konec (2:0, 1:0, 0:0)

28.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 6. kolo • Petr Svoboda

Oranjes si dnes doma po zásluze nechávají důležité tři body do druholigové tabulky.
Ode mě je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a při dalším onlajnu z hodonínského Stadionu Václava Nedomanského se budu těšit opět na shledanou. (19:15:17)
Na stadionu probíhá děkovačka s domácím týmem. Na ledovou plochu pomalu dopadá mlha způsobená pyrem z hodonínského kotle.
Drtiči v dnešním utkání celkem jistě tedy poráží břeclavské Lvy. Na vítězství se největším dílem podílel centr první hodonínské lajny Jakub Sajdl, jenž v první třetině dvakrát překonal dnes výborného Šurého v bráně hostů. Toho ještě doplnil gólem při hře tři na tři bývalý hráč Břeclavi Ondřej Nedvěd a stanovil tak konečné skóre 3:0.

59:28

Několik skvělých zákroků nyní předvedl Šurý! Ani jeho výkon ovšem asi hostujícímu týmu nepomůže.

58:35

Lašák se protáhl útočným pásmem mezi soupeři do zakončení, ale z úhlu označkoval pouze boční síťku brány.

57:42

Kozlovu jedovatou střelu Zavadil lapačkou pouze kontroloval do ochranné sítě. Vhazování po pravici domácího brankáře.

57:07

Jurásek zkušeně zkoušel překvapit Šurého nahozením z nulového úhlu. Gólman Lvů si ale s neposedným kotoučem poradil a přikryl jej pod svou lapačkou.

56:12

55:43

Zavadil musel nyní krotit několikrát tečovaný kotouč, který se mu nepodařilo udržet na hrudi. Okamžitě dorážel Červenka, ale hodonínský gólman drží svůj tým v tříbrankovém vedení!

54:56

Na ledě se velmi jiskří a je k vidění několik menších potyček. Břeclav se poprvé v přesilové hře usazuje v útočném pásmu.

54:12

Dominik Piskoř (HOD) pravděpodobně prohodil pár ostřejších slovíček v rozhodčímu, který ohlásil výhodu po jeho zákroku a je vyloučen na dvě minuty plus deset minut osobní trest za hrubost. Menší trest odpyká Zdeněk Jurásek.

53:48

Hodonínská třetí formace momentálně hraje opravdu výborně a drží se v tlaku. Garaninovu střelu Šurý kontroluje do rohu.

52:50

Neuvěřitelný zákrok Šurého! Michal Kuba se dostal do samostatného úniku a mířil do levého horního růžku brány Lvů, kde se ale objevila bleskurychlá lapačka strážce hostující svatyně!

52:26

Lašákovu střelu hodonínský brankář vyrazil vyrážečkou do rohu pásma.

51:58

Okamžitě po návratu z trestné lavice se Jakub Sajdl tlačil do šance, byl ale odstaven břeclavskými beky a ze šance tak nezbylo vůbec nic. Domácí jsou v plném počtu.

51:30

Hraje se spíše v obranném pásmu hostujícího týmu. Přesilové hry v dnešním zápase nejsou velkou výhodou.

50:35

Směřičkovo nahození od modré čáry Zavadil zvládl i po teči Červenky vyrazit do předbrankového prostoru. Tam dorážel Vachutka, ale hodonínský gólman stále drží nulu.