Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov

3:2

po s.n. (2:0) (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)

22.11.2015, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 22. kolo • Miroslav Froněk (@@9Frona)

Tipsport: 2.25 4.2 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme v Litvínově viděli napínavé derby. V nájezdech si bod navíc připisují domácí a po pěti zápasech bodového půstu se konečně mohou se svými fanoušky radovat. Já Vám přeji ze Zimního Stadionu Ivana Hlinky hezký večer. (18:16:42)
Nejlepší hráči zápasu: Karel Kubát – Jan Strmeň.

František LUKEŠ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
Autorem vítězné branky je FRANTIŠEK LUKEŠ.

3. série 2:0

Klička do bekendu a gól Robina HANZLA.

2. série 1:0

Vondrka nepřelstil Januse.

František Lukeš střelou nad lapačku dává gól.

1. série 0:0

Janus má puk v lapačce.

Viktor Hübl jel jako první, zkusil bekendem procpat kotouč mezi betony, Strmeň kryje.

Samostatné nájezdy začínají.
Litvínov byl první dvě třetiny aktivnější, ve třetí třetině, ale Chomutov zapnul a dokázal vyrovnat. Kdo získá v penaltové loterii bod navrch?

65:00

Prodloužení skončilo.

64:34

Červenka nabil Skinnerovi na modrou, jeho ránu chytil litvínovský brankář do své lapačky. Krásný zákrok.

64:07

Ruttovu ránu po buly vyrazil Janus.

64:00

Červenka, Vondrka, Rutta a Skinner teď proti trojici Litvínovských na vhazování v útočném pásmu.

64:00

Oddechový čas pro hosty.

64:00

Minutu před koncem prodloužení špatně střídá Litvínov a bude pykat dvou minutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Kubát (Jánský, Hübl), 10. Pavlík (Hübl, Lukeš), rozh. náj. Lukeš – 22. Rutta (Skinner, Červenka), 60. Vondrka (Květoň)