HC Sparta Praha Sledge – SKV Sharks Karlovy Vary

2:3

po s.n. (0:1) (0:1, 0:0, 2:1)

22.11.2015, 13:30 • Neratovice • 8. kolo • Jan Hamák

Tímto se s Vámi loučím a těším se na další domácí utkání Sparty v tomto ročníku, které proběhne 9.1.2016. Děkuji za přízeň a po Novém Roce opět napočtenou. (15:39:38)

45:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKV Sharks Karlovy Vary.
Autorem vítězné branky je GEIER.

3. série 0:1

Raul může vyrovnat nebo ukončit zápas, bohužel je to to druhé Raul si chtěl vybruslit golmana Macha ale propásl vhodný okamžik k zakončení a Macha trefuje do betonu.

Jiří Berger neproměňuje Vápenka vyráží.

2. série 0:1

Domácí kapitán selhal v zakončení puk mu utekl z hokejky.

Geier se rozjel zamíchal si puk mezi saněma a překonává Vápenku.

1. série 0:0

To samé zakončení jen s tím rozdílem, že bylo na druhé straně a se stejným výsledkem předvedl Zapletal.

Wágner střelou po zemi nepřekonal Vápenku.

Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi nám rozhodnou samostatné nájezdy.

45:00

44:35

Karlovy Vary zatlačili Spartu.

43:52

Geier měl na hokejce rozhodnutí hosté byly zabydlený v pásmu Berger po levici Vápenky u mantinelu se dostal k puku a skákavou žabičkou našel před bránou volného Geiera který byl sám před Vápenkou a Geierovu střelu Vápenka sráží betonem do své lapačky.

43:34

Hra přerušena pro zásah střídačky. Zatím aktivnější při nerovnoměrném počtu hráčů na ledě jsou hosté.

43:04

Sparta má šanci na otočení zápasu. Vyloučen hráč hostů Forgo na 2 minuty za ''téčko''.

43:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:00

Sparta výborně napadá hostující rozehrávku.

40:43

Z. Krupičkovo střela končí mimo bránu.

40:10

A znovu.

39:53

Domácí se provinili Icingem hra se po delší době stěhuje před Vápenku.

38:57

Sparťané teď zasypávají Macha množství střel ale bohužel pro domácí Mach je zatím pozorný.

37:44

Sparta právě vstřelila branku!
A máme srovnáno Raul vybojoval puk za brankou ten našel Frolíka před bránou jeho pokus byl ještě zblokován a k odraženému puku se dostal ZDENĚK KRUPIČKA který střelou do dolního rohu po zemi překonává Macha 2:2. Asistence: Jan Frolík

37:16

Na jednou je domácích plný led k zakončení se dostal Raul ale přestřelil.

36:39

Po vyhraném buly Zapletala ve středním pásmu se k puku dostal ZDENĚK KRUPIČKA, který ujel do samostatného úniku a střelou pod horní tyč snižuje na 1:2. Asistence Jan Zapletal

36:29

Domácí se zatím k větší šanci nedostali.

35:42

Po souboji u mantinelu se bude vylučovat na straně hostů vyloučen hráč Hrbek na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:18

Z. Krupičkovo nahození končí mimo.

34:42

Frolíkovo střela zaměstnala Macha který radši přerušuje.

34:20

Geierovo střela šla nad.

33:48

Berger opět vysouval Geiera ale tentokrát Karlovarský útočník puk nezpracoval. Puk nakonec končí u Vápenky, který raději přerušuje.

31:57

Žraloci právě vstřelili branku!
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Berger se dostal k puku ve středním pásmu středem hřiště se dostal až k levému mantinelu odkud našel volného rozjetého MICHALA GEIERA a ten blafákem překonává Vápenku 0:2. Asistence: Jiří Berger.

31:43

Z. Krupička se dostal k zakončení ale jeho pokus byl zblokován.

30:58

Icing domácích.

30:22

První domácí útok v této třetině přerušil offside.

30:01

Za malou chvilku nám začne třetí třetina.

30:00

29:56

Vápenka ještě jednou pro jistotu přerušuje hru. Vhazování po jeho levici.

28:56

Z. Krupička nedobruslil puk a píská se Icing.

26:20

Karlovy Vary zakládají útok od své vlastní branky.

25:55

Hra přerušena pro zalehnutí puku.

25:30

Forgo v dobré pozici trefil Vápenku.

25:11

Zikmund protečoval jen do střídaček. Buly ve středním pásmu.

24:06

24:03

Berger mohl zvýšit v oslabení ale střela před Vápenkou mu naštěstí nesedla.

22:19

Raulovo pokus zblokován hostující obranou.

22:06

Druhá přesilovka pro domácí vyloučen Geier na 2 minuty za ''téčko''

21:42

Hra přerušena pro zásah střídačky.

21:07

J. Krupička výborně zkřížil Geiera a ten míjí Vápenkovu branku.

20:52

Z.Krupičkovo dobrá střela končí v lapačce hostujícího Macha.

19:34

Domácí Z. Krupička v dobré přiležitosti trefil Macha.

18:43

Hosté se v přesilovce k ničemu nedostali.

18:27

17:44

Domácí vyhazují.

16:43

16:27

16 vteřin se bude hrát 4 proti 4 vyloučen hráč domácích Zapletal 2 minuty za ''téčko''.

16:07

Hra přerušena pro hru vysokou holí provinil se jeden z hostujících hráčů buly ve středním pásmu.

15:50

Hosté vyhazují až k Vápenkovi.

15:20

Sparta začíná od vlastní branky.

15:01

Za malou chvíli nám začne druhá třetina. Sparta v ní bude začínat přesilovkou 5 na 4 která ještě potrvá 1:43.

15:00

14:43

Domácí si zahrají první přesilovou hru vyloučen hráč Karlových Varů Wágner na 2 minuty za napadení.

14:21

Buly před Machem po jeho levici.

13:57

Nahození Zapletala kousek za červenou vystrašilo Macha.

13:23

Vápenka si nebyl jistý rozehrávkou a raději přerušuje.

12:40

Geierův backhandový pokus Vápenka kryje sáňkami.

11:20

Geier přebruslil na modré čáře J. Krupičku štěstí pro domácí že byl mimo ideální střelecký úhel Vápenka vyrazil maskou.

10:51

Raulovo pokus Mach kryje, Raul zavezl puk do pásmu v bruslařském souboji vyhrál nad Forgem ale jeho střela Macha příliš neohrozila.

10:32

9:59

Další střela hostující týmu tentokrát pálil Forgo. Vápenka lapačkou kryje.

9:40

Jen tak tak že hostující Geier nedojel dlouhý pas Vápenka stihl přikrýt puk.

9:32

Sparta se na chvíli usadila v pásmu.

8:48

Hra přerušena pro přihrávku rukou.

8:08

Střela Bergera z prostoru mezi kruhy Vápenka chytá lapačkou.

7:40

Další Geier§v pokus Vápenka vyráží.

6:52

Vápenka přerušuje hru.

6:25

Domácí mají problém se dostat přes střední pásmo.

5:39

Nebezpečná střela Forga Vápenka kryje.

5:00

Žraloci jak přezdívají místní fanoušci Karlových Varů uzamkly Spartu ve svém útočném pásmu a jsou hladový po dalším gólu.

4:07

Po vyhraném buly se dostal puk k MICHALU GEIEROVI a ten otvírá skóre zápasu střelou z mezikruží 0:1. Asistence: Jiří Berger, Karel Wágner

4:02

3:50

Geier vyzkoušel Vápenkovu pozornost pozemní střelou. Sparťanský brankář přerušuje hru.

3:15

Hra přerušena pro zásah střídačky. Buly po pravé straně před Machem.

2:02

Forgo přebruslil Z. Krupičku a pak přihrávku na Geiera a ten pálil naštěstí pro domácí puk mu přeskočil hůl.

1:36

1:20

Nejedlého nahození sbírá domácí obrana.

0:49

Vápenka si připisuje první zákroky.

0:10

Karlovy Vary hned od začátku tlačí svého soupeře.

0:02

Úspěšnější hostující hráč.

00:01

Na úvodní buly se utkají Zapletal a Wágner.
Oba týmy již nastupují k rozbruslení.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Zapletal, Krupička J. – Krupička Z. "C", Raul, Novotný, Frolík, Zikmund, Mekleš

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk)- Hrbek, Nejedlý, Berger, Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Kovařík, Janko, Haas

Rozhodčí: Kuranda – Bergman.
Dobrý den, dnes je na programu 8. kolo České sledge hokejové ligy mezi HC Sparta Praha sledge – SKV Sharks Karlovy Vary. Včerejší zápasy oba týmy zvládly vítězně Karlovy Vary vyhráli na ledě Pardubic 5:4 a Sparta doma deklasovala Litvínov 11:0. Karlovy Vary přijíždí na led Sparty jako vedoucí celek, když ještě v tomto ročníku neztratily ani bod a zaslouženě vedou soutěž při skóre 41:7. Sparta díky včerejšímu vítězství poskočila na 4. příčku tabulky základní části a určitě při nejmenším bude chtít dnešního lídra potrápit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

2:3

Branky a nahrávky: 37. Z.Krupička (Zapletal), 38. Z. Krupička (Frolík) – 5. Geier (Berger, Wágner), 32. Geier (Berger), rozh. náj. Geier