2. liga skupina Západ

HC Stadion Vrchlabí – IHC Králové Písek

4:3

po s.n. (2:0) (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)

07.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 14. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.5 4.5 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuto. V samostatných nájezdech se prosadil domácí Oppelt a následně také Urban. Na hostující straně neproměnil Růžička a Bernad. Domácí si tak po výhře 4:3 po samostatných nájezdech připisují dva body do tabulky. (19:32:51)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Vrchlabí.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ OPPELT.

2. série 2:0

Patrik Urban rozhoduje dnešní utkání povedenou střelou mezi Pancovy betony.

2. série 1:0

Jakub Bernad zkusil kličku do bekhendu, kterou přečetl Jelínek a kotouč zastavil betonem.

1. série 1:0

Za domácí se rozjel Tomáš Oppelt, jenž nádhernou kličkou proměnil. Panec jel na druhou stranu než Oppelt zakončoval.

1. série 0:0

Jako první se rozjel Tomáš Růžička, který vůbec nezakončil. Kotouč mu sjel z hole do rohu kluziště.
Do domácí branky nastoupil Jelínek za Abraháma.

Samostatné nájezdy začínají.
Jako první pojedou nájezdy hostující hráči.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o tom, kdo dnes získá bonusový bod navíc. O tom tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:39

Vrchlabí se usadilo v útočné třetině, kde kombinuje.

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:27

Abrahám si nyní připsal další zákrok po střele Filipa Vlčka. Vhazovat se bude v obranném pásmu Vrchlabí.

62:30

Půlka prodloužení je za námi. Ani jedno z mužstev se však do žádných vyloženějších šancí nedostává.

61:58

Domácímu celku byla odpískána přihrávka rukou.

61:25

Urban se snažil pálit přes obránce, ale trefil pouze koleno bránícího hráče, od kterého se kotouč odrazil mimo branku.

60:24

Filip ztratil na útočné modré kotouč a toho využil jeden z hostující čtveřice. Martin Abrahám však na následnou střelu z dálky viděl a kotouč schoval v lapačce.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Filip, 22. Bittner (Oppelt, Klement), 45. Šťastný (Jebavý), rozh. náj. Oppelt – 24. Růžička (Marek, Ferebauer), 46. Růžička (Ferebauer), 53. Vlček (Procházka, Sýbek)