Maxa liga

Sportovní klub Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem

4:2

konec (2:0, 2:1, 0:1)

21.11.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • 25. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 1.85 4.3 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:24

Vyloučen Kadlec(KAD) za sekání.

49:41

Chrpa vystartoval z trestné lavice přímo do šance, ale byl nedovoleně zastaven Brožem. Ústecký obránce si odsedí dvě minuty za podražení.

47:35

Síly na ledě se vyrovnají. Chrpa(KAD) obdržel dvě minuty za sekání.

46:31

Janák(UNL) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

43:10

Vaněk(KAD) si odsedí dvě minuty za hákování.

35:12

Dalecký zachytil Trefného rozehrávku, ale byl zastaven Černým. Domácí obránce obdržel dvě minuty za faul kolenem.

24:08

Za nedovolené bránění si menší trest odsedí Hejcman(KAD).

15:38

Vyloučení také na straně domácích. Mrázek si odsedí dvě minuty za držení.

13:07

Holomek(UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

07:15

První vyloučení dnešního zápasu. Za podražení je vyloučen Tenkrát(UNL).

4:2

Branky a nahrávky: 5. Kaše (Račuk), 13. Szathmáry (Dušek), 22. Hejcman (Hlava), 30. Račuk (Rýgl) – 25. Kloz (Roubík, Pohl), 56. Kloz (Roubík)

Sportovní klub Kadaň: Dlouhý (Dvořák) – Mrázek, Rýgl, Szathmáry, Trefný, Rohan, Drtina, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Dušek, Kverka – Sloboda, Šťovíček, Vaněk

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (30. Soukup) – Vágner, Pohl, Smetana, Holomek , Brož, Sobotka, Látal – Kloz, Roubík. Tenkrát – Rys, Andres, Dalecký – Kuchler, Melka, Merta – Janák, Gengel, Křivohlávek

Rozhodčí: Jílek – Zídek, Kotlík