HC Stadion Litoměřice – HC Klatovy

5:4

konec (1:0, 2:1, 2:3)

02.10.2015, 19:15 • Kalich Aréna • 5. kolo • Daniel Chládek

Poslední třetina byla plná gólu. Po mnoha gólech se nakonec stav utkání změnil na 5:4 a ten i po několika dramatických momentech zůstal až do konce. Domácí tým tak vítězí. (21:23:29)

59:27

Chlum si poradil u mantinelu a trochu útok hostí zdržel.

59:03

Hosté se zmocňují puku a v posledních vteřinách se snaží prostřelit Damaška.

58:52

Oddechový čas pro domácí.

58:52

Zbývá něco přes minutu do konce a náskok domácích činí pouhou jednu branku.

58:38

Krátký se pokusil o individuální akci před Lavičkou, ale nakonec se netrefil.

57:33

Hosté se rovněž pokoušejí o útok ve snaze vyrovnat.

57:06

Icing domácích.

56:46

Tlak na Lavičku neustává. Litoměřice chtějí před koncem zvýšit náskok.

55:54

Před bránou vznikl zmatek a puk se nakonec dostal k holi Melichara, který čekal na modré. Ten kotouč vypálil zpět k bráně a odtamtud dále letěl do ochranné sítě.

55:20

54:54

Od mantinelu pálil Chlum. Puk Lavička zpacifikoval a vhazovat se bude po jeho pravici.

54:14

Puk nyní nebezpečně ohrožuje Lavičku. Kotouč se před ním sice mihl, ale na místě nebyl nikdo, kdo by mohl situace využít.

53:20

Lukáš Martykán půjde na trestnou za sekání. 2 minuty. Litoměřice si tak zahrají přesilovou hru.

53:04

Klatovy právě vstřelily branku!
Hosté nadále snižují. VÁCLAV NEJDL se napodruhé trefil. Puk letěl směrem k bráně a nakonec se odrazil od Damaškova betonu a skončil v síti. Asistence: Václav Kosnar.

52:37

Puk nyní opět ohrožuje Damaška. O střelu od modré se pokusil Nejdl

51:54

Domácí v tlaku neustávají. Lavička je stále nucen zasahovat.

51:43

Litoměřice jsou opět v útočném pásmu.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Krátký, 29. Chlum, 31. Kejmar (Sýkora), 44. Vyštejn (Černý, Sýkora), 45. Zajan (Chlum) – 25. Kosnar M., 46. Michel, 49. Michel (Pech, Nejdl), 54. Nejdl (Kosnar V.)

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Března) – Zedek, Novotný, Šikner, Kejmar, Melichar, Winnerlich, Spišák – Ransdorf, Zajan, Sýkora, Vyštejn, Seniov, Krátký, Černý, Chlum

HC Klatovy: Lavička – Nejdl, Šímůnek, Šmíd, Michel, Martykán – Hřebík, Kosnar M., Kosnar V., Pech, Nekola, Reiniger, Jakubec, Hajšman, Kučera