konec (1:1, 3:1, 1:1)

02.10.2015, 18:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 7. kolo • Martin Voltr

Tipsport: 2.4 4.2 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:53

René Vydarený (HKM) i Aron Chmielewski (TRI) jsou shodně vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost.

58:13

Hosté si ještě zahrají v početní výhodě. Rastislav Dej (HKM) je vyloučen za hákování.

36:54

Ale to nejspíš přijde "až" v přesilové hře. Jiří Polanský (TRI) je vyloučen za podražení, domácí tým má možnost navýšit své vedení. Jenom nesmí zase inkasovat.

32:16

Jenže Hradec v pěti dlouho nevydržel. V rozjeté útočné akci střídal příliš rychle a vracející se hráči už nedokázali zabránit píšťalce. Dnes podruhé domácí inkasují dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká je znovu Michal Tvrdík (HKM).

29:41

Oceláři získávají čtvrtou početní výhodu, zatím v nich na první úspěch čekají. Rastislav Dej (HKM) odchází k trestoměřičům s trestem za podražení.

22:51

Hosté po gólu pokračovali v územním tlaku. Hradec se pak dostal dopředu, ale vlastní chybou si "zajistil" třetí oslabení – hrál totiž v šesti. Menší trest odpyká Michal Tvrdík (HKM).

19:04

A na tresty máme srovnáno 2:2, tentokrát si početní výhodu vyzkouší zase domácí výběr. Právě Aron Chmielewski (TRI) zastavil Karla Pilaře, vyloučen je za sekání.

15:48

Až teď se dostalo na druhou komerční přestávku, po níž si Oceláři vyzkouší druhou přesilovku. A budou doufat, že se jim povede mnohem líp než ta první. René Vydarený (HKM) zastavil rodící se přečíslení podražením.

11:50

Následoval pro změnu rychlý ofenzivní pokus Třince, který si také zahraje první přesilovou hru. Filip Hronek (HKM) odchází pykat za sekání.

08:30

Nyní už si Mountfield svým pohybem první přesilovou hru vynutil. Brankář Peter Hamerlík (TRI) je potrestán za sekání, dvě minuty za něj odpyká novic Svačina.

5:3

Branky a nahrávky: 2. Courchaine (Köhler, Čáp), 27. K. Pilař (Vašíček), 36. Ihnačák (Kudrna, K. Pilař), 38. Ihnačák (Courchaine, Čáp), 51. Kudrna (Knotek) – 20. Kreps, 23. Irgl (Klesla, Polanský), 60. Polanský (Hrňa, Svačina)

Mountfield HK: Svoboda (Pavelka) – Pláněk, Vydarený, K. Pilař, Čáp, Dietz, Vašíček, Hronek, Jank – Kudrna "C", Knotek, Dej – Köhler, Ihnačák, Courchaine – Pavlík, Troliga, Červený – Kopta, Tvrdík, R. Pilař. Trenér: Peter Draisaitl.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Nosek, Klesla "C", Hrabal, M. Doudera, Adámek, Linhart, L. Doudera – Hrňa, Kreps, Orsava – Irgl, Polanský, Dravecký – Klepiš, Plíhal, Svačina – Rákos, Matuš, Chmielewski – Rufer. Trenér: Jiří Kalous.

Rozhodčí: Šindler, Čech – Bláha, Špůr.