Příprava NHL

Winnipeg Jets – Minnesota Wild

0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

23.09.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Tipsport: 2.4 3.7 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný start do nového dne. Nashledanou. (04:49:24)

Zblokované střely: 11 – 16
Necelých pět minut prodloužení nabídlo mnohem více šancí než předchozích šedesát minut hry. O výhře mohli několikrát rozhodnout hráči obou týmů, brankáři je však dlouho drželi v šachu. Nakonec se však prosadil Matt Dumba, jenž rozhodl o těsné výhře Minnesoty v tomto utkání.

64:12

64:12. Matt DUMBA - 0:1

64:12

Minnesota právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! MATT DUMBA dostal parádní přihrávku před branku od Fontainea, zamíchal s pukem a poslal jej přesně nad rameno Hellebuycka! Asistence: Justin Fontaine, Charlie Coyle.

64:05

64:05. Hellebuyck se blýskl parádním zákrokem!

64:05

Parádní zákrok si na své konto připsal Hellebuyck, který lapačkou skvěle vychytal Graovaca mířícího již do odkryté branky na konci přečíslení tří proti jednomu!

63:57

Na druhé straně předával Byfuglien puk Whllerovi, ten však kotouč před brankou minul.

63:45

Další přečíslení bylo na světě, Scandella se jej rozhodl vyřešit sám střelou z pravého kruhu, trefil však pouze dobře vyjetého Hellebuycka!

63:07

Domácí gólman nyní zastavil střelu Schroedera a buly po jeho pravé ruce se tak bude v krátké době opakovat.

62:47

Domácím nyní nevyšla rozehrávka a puk letí přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Hellebuyckovou brankou.

62:22

Wheeler předal zadovkou puk na Scheifeleho, ten o něj však vzápětí přišel.

61:37

Neuvěřitelné, co teď domácí nedali! Perreault byl sám před zcela odkrytou brankou, jenže Backstrom vytáhl proti jeho střele fantastický zákrok lapačkou!

61:12

Dle očekávání se hraje nahoru dolů a akce střídá akci.

60:35

Hosté nevyužili přečíslení tří proti dvěma, následně ujížděl sám proti Backstromovi Scheifele, se zakončením ale neuspěl!