2:3

konec (2:0, 0:0, 0:3)

28.09.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • 7. kolo • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše. Na počtenou u dalších onlajnů příště.
Nezapomeňte ale, že za 90 minut začne zápas WSM ligy mezi AZetem a Prostějovem. (16:29:52)
Dnes byli Havířovští překvapivě blízko bodům, když nad favoritem ze Zlína vedli už 2:0. Hosté ale ukázali sílu, postupně ovládli hru a ve třetí třetině skóre otočili.

59:41

Hraje se v domácí třetině, tohle už si hosté pohlídají.

58:55

Puk za domácí brankou, tvrdý souboj o něj svádí snad šestice hráčů.

57:33

Janeček se prosmýkl do útočné třetiny po levém křídle, následně akci zastavuje přihrávka rukou.

56:51

Nepřesnost AZetu v rozehrávce znamená icing.

56:29

Další pozdrav od modré směrem ke Kořénkovi. Tentokrát mu jej poslal Ševěček.

56:03

Juhász zavezl puk do útočné třetiny, následně se dostal ke střele od modré Máca. Kořének puk tlumí ve výstroji.

55:05

Kristek při svém průniku zastaven tvrdě u mantinelu.

54:27

Vhazování před Dufkem.

53:21

Zlín právě vstřelil branku!
A hosté jdou do vedení! SEBASTIAN FAJKUS dostal parádní přihrávku před odkrytou branku a nemýlil se. Asistence Vojtěch Dobiáš a Matěj Pröschl.

52:48

Bochnak vyvezl puk do útočné třetiny, ale pak upaloval střídat.

51:24

Žídek se vydal stíhat nahozený puk, ale rychlostní souboj s obráncem nevyhrál.

50:17

Pröschl mířil z levého kruhu těsně nad.

48:42

A hosté z tlaku těží i vyrovnání. TOMÁŠ DŘÍMAL dostal křížnou přihrávku na levý kruh a milimetrově přesnou střelou z první pod břevno překonává Dufka. Asistence Matěj Sebera a Robert Sedláček.

47:51

Světlík objel s pukem branku a poslal jej do brankoviště. Žádný z jeho spoluhráčů se však k němu nedostal.

47:11

Potočný se prosmýkl po levém křídle a dostal se i ke střele, Kořének vyráží do ochranné sítě.

46:39

Domácí jen vyhazují na icing.

46:00

Hosté v tlaku, domácí se brání zuby nehty.

45:11

Chyba Havířova v rozehrávce, Sedláček se ocitl zcela sám před Dufkem, ale trefil jej jen do hrudi.

44:51

43:49

Hosté se ubránili dvojnásobné přesilovce a sami skórují. VOJTĚCH DOBIÁŠ se prosmýkl mezi třemi protihráči a prudkou střelou k tyči překonává Dufka. Asistence Tomáš Kristek.

41:55

41:14

Hosté už ve čtyřech.

40:33

Domácí hrají 5 na 3, svého soupeře zamkli a hledají cestičku k zakončení.

40:01

40:00

39:55

A nyní jdou do tří hosté. Brankář Kořének (ZLN) dostává 2 min. za hrubost. Na trestnou jde za něj trest odsedět Havlík.

39:33

39:14

Přesilovka hostů končí, Pröschl (ZLN) 2 min. hákování.

39:10

Dobiáš trefuje Dufkovu vyrážečku.

38:31

AZ je už ve čtyřech.

38:25

Dluhoš pálil od modré, ale branku netrefil.

37:57

AZ se osvobozuje.

37:33

AZ jde do tří. Máca (HAV) 2 min. hákování.

37:01

Dufek si poradil s dvěma bombami od modré a následně obránci puk vyhazují přes všechny čáry.

36:31

Ševěček (HAV) 2 min. nedovolené bránění.

36:03

Bochnak ujel po pravém křídle a v situaci 2 na 1 se rozhodl sám zakončit. Trefil však jen Kořénka.

35:25

Dluhoš poslal svou střelu vysoko nad branku, hosté mají velký tlak.

34:47

Až nyní se domácím podařilo přerušit hru a tlak hostů.

34:34

Dřímalova bomba letí těsně mimo.

33:35

Hosté v tlaku, Sedláček zaklončoval těsně vedle.

32:24

Potočný nyní dvakrát vyzkoušel Kořénkovu pozornost, ten vždy připraven.

31:43

Hra rychle plyne, přelévá se z jedné strany na druhou, ale momentálně bez šancí.

30:26

Bochnak vybojoval puk ve středním pásmu, ale pak jej jen nahodil a nastalo hromadné střídání.

29:22

Stejná situace na druhé straně. Tentokrát zasahuje Dufek po Pröschlově střele.

28:57

Rychlý kontr AZetu zakončil střelou Potočný, Kořének zákrokem přerušuje hru.

27:18

27:04

Sedláček operoval před brankvištěm a donutil Dufka k zákroku v rozkleku.

26:44

Hosté usazeni v útočném pásmu, ale nebezpeční moc nejsou.

26:20

25:55

Zmeškalovy pokusy od modré nemají potřebnou přesnost.

25:18

Revaj (HAV) 2 min. za držení.

24:21

Zíka nahozeným pukem nadělal Kořénkovi starosti, které ještě umocnil svým dorážením Bambula.

22:46

Bambula volil v situaci 2 na 1 individuální zakončení, ale na Kořénka si nepřišel. Ten odolal i proti dvěma následným dorážkám.

21:55

Boj o puk v rohu domácí třetiny, nakonec jej vyváží havířovští, ale vzápětí o něj přišli.

20:59

Dřímal pálil z mezikruží, Dufek včas sklapl betony a chytá.

20:01

20:00

19:40

18:32

Havířov právě vstřelil branku!
Trochu krutá sprcha pro hosty, kteří měli v posledních minutách navrch. Pliskovu střelu od modré Kořének jen betonem vyrazil před sebe a TADEÁŠ ZÍKA neměl problém puk doklepnout do odkryté branky. Asistence Martin Pliska a Jan Žídek.

17:56

Až nyní se AZ vymanil z tlaku, Janeček vyvezl puk a donutil Kořénka k zákroku a přerušení hry.

16:45

Hosté stále na puku, nyní jsou určitě aktivnějším týmem.

16:20

Pröschlova bomba letí mimo havířovskou branku.

15:26

Malý závar na domácím brankovišti, ale puk je uklizen do rohu.

14:28

14:19

Zmeškalovo nahození vylekalo Dufka, na poslední chvíli puk vyraží do rohu.

13:34

Sebera střílel, Dufek puk vyrazil jen před sebe, ale pak jej srazily tři hole mimo led.

13:00

Dřímalovu střelu zblokval Bambula.

12:28

Ševěček (HAV) 2 min. podražení

11:59

11:55

Další Grygarovo nahození tečoval ze vzduch Žídek, Kořének s vypětím všech sil puk vytěsnil.

11:11

Grygarova střela od modré míjí branku.

10:27

Hosté se osvobozují a navíc zahrozili v útočném pásmu.

09:59

Pröschl (ZLN) 2 min. faul kolenem.

08:45

Další nápor AZetu. Ševěček střílel z pravého kruhu, následně dorážel na brankovišti Bochnak. Kořének opět svůj tým podržel.

08:06

AZ nyní nepustil dvakrát svého soupeře z obranného pásma.

07:15

Bambula dravě pronikl po levém křídle, nacpal se i do zakončení, ale Kořének odolal. Chytil i střelu stejného hráče o pář vteřin později.

05:34

Hraje se ve středním pásmu.

04:48

Zmeškal šel nebojácně do tří domácích hráčů, obránce mu puk v mezikruží vypíchl.

04:20

Žídkovo nahození Kořének lapačkou jen promáchl, ale naštěstí pro něj šlo mimo.

03:10

Hosté usazeni v útočném pásmu, Dobiášovu střelu od modré sráží bránící hráči do rohu.

02:34

Hosté v mírném tlaku, AZ to řeší icingem.

01:44

AZ i nadále aktivní ve svém útočném pásmu.

00:32

Bleskový zásah AZetu u po půlminutě hry. Po buly ve třetině Zlína nahodil puk na Kořénka Máca a MICHAL JANEČEK z opakované dorážky otevírá skóre. Asistence Radek Máca.

00:01

Oba týmy absolvují předzápasové rozbruslení, utkání za pár okamžiků začne.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Dnes se hraje 7. kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu. Následuje jen jeden den po nedělním 6. kole ve kterém oba dnešní soupeři uspěli. AZ pokračuje ve skvělém začátku sezony, když vyhrál ve Vsetíně 5:1 a posunul se už na 4. místo tabulky. Zlín si výhrou 6:2 nad Přerovem připsal třetí výhru za sebou, sesadil tento tým z čela tabulky a posunul se na příčku třetí.

Dnešek tedy nabízí souboj sousedů v tabulce, ale hosté jsou přeci jen mírným favoritem. Zda tuto svou roli potvrdí uvidíme.Utkání začíná v 14:30.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Janeček (Máca), 19. Zíka (Pliska, Žídek) – 44. Dobiáš (Kristek), 49. Dřímal T. (Sebera, Sedláček), 54. Fajkus (Dobiáš, Pröschl)

AZ Havířov: Dufek (Šembera) – Zíková, Pliska, Grygar, Máca, Ševěček, Čipera – Janeček, Del Favero, Tomeček, Revaj, Potočný, Juhász, Pindel, Bochnak, Zíka, Bambula,Přeček, Žídek. Trenér: Tomáš Potěšil

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Havík, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš, Dobiáš – Leška, Mlýnková, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Fajkus, Kristek, Zmeškal. Trenér: Tomáš Valášek

Rozhodčí: Krenželok – Řezáč, Tomis