Tipsport: 1.65 4.4 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

LEŠČENKO - 2:3

62:10

Spartak právě vstřelil branku!
Hosté využili svého velkého tlaku, který měli od konce třetí třetiny a vyhrávají díky druhé parádní trefě bekhendem VJAČESLAVA LEŠČENKA po prodloužení 3:2! Asitence: Alexandr Vasilijev, Alexej Kirillov.

LEŠČENKO - 2:2

52:31

Hostům se podařilo využít jejich první přesilovku a srovnávají skóre zápasu na 2:2! VJAČESLAV LEŠČENKO si vyměnil puk u modré čáry s Chayem Genowayem a následně se svoji tvrdou ránou do pravého rohu brány nemýlil! Asistence: Chay Genoway.

JERMAKOV - 2:1

48:19

Hosté po tlaku, který si vytvořili v posledních vteřinách hry snižují na 2:1! Nikita Vasilijev našel krásnou přihrávkou zpoza branky svého volného spoluhráče MAKSIMA JERMAKOVA, který svoji parádní ránou pod víko vstřelil gól! Asistence: Nikita Vasilijev, Sergej Šmejlov.

PARŠIN - 2:0

04:18

Avangard právě vstřelil branku!
Domácí se dostali do druhé větší šance zápasu a opět ji proměňují! Pavel Valentěnko našel svoji chytrou přihrávkou volného DENISA PARŠINA, který svoji kličkou a stažením puku z pravé strany do středu kluziště a následnou střelou překonává bezmocného Engrena! Asistence: Pavel Valentěnko, Ivan Lekomcjev.

SOBOTKA - 1:0

00:30

Domácí se hned v první minutě utkání dostávají do vedení! VLADIMÍR SOBOTKA si zavezl puk do útočné třetiny, kde se rozhodl vypálit, jeho parádní rána, která mířila do levého horního rohu překonala ještě nezahřátého Engerena! Asitence: Martin Erat, Jurij Alexandrov.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Sobotka (Erat, Alexandrov), 5. Paršin (Valentěnko, Lekomcjev) – 49. Jermakov (Vasiljev, Šmejlov), 53. Leščenko (Genoway), 63. Leščenko (Vasiljev, Kirillov)

Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Alexandrov, Kempný, Kuljaš, Ahnelöv, Lekomcjev, Valentěnko, Dervuk – Širokov, Sobotka, Erat – Paršin, Kurjanov, Zubov – Lemťugov, Petrov, Černikov – Semjonov, Lauta, Fiščenko

Spartak Moskva: Engren (5' Ivannikov) – Genoway, Dyblenko, Korobov, Gilroy, Jermakov, Kirillov, Sorokin – Glazačev, Mereskin, Leščenko – Bodrov, Wellman, Šmejlov – Li, Vasiljev, Klimenko – Levickij, Voronin, Judov – Puchov

Rozhodčí: Odins, Oskirko – Gorděnko, Tomilov