Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New York Rangers

5:3

konec (1:0, 2:2, 2:1)

23.09.2015, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.5 3.7 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:27

Jenže znovu si hosté situaci komplikují vyloučením. Emerson Etem (NYR) dostává menší trest za vysokou hůl.

56:13

Velká komplikace pro Rangers v cestě za zdramatizováním zápasu. Hosté totiž špatně střídali a tak budou potrestáni menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

38:05

Raphael Diaz (NYR) již putuje na trestnou lavici s dvouminutovým trestem.

23:58

Přesilová hra ale nyní připadne i hostům, Nick Cousins (PHI) dostává menší trest za zdržování hry.

23:43

Domácí si zahrají třetí početní výhodu, Raphael Diaz (NYR) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

16:32

Shayne Gostisbehere (PHI) inkasuje menší trest za nedovolené bránění, Rangers si zahrají první dnešní přesilovku.

13:28

Teď už se ale vylučovat bude a domácí si zahrají druhou přesilovou hru dnes večer. Kirill Kabanov (NYR) dostává dvě minuty za sekání.

07:12

První přesilová hra zápasu putuje na stranu Flyers, za držení protihráče je vyloučen Raphael Diaz (NYR).

5:3

Branky a nahrávky: 9. Medvěděv (Laughton, Umberger), 24. Schenn (Umberger, Provorov), 30. Gagner (Simmonds, Couturier), 43. Gostisbehere (Konecny, Cousins), 57. Gostisbehere (Simmonds, Gagner) – 28. Lindberg (Nejezchleb), 29. Bodie (Stalberg, Lindberg), 59. Bodie (Adam, Klein)

Philadelphia Flyers: Mason (LaBarbera) – Streit, Gostisbehere, Schultz, Sanheim, Provorov, Medvěděv – Schenn, Couturier, Simmonds, Umberger, McDonald, Brent, Palushaj, Laughton, Cousins, Rosehill, Konecny, Martel, Gagner.

New York Rangers: Hellberg (29. Raanta) – Diaz, Klein, Graves, McIlrath, Bodie, Bellemore – Etem, Hayes, Miller – Lindberg, Stoll, Stalberg – Bourque, Adam, Kabanov – Nejezchleb, Megna, Hart.

Rozhodčí: Charron, St. Pierre – Gibbs, Alphonso

Diváci: 16985