Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 5 střel, čas na ledě 21:00
2. HENRIK LUNDQVIST (NYR) 43 zákroků, 4 góly, 90,7%
Vyhraná vhazování: 45 – 33

Rick NASH - 4:5

62:01

Rangers právě vstřelili branku!
RICK NASH rozhoduje v prodloužení svým hattrickem. Tentokrát se prosazuje přesnou střelou do pravého horního rohu. Asistence: Derick Brassard.

61:11

Potrestána hráčská lavice Floridy za příliš mnoho hráčů na ledě.

Vyhraná vhazování: 44 – 33
Ve třetí třetině dokázali hráči Floridy srovnat dvoubrankový náskok soupeře, a tak si právem vybojovali prodloužení. Uvidíme, jak se bude toto velmi zajímavé utkání vyvíjet v prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:10

Rangers hrají za brankou Luonga.

58:18

Smith jel trestné střílení, které neproměnil. Lundqvist předvedl výborný zákrok.

Jaromír JÁGR - 4:4

58:11

Florida právě vstřelila branku!
JAROMÍR JÁGR dostal přihrávku do pravého kruhu a přesnou střelou vymetl pravý horní roh klece. Asistence: Alexander Barkov a Aaron Ekblad

57:55

Jaromír Jágr trefuje tyč.

Alexander BARKOV - 3:4

57:32

Autorem branky je ALEXANDER BARKOV, který dorážel po střele Ekblada do prázdné branky. Asistence: Aaron Ekblad.

57:20

Aaron Ekblad trefil pouze tyč.

56:55

Florida zkouší hru bez brankáře.

56:49

Stalberg menší trest za nedovolené bránění.

55:58

Jaromír Jágr se dostal do zakončení, ale gól z toho nevytěžil.

55:13

Lundqvist rozehrává na Millera, který bojuje o puk u mantinelu s Jaromírem Jágrem.

54:13

Hra se přelévá ze strany na stranu, s tím rozdílem, že Florida nedokáže vystřelit.

53:04

Rangers po třetím vstřeleném gólu ožili. Posílají na Luonga jednu střelu za druhou.

Viktor STALBERG - 2:4

52:14

Oscar Lindberg přihrával zpoza branky do mezikruží na VIKTORA STALBERGA, který střílel do odkryté klece. Asistence: Oscar Lindberg a J.T. Miller

51:24

Další nebezpečná situace Rangers. Tentokrát jel Derick Brassard a jeho dva spoluhráči na jediného obránce, ten však jejich přihrávku zachytil.

Mats ZUCCARELLO - 2:3

50:16

Derek Stepan poslal pas přes střední pásmo na osamoceného MATSE ZUCCARELLA, který si nádherně položil Luonga. Asistence: Derek Stepan.

49:23

Luongo rozehrává za svou svatyní.

47:34

Pokus Matse Zuccarella končí v lapačce Luonga.

46:07

Willie Mitchell střílel od modré, ale střela skončila až za brankou.

45:08

Brandon Pirri trefil pouze tyč Lundqvistovy brány.

44:15

Jaromír Jágr zakládal útok ve středním pásmu, tento pokus ukončil až Lundqvist.

43:39

Hráči New Yorku se nedostávají vůbec k puku.

43:23

43:08

Vincent Trocheck střílel z otočky.

42:04

New Yorku se podařilo vyhodit puk.

41:23

J.T. Miller dostává menší trest za vražení na hrazení.

41:03

Jarret Stoll Hledal pasem do mezikruží Moorea, ale na toho byla přihrávka příliš dlouhá.

Vyhraná vhazování: 32 – 22
Ve druhé třetině hráli lépe domácí, kteří vyhráli periodu v poměru 2:1. Hraje se pěkný hokej na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:13

Jokinen v další šanci, ale tentokrát bez úspěchu.

38:48

Hraje se ve středním pásmu, nikdo si puku dlouho neužije.

Jussi JOKINEN - 2:2

37:57

Florida využívá přesilovou hru. JUSSI JOKINEN tečoval střelu Pirriho. Asistence: Brandon Pirri a Reilly Smith

37:15

Družina Panterů v čele s Jaromírem Jágrem se snažila propasírovat puk za záda Lundqvista.

36:45

Boyle vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

36:30

Lundqvist podržel svůj tým zákrokem.

35:37

Florida mířil k soupeřově brance, ale nezvládla přechod přes útočnou modrou.

34:08

Jonathan Huberdeau se dostal až k Lundqvistovi, ale vystřelit nedokázal.

Rick NASH - 1:2

33:22

RICK NASH se rozjel od své branky, objel všechny hráče před sebou a střelou nad pravé rameno Lunga vsítil gól. Asistence: Mats Zuccarello.

31:58

Brian Campbell pálil od modré, ale Lundqvist střelu chytil.

31:34

Po střele Jaromíra Jágra se dostal k nebezpečné střele Alexander Barkov, ale ani na dvakrát nedokázal rozvlnit síť za zády Lundqvista.

30:41

New York se dostal k puku, ale ke střele už je soupeř nepustí.

29:-28

Rick Nash byl zachycen rozhodčím v ofsajdu.

29:05

Panteří kombinují za brankou Lundqvista.

28:25

New York vyhodil puk do středního pásma, ale Florida je rychle zpět před jejich brankou.

27:28

Florida nepolevuje, ba naopak ještě zvyšuje tempo hry.

Nick BJUGSTAD - 1:1

26:46

Brandon Pirri našel v pravém kruhu najetého NICKA BJUGSTADA, který neměl problém se vsítěním gólu. Asistence: Brandon Pirri.

25:10

Steven Kampfer vystřelil z modré na Lunga, ale trefil jen gólmana Floridy.

24:37

Rick Nash střílel na Lunga, ale ten byl připraven.

24:18

23:28

Obránce Floridy poslal na Lundqvista střelu od modré. Gólman jí sice chytil, ale těžko a dlouho se zvedal z ledu.

22:44

Domácí zakládají útok za svou brankou.

22:18

J.T. Miller vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyhraná vhazování: 14 – 10
V první periodě byli mírně aktivnější domácí, ale nepodařilo se jim vsítit gól, což se jejich soupeři povedlo, a tak se jde do kabin za stavu 0:1 pro New York.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28

Rick Nash střílel z prostoru za pravým kruhem. Lungo jen tak tak vyrazil.

19:01

O puk se bojuje u mantinelu.

17:44

Brian Campbell trefil z mezikruží jen beton Lundqvista.

16:40

Rangers se snaží rozehrát zpoza své branky.

16:03

Florida vyhodila kotouč příliš daleko, a tak se dopouští zakázaného uvolnění.

15:40

Oba týmy hrají v plném počtu.

15:14

Florida skvěle brání svou branku.

14:28

Jaromír Jágr zavezl puk do útoku, kde ho přenechal obránci. Ten však trefil jen gólmana.

13:40

Jonathan Huberdeau (FLA) a Marc Staal (NYR) oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

13:21

Jágr Bojuje o puk za brankou New Yorku.

Rick NASH - 0:1

10:58

RICK NASH stál v těsné blízkosti pravé tyče, odkud překonal pomalu se přesouvajícího Lunga. Asistence: Ryan McDonagh a Mats Zuccarello.

10:45

J.T. Miller zastavuje na obranné modré čáře akci Jágra.

08:25

Henrik Lundqvist teď velmi podržel svůj tým.

07:41

Jonathan Huberdeau střílel z pravého kruhu, ale přestřelil hostující branku.

07:26

New York jde do tří. Jarret Stoll dostává dvě minuty za držení protihráče.

07:18

Panthers střílejí z každé pozice.

06:40

Rick Nash vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:33

Jaromír Jágr střílel od modré, ale trefil jen beton hostujícího gólmana.

Chris Kreider nájezd neproměňuje, a tak se pokračuje za stavu 0:0.

06:15

Chris Kreider dovezl pukaž k Lungovi. Rozhodčí poté nařídil trestné střílení.

06:07

MacKenzie zakončoval do odkryté klece, ale Lundqvist jeho pokus zlikvidoval neuvěřitelným zákrokem. Nutno podotknout, že při střele byl MacKenzie zasažen do tváře holí.

05:09

Florida se usadila v pásmu Rangers.

04:17

Nick Bjugstad se ocitl sám před brankářem, ale trefil pouze Lundqvista.

03:18

02:59

Rick Nash se snažil zakončovat zpoza branky k bližší tyči, ale na tuto variantu byl Lungo připraven.

02:33

Derek Stepan trefil Lunga do masky.

01:28

Florida vyhazuje puk za branku hostí.

01:18

Jaromír Jágr vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:06

Panteři se okamžitě natlačili do útočného pásma, ale hosté je rychle vyhání.

00:01

Ještě jednou Vás srdečně vítám u dnešního online přenosu. Utkání začne, jako obvykle o pár minut později.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

New York Rangers
Tým z New Yorku je v tabulce Východní konference na 2. místě se 30 body. Z posledních 5 zápasů vyhráli hned čtyřikrát. Vedoucí kanadského bodování a zároveň nejlepší střelec a asistent je Mats Zuccarello 18 (9+9). Hodnocení +/- ovládá Ryan McDonagh +13. Henrik Lundqvist má procentuální úspěšnost 94.38 %.
Florida Panthers
Panteři se nacházejí na 11. příčce tabulky Východní konference, když dokázali získat 19 bodů. Z posledních pěti zápasů třikrát vyhráli a dvakrát prohráli. Kanadské bodování týmu vede Jaromír Jágr 15 (7+8), který je zároveň nejlepší střelec. Nejlepší asistent je pak Jonathan Huberdeau 9. V hodnocení +/- si nejlépe vede Derek MacKenzie +7. Roberto Luongo má úspěšnost 92.61%.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:5

Branky a nahrávky: 27. Bjugstad (Pirri), 38. Jokinen (Pirri, Smith), 58. Barkov (Ekblad), 59. Jágr (Barkov, Ekblad) – 11. Nash (McDonagh, Zuccarello), 34. Nash (Zuccarello), 51. Zuccarello (Stepan), 53. Stalberg (Lindberg, Miller), 63. Nash (Brassard)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Gudbranson, Mitchell, Kampfer, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Smith – Pirri, Trocheck, Grimaldi – Howden, Bolland, MacKenzie

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Girardi, Klein, Staal, McIlrath, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Miller, Stepan, Kreider – Stalberg, Hayes, Lindberg – Fast, Stoll, Moore