Evropská liga

Borussia Dortmund – FK Qäbälä

4:0

konec (2:0)

05.11.2015, 19:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • 4 • Skupina C • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.05 17.0 45.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

70

70. Henrich MCHITARJAN - 4:0

70

Dortmund právě vstřelil branku!
Uplynuly sotva tři minuty a vestfálský kolos přidal další gól! Łukasz Piszczek přistrčil míč rozběhnutému HENRICHU MCHITARJANOVI, který z pravé strany velkého vápna poslal míč parádně do pravé šibenice!

67

67. Sergei ZENJOV - 3:0

67

Zdá se, že je definitivně rozhodnuto! Januzajův centr od rohového praporku si do vlastní sítě nešťastně srazil SERGEJ ZENJOV a Borussia vede už o tři góly!

45

45. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 2:0

45

Těsně před přestávkou druhý celek německé Bundesligy navýšil své vedení! PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG navázal na své třígólové představení z Baku, jako nůž máslem po levé straně prošel až do pokutového území a přesnou ranou nedal Pietrzkiewiczovi šanci!

28

28. Marco REUS - 1:0

28

Domácí se ujímají zaslouženého vedení! Mchitarjanův pokus sice Pietrzkiewicz bez problémů lapil a poté míč dlouhým odkopem dostal do bezpečí, hráči Borussie poté založili další akci, na jejímž konci stál MARCO REUS a tentokrát už byl brankář Qäbäly bez šance!

4:0

konec (2:0)

Branky: 28. Reus (Mchitarjan), 45. Aubameyang, 67. Zenjov (vla.), 70. Mchitarjan (Piszczek)

Karty:   14. S. Bender (DOR) – 7. Vernydub (QAB), 71. Meza (QAB), 86. Camalov (QAB), 90+2. Zargarov (QAB)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 13:0. Střely mimo: 10:1. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 6:17.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Ginter (62. Gündoğan), Hummels, Schmelzer – S. Bender, Weigl – Mchitarjan, G. Castro, Reus (46. Januzaj) – Aubameyang (68. Ramos).
Náhradníci: Bürki – Park, Subotić, Gündoğan, Januzaj, Ramos, Kagawa.

FK Qäbälä: Pietrzkiewicz – Dašdemirov, Stanković, Vernydub, Ricardinho – Rafael – Zenjov (86. Zargarov), Gaj, Meza (76. Camalov), Dodô – Antonov (68. Pereyra).
Náhradníci: Popovič – Camalov, Florescu, R.A. Sadygov, Mirzabekov, Pereyra, Zargarov.

Rozhodčí: Delferière – De Neve, Vanyzere (všichni Belgie)