVIDU HOMOLOVI a po jeho ráně končí kotouč za zády opavského gólmana. Asistence: Ľubomír Patlevič, Jiří Plandor.

27:03

26:12

Patlevič se dostal k dorážce, mezi tři tyče ale kotouč nezamířil.

25:51

Peterek to zkusil z první, branku ale přestřelil.

25:18

Ránu Patleviče Hasala vyrazil, Oceláři pokračují v útoku.

25:03

Kroček se provinil nedovoleným bráněním a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty.

24:23

Korčák to zkusil z otočky, Hasalu se mu ale překonat nepodařilo.

23:45

Po ráně od modré čáry se po dorážce natahoval Peterek, který se ale ke kotouči nedostal.

23:19

Tečovaná střela Konderly se dostala k Plandorovi, ani on ale nedokázal dostat z levého kruhu kotouč do sítě.

22:53

Patlevič přejel modrou čáru a vypálil, jeho pokus pak končí na hrudi připraveného Hasaly.

22:00

Po střele Srníčka od modré došlo před opavskou brankou k menšímu závaru, hostující gólman ale nakonec dokázal včas přerušit hru.

21:46

Opava se provinila zakázaným uvolněním, hra se vrátí před Hasalu.

21:20

Tůček mohl střílet z mezikruží, ke kotouči se ale nakonec nedostal.

20:41

20:15

Raška se dostal před branku, kterou ale z výborné pozice těsně přestřelil.

20:14

20:01

Hráči jsou zpět na ledové ploše, čtrnáct sekund budeme pokračovat ve čtyřech na obou stranách, po návratu Plandora si pak Oceláři zahrají krátkou přesilovou hru.
Hosté měli do dnešního utkání velmi rychlý nástup a už ve druhé minutě se dostlali po brance Vojtěcha Tůčka do vedení, Oceláři si poté vytvořili několik zajímavých příležitostí, k vyrovnání jim to ale zatím nestačilo.

Další třetina začne přibližně v 14:01.

20:00

19:57

Fabianczyk opustil trestnou lavici, oba týmy hrají ve stejném počtu.

19:15

Po přihrávce Patleviče pálil Radzienciak, ovšem pouze do míst, kde stál připravený Hasala.

18:41

Jenže na ledové ploše končí po podražení Hilšera domácí Raška a opavský útočník tak také putuje na trestnou lavici. Oceláři budou hrát ve čtyřech proti třem.

18:15

V přečíslení hostů ale sekl Plandor jednoho z opavských hráčů a je tak vyloučen na dvě minuty. Oba týmy budou hrát ve čtyřech.

17:57

Fabianczyk podrazil Indrsta a míří tak na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

17:06

Indrst mohl vyrovnat, po přihrávce Peterka měl před sebou třinecký útočník část odkryté klece, kotouč ale branku minul.

16:46

15:55

Přesilové hry zatím nejsou silnou stránkou Opavy, nejen že se mladíci Slezanu nejsou schopni usadit před Kučerou, také v této výhodě se proviňují zakázaným uvolněním.

14:46

Výbornou obrannou práci odvedl Michálek, který nejprve zabránil hned dvěma velkým šancím Opavy, následně ale domácí kapitán fauloval a za podražení si odpyká dvě minuty.

13:41

Oceláři dlouho drželi útočné pásmo, k výraznému ohrožení branky se ale nedostali.

13:01

Přihrávka Korčáka až k Peterkovi neprošla a domácí útočník se tak k zakončení nedostal.

12:15

Vyhozený kotouč zastavuje Srníček a může tak rozehrát směrem dopředu.

11:43

11:36

A znovu hosté vyhazují až na icing a nemohou tak vystřídat.

11:11

Na ledové ploše zatím nejde příliš vidět, že by hosté hráli v početní výhodě, teď se navíc provinili zakázaným uvolněním a hra se vrátí do jejich obranného pásma.

10:50

Tůček stál v brankovišti, hra je tak přerušena a vykázána do středního pásma.

10:10

Homola nahodil puk na branku Opavy, její hráči mají zatím problém usadit se v útočném pásmu.

09:43

Početní výhodu si zkusí také hosté, Radzienciak si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

09:11

Kadula sprintoval zbytečně, zakázanému uvolnění svého týmu už zabránit nedokázal.

08:40

Indrst byl v dobré pozici před Hasalou, hostující obránce mu ale zakončení znemožnil.

08:28

Tománek zakončoval z příliš velkého úhlu a branku Hasaly přestřelil.
Fabianczyk v obranném pásmu zazmatkoval, k ohrožení opavské branky se ale Oceláři nedostali.

06:56

Před branku se protáhl Raška, k zakončení ho ale hostující obrana nepustila a ke střele se nedostal ani Indrst.

06:33

Hilšer střílel na branku Kučery zbytečně, protože chvíli před tím přerušil čárový rozhodčí hru pro ofsajd.

06:12

Homola nezvládl udržet kotouč v útočném pásmu, o chvíli později se domácí tým vystavil do ofsajdu.

05:24

05:06

Plandor to zkusil z podobné pozice, branku ale přestřelil.

04:45

Michálkova rána z levého kruhu končí u připraveného gólmana hostí.

04:03

Před Indrstem zívala odkrytá část branky, třinecký útočník ale příliš dlouho váhal a nakonec přestřelil.

03:24

Pogatschaig si míří odpykat dvě minuty za podražení.

01:37

Hosté jdou v dnešním utkání velmi rychle do vedení po trefě obránce VOJTĚCHA TŮČKA. Asistence: Kryštof Kadula.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu z posledního kola základní části ELIOD extraligy, v rámci kterého dnes Oceláři vyzvou Opavu. Utkání začíná v 13:15.

5:2

Branky a nahrávky: 28. Homola (Patlevič, Plandor), 34. Raška (Indrst, S. Radzienciak), 39. Michálek, 49. Tománek (Plandor, Michálek), 54. Peterek (Indrst) – 2. Tůček (Kadula), 40. Kroček (Pogatschaig)

HC Oceláři Třinec: Kučera (Ochman) – Patlevič, Konderla, Srníček, Homola, Michálek, S. Radzienciak – Tobiáš Marguš, Raška, Čmiel, Pszczolka, Plandor, J. Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár

HK Opava: Hasala (Fichna) – Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, A. Peterek, Matuška

Rozhodčí: Koziol – Bojda, Mikler