Maxa liga

HC Dukla Jihlava – HC Benátky nad Jizerou

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

23.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 6. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.57 4.5 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Benátky nad Jizerou si odvážejí z Horáckého zimního stadionu tři body po výhře 2:4, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (22:12:56)
Třetí třetina nabídla také dva góly, stejně jako předchozí dvě části. Když se zdálo, že Dukle se podaří zdramatizovat zápas po první trefě Filipa Semana v sezoně, který snížil v 52. minutě, přišel za další čtyři minuty gól hostí při hře čtyř proti čtyřem z hole Jana Ordoše.

59:59

Ani tato nepřehledná situaci před brankou Schwarze gólem nekončí, brankář hostí má puk vleže ve své moci.

59:49

Zakázané uvolnění hostí.

59:15

V závěrečných sekundách oslabení posílají hosté puk přes všechny čáry a hrají v plném počtu.

58:42

Habal míří ven ze své svatyně, Dukla to zkusí v šesti.

58:29

Ani tento útok domácích nebyl úspěšný, Benátečtí se znovu osvobozují.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Dukla má kvůli dobrému napadání hostí puk za branou Habala.

57:41

Stejně jako nyní.

57:29

Benátečtí posílají kotouč až k Habalovi.

57:15

Závěr zápasu je hodně vyhecovaný. Po tom, co Adam Jandejsek (BEN) poslal za brankou Schwarze soupeře k ledu, za což dostal dvě minuty – podražení, vznikla na útočné modré Dukly další rozepře, tentokrát bez trestu.

Na vyloučení: 5-7.

57:09

Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:01

Při návratu vyloučených hráčů na led je pískáno zakázané uvolnění.

56:48

Troufám si říci, že nyní si již hosté tři body vzít nenechají, na to už Dukle zbývá málo času a v optimální formě zrovna dnes není.

55:34

Benátky právě vstřelily branku!
Na obranné modré měl puk jeden z domácích hráčů, ale hraničním zákrokem mu jej uzmul Čakajík, který se po levé straně dostal do pásma, předložil kotouč před branku JANU ORDOŠOVI a ten se nemýlil. Asistence: Martin Čakajík.

55:16

Pokračuje se ve čtyřech, samozřejmě na obou stranách.

55:01

Adam Jandejsek (BEN) dostává dvě minuty za hrubost a Tomáš Harkabus (JIH) udiveně odjíždí na trestnou lavici kvůli nedovolenému bránění.

Na vyloučení: 5-6.
Využití: 1-0.

55:01

Za brankou Schwarze vznikla přetlačovaná o puk a k pěstem nebylo daleko. Jak to bude vypadat s vyloučeními?

2:4

Branky a nahrávky: 21. Harkabus (Důras, Kaláb), 52. Seman (Kohout) – 16. Volf (Jonák, Víšek), 17. Havlas (Miškovský, Černoch), 36. Matějček (Havlín, Víšek), 56. Ordoš (Čakajík)

HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Dundáček, Kaláb, Grebenyuk, Šafář, Zadražil, Štebih, Dobrovolný – Prokš, Skořepa, Důras – Harkabus, Seman, Kohout – Anděl, Melenovský, Alekseev – Malec, Jícha, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Hosnedl) – Říha, Čermák, Čakajík, Havlín, Pabiška, Kajínek, Jandejsek – Jonák, Volf, Víšek – Ordoš, Plodek, Špaček – Miškovský, Havlas, Černoch – Král, Matějček, Huňa. Trenér: Jiří Čelanský

Rozhodčí: Šutara – Hanzlík, Vengřín