NHL

Dallas Stars – Buffalo Sabres

3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

22.11.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Info o změnách stavu (Kryštof Severa (@KrystofSevera))

Tipsport: 1.82 4.0 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Antti Niemi (DAL) 22 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jamie Benn (DAL) 2+0
3. Antoine Roussel (tým) 1+0

Československá stopa v utkání:
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 3 střel, čas na ledě 12:23 (04:44:25)
Skončilo utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém domácí Dallas Stars porazili hosty z Buffala poměrem 3:0.

O vítězství rozhodli branky vstřelené v první a třetí třetině. V první třetině se o branku postaral Antoine Roussel, který zakončil svou akci po nahrávce Klingberga střelou pod lapačku Johnsona. Ve třetí třetině se prosadil dvakrát Jamie Benn, nejprve dorážkou Seguinovi střely a poté dostal nádherný pas od Seguina, kterým nepohrdnul.

59:43

Hráči Buffala dohrávají s pukem u vlastní branky.

59:20

Johnson předvedl výborný zákrok a zabránil tak inkasování další branky.

58:40

Boj o kotouč v rohu kluziště vyhrávají domácí, ale při přechodu do útočného pásma o něj přicházejí

58:16

Hemský zavezl do třetiny, ale o kotouč přišel.

49:40

49:40 Jamie BENN - 3:0

49:40

Dallas právě vstřelil branku!
Patrick Sharp dostal puk na pravé křídlo, poslal jej na střed na Tylera Seguina, který okamžitě našel JAMIEHO BENNA a ten posílá Dallas do vedení 3:0! Asistence: Tyler Seguin, Patrick Sharp.

47:11

47:11 Jamie BENN - 2:0

47:11

Jason Spezza vystřelil od pravého mantinelu po přihrávce Seguina a puk do branky dorazil JAMIE BENN. Asistence: Jason Spezza, Tyler Seguin.

46:21

Tyler Ennis dostává dvě minuty za držení.

44:30

Jamie Benn, dvě minuty za krosček.

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

35:01

Zach Bogosian potrestán menším trestem za nesportovní chování.

28:54

Evander Kane potrestán dvojitým trestem za nebezpečnou hru vysokou holí.

3:0

Branky a nahrávky: 7. Roussel (Klingberg, Eakin), 48. Benn (Spezza, Seguin), 50. Benn (Seguin, Sharp)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Jokipakka, Klingberg, Demers, Oleksiak, Goligoski, Oduya –Sharp, Janmark, Benn, Eaves, Eakin, Roussel, Sceviour, Fiddler, Nichushkin, Hemsky, Spezza, Seguin

Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Gorges, Colaiacovo, McCabe, Franson, Bogosian, Ristolainen – Kane, Gionta, Eichel, Legwand, Larsson, Reinhart, Moulson, Deslauriers, Ennis, Foligno, McGinn, O'Reilly

Rozhodčí: Jackson, Luxmore – Nansen, Sharrers

Diváci: 18 532