NHL

St. Louis Blues – Detroit Red Wings

3:4

po prodl. (2:2, 0:1, 1:0 - 0:1)

22.11.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Michal Belšán (@belly11mb), Milan Šplíchal

Tipsport: 2.06 3.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:04

Parayko (STL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, hosté budou dohrávat v přesilové hře 4 na 3.

40:16

Přesilovou hru si zahraje Detroit, Backes (STL) byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:02

Šanci na srovnání mají hokejisté domácího týmu. Na dvě minuty byl za nedovolené bránění vyloučen Smith (DET).

23:27

Dvě minuty za podražení si odpyká Kronwall (DET).

3:4

Branky a nahrávky: 14. Brodziak (Shattenkirk, Edmundson), 15. Lehterä (Bouwmeester, Tarasenko), 58. Tarasenko (Shattenkirk) – 11. Dacjuk (Richards, Pulkkinen), 19. Glendening (Helm, Smith), 29. Larkin (Zetterberg, Abdelkader), 65. Pulkkinen (Richards, Tatar)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo "A", Edmundson, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko – Steen "A", Lehterä, Tarasenko – Pääjärvi, Backes "C", Upshall – Fabbri, Gomez, Brouwer – Ott, Brodziak, Jaškin

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall "A", Green, DeKeyser, Ericsson, Smith, Marčenko – Abdelkader, Zetterberg "C", Larkin – Richards, Dacjuk "A", Pulkkinen – Tatar, Sheahan, Nyquist – Miller, Glendening, Helm

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Sericolo, Driscoll