KHL

CSKA Moskva – SKA Petrohrad

1:2

konec (0:1, 0:1, 1:0)

23.09.2015, 18:30 • CSKA Universal Sports Hall • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 1.8 4.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nutno uznat, že jsme dnes viděli nadprůměrné utkání, kterému by spíše než výhra slušela remíza. Co se týče výkonu obou týmů, tak po né úplně výrazné první třetině, se v dobrém světle ukázalo domácí CSKA Moskva a můžu litovat svých neproměněných šancí. Největší šanci domácích ve třetí třetině spálil Maxim Mamin, který nedokázal v samostatném úniku dostat puk za beton, po jinak výborné bekhendové kličce. Na druhé straně jsme viděli největší šance v posledních minutách, a to když hráči SKA trefili nejprve břevno a poté tyč opuštěné brány CSKA.

Co se týče České, resp. Slovenské stopy v dnešním utkání, tak jediným Čechem, který se dnešního utkání aktivně účastnil, byl hlavní rozhodčí Pan Antonín Jeřábek.

Pro dnešek se s Vámi loučím a někdy příště u onlajnů na počtenou. (21:07:32)

59:29

Hjalmarson nedokázal z mezikruží překonat Ježova!

59:11

Zakázané uvolnění hostujících hráčů.

58:51

A znovu trefili hráči Petrhoradu tyč opuštěné brány! To je neuvěřitelné.

57:35

CSKA opět musí začínat od vlastní brány.

56:56

A je tu další vyhození SKA.

56:51

SKA vyhazuje.

56:47

Dvě minuty za podražení si odsedí Jevgenij Arťuchin, který se sice rozčiloval, ale je vyloučen po právu.