Maxa liga

Sportovní klub Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem

4:2

konec (2:0, 2:1, 0:1)

21.11.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • 25. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 1.85 4.3 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Severočeské derby končí šťastněji pro domácí. Třetí třetina nepřinesla příliš pohledný hokej, zato množství strkanic. Zápas zdramatizoval v 56. minutě Kloz, který snížil na rozdíl dvou branek. V závěru Ústí zkusilo hru bez brankáře, ale neúspěšně. To je ode mne pro dnešní večer vše, přeji hezký večer. (19:19:52)

59:32

Kadaň vyhrála vhazování a drží puk za brankou

59:30

Zakázané uvolnění domácích.

59:24

59:10

Ústí kombinuje mezi obránci na modré čáře.

58:30

Horké momenty v kadaňském brankovišti, ale Dlouhý drží domácí tým!

57:24

Po dlouhé době puk před brankou Ústí. Kadlec objel branku, ale jeho střelu udržel Soukup mezi betony.

56:56

Melkovu střelu vyrazil Dlouhý do rohu kluziště.

56:25

Slovan je aktivnějším celkem a domácí obrana má plné ruce práce.

55:45

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté dramatizují utkání! Roubík nahodil puk před branku, kde se k němu dostal JAN KLOZ, kterého obrana nechala osamoceného před brankou. Asistence: Jaroslav Roubík.

55:12

Vágnerovo nahození skončilo v lapačce domácího brankáře.

54:44

Szathmáry nahazoval puk před branku, kde se k němu nedostal nikdo z domácích a puk tak skončil v rohu kluziště.

54:15

Sobotkova střela skončila na levém betonu domácího brankáře.

54:09

Před Dlouhým se strhla mela, ale rozhodčí včas zakročil, aby se situace obešla bez trestů.

4:2

Branky a nahrávky: 5. Kaše (Račuk), 13. Szathmáry (Dušek), 22. Hejcman (Hlava), 30. Račuk (Rýgl) – 25. Kloz (Roubík, Pohl), 56. Kloz (Roubík)

Sportovní klub Kadaň: Dlouhý (Dvořák) – Mrázek, Rýgl, Szathmáry, Trefný, Rohan, Drtina, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Dušek, Kverka – Sloboda, Šťovíček, Vaněk

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (30. Soukup) – Vágner, Pohl, Smetana, Holomek , Brož, Sobotka, Látal – Kloz, Roubík. Tenkrát – Rys, Andres, Dalecký – Kuchler, Melka, Merta – Janák, Gengel, Křivohlávek

Rozhodčí: Jílek – Zídek, Kotlík