3:7

konec (1:2, 1:0, 1:5)

07.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Vlašim • Radek Šamša (@radeksamsa)

Tipsport: 2.52 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Češi se v závěrečné třetině dostali na dvě minuty do vedení, jenže pak nastoupila finská mašina. Hosté čtyřmi brankami přiklonili vítězství na svou stranu a po páteční výhře 2:1 po prodloužení se radují i dnes. Další vzájemné měření sil mezi reprezentacemi Česka a Finska do 19 let je na programu ve Vlašimi zítra opět v 17:30. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (19:57:08)
Nejlepším hráčem týmu Finska byl vyhlášen Miikka Pitkanen.
Nejlepším hráčem týmu České republiky byl vyhlášen Radek Koblížek.

59:12

Finsko právě vstřelilo branku!
Kanonáda ve Vlašimi nekončí. PATRIK VIRTA svým třetím zásahem vymetl ve Slavíčkově bráně všechny pavouky, když mířil z levého kruhu přímo pod břevno. Lahev českého brankáře vyletěla až na ochrannou síť.

59:05

Mezi Jesperem Mattilou a Gumanem se strhla bitka u hrazení, hra je přerušena.

58:59

Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:02

Češi nevyvezli kotouč z vlastního obranného pásma a MIIKKA PITKANEN je za to potrestal, když zvyšuje do prázdné brány na 6:3.

57:30

Domácí hrají bez brankáře, nemůžou se ovšem vymanit ze svého obranného pásma.

57:24

Trenér české reprezentace David Bruk si vyžádal oddechový čas.

57:24

Češi se po zakázaném uvolnění hostujícího celku přesouvají před Kahkonena.

56:35

Tým Finska je v plném počtu.

56:08

Na druhé straně se musel mít Kahkonen na pozoru, když kryl Suchého pokus.

56:00

Jesper Mattila teď navíc vyvezl kotouč do útočného pásma, svou střelu však na Slavíčka nenamířil.

55:35

Ani tentokrát domácímu výběru početní zvýhodnění nevychází, Finové se úspěšně brání.

54:57

Ďurač se prodral do útočného pásma, střelou z kruhu ale Kahkonena nepřekonal.

54:35

Domácí budou hrát další přesilovou hru. Menší trest za sekání obdržel Ruotsalainen.

53:40

Finsko je v plném počtu.

3:7

Branky a nahrávky: 3. Rudl (Wágner, Dvořák), 26. Adam (Ďurač), 44. Koblížek (Rudl) – 6. Virta (Pelli, Pitkanen), 19. Pitkanen (Pelli, Ruotsalainen), 46. Virta (Parikka, Elo), 48. Parikka (Hopponen), 49. Vainio (Lamsa, Gymer), 59. Pitkanen, 60. Virta (Pelli, Pitkanen)

Česko: Slavíček (Kuchař) – Rudl, Adámek, Pýcha, Weinhold, Bartko, Walter, Adam, Jandus – Wágner, Dvořák "A", Koblížek – Kotala “C“, Kuťák "A", Ďurač – Krliš, Kusý, Suchý – Anděl, Furch, Guman.

Finsko: Kahkonen (Ruusu) – Vainio, Je. Mattila "A", Parikka, Pelli, Rautanen, Ruuskanen – Virta, Pitkanen, Elo – Lamsa "C", Gymer, Väyrynen – Hopponen, Ruotsalainen, Vidgren – Niemelä, Ju. Mattila "A", Makinen, Borgström.

Rozhodčí: Čech, Hejduk – Frodl, Špůr.