23.09.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 2.25 3.7 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (04:11:56)
David Pastrňák (BOS) 2+0, 4 střely, čas na ledě 15:21
David Krejčí (BOS) 0+2, 1 střela, čas na ledě 16:04
2. Malcom Subban (BOS) 17 zák., 0 gólů, 100%
3. Frank Vatrano (BOS) 0+0
Dnešní utkání sledovalo 16 460 diváků.
Střely na bránu: 32:27.
Je dobojováno! Utkání se nakonec rozhodlo až v samém závěru. Nejdříve se podařilo po spolupráci dvou Čechů Davidů – Pastrňáka a Krejčího dostat domácímu Bostonu do vedení. Washingtonu se ale hned minutu na to podařilo vyrovnat. Utkání ale opět rozhodlo duo Pastrňák – Krejčí. Druhý jmenovaný nezištně nahrál před brankou Capitals najíždějícímu Pastrňákovi,který svou druhou brankou v utkání rozhodl prodloužení už po dvanácti vteřinách.

60:12

Bruins právě vstřelili branku!
Autorem branky je DAVID PASTRNAK, který rychle ukončuje svou druhou brankou v zápase prodloužení po parádní a nezištné přihrávce Davida Krejčího,který si tak v tomto utkání připisuje druhou asistenci. Asistence: David Krejčí a Torey Krug.

60:01

Bukarovsky vyhrál vhazování nad Davidem Krejčím.

60:01

60:00

59:01

Začala poslední minuta vyrovnaného duelu. Utkání spěje do prodloužení tří proti třem.

54:54

Carey (WSH) – 2 minuty, držení protihráče.

54:31

Castovu ránu si pro sebe schoval Grubauer.

52:52

Schmidt mířil nad bránu z dobré pozice.

52:30

Stejně tak Kelly na druhé straně kluziště Grubauera.

51:30

Bourque trefil jen McIntyreho.

50:05

A hraje se opět od "začátku", i když se domácí snaží vrátit vedení na svou stranu.

49:35

Washington právě vstřelil branku!
Autorem branky je NATE SCHMIDT,který se natlačil před domácí branku a dokázal zde šikovně tečovat střelu Boweyho z modré.. Asistence: Madison Bowey a Zach Sill.

49:30

Schmidt trefuje jen McIntryho.

48:16

Autorem branky je DAVID PASTRŇÁK, který dostal puk od Davida Krejčího a nízkou backhandovou střelou z otočky otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: David Krejčí a Adam McQuaid.

47:42

Ferlin (BOS) – 2 minuty, držení protihráče.

47:20

Stanton (WSH) – 2 minuty, podražení.

46:39

Bourqueova backhandová střela končí u Grubauera.

46:29

A stejně tak končí i rána Zacha Senyshyna.

45:30

Krugova střela končí na Grubauerovi.

44:35

David Pastrňák teď vyslal hodně nebezpečnou střelu na Grubauera, skóre se ale nemění.

44:26

Střela Jaye Beagleho šla mimo tři tyče.

42:05

Ferlinovu backhandovou ránu si prosebe nechává Grubauer.

40:01

Krejčí prohrál úvodní vhazování s Burakovskym.

40:01

Střely po druhé třetině: 19:22.
Je za námi druhá část zápasu, tedy čtyřicet minut. Ani ve druhé třetině nebyla k vidění žádná branka. Změní se to snad v závěrečné části? Nebo se rozuzlení dočkáme v předem domluveném prodloužení? Tak o tom rozhodne třetí třetina.

40:00

38:30

Castovu střelu si pohlídal opět Philipp Grubauer v brance Capitals.

37:57

Ndruhé straně kluziště si poradil Grubauer s pokusem Briana Ferlina.

37:14

A stejně se tomu děje po pokusu Mika Moora.

36:25

Střelu Chrise Browna McIntyre chytá.

35:41

Puk po Williamsově ráně bránu netrefil.

34:28

Po změně brankářů se hra hodně zklidnila.

34:14

Sill trefuje jen McIntryho.

31:14

Casto mířil mimo bránu.

31:06

Vatrano na druhé straně do Grubauera,který vystřídal pro změnu Peterse v bráně Washingtonu.

30:06

Carlson teď mířil jen do Zana McIntryho, který se teď vyměnil se Subbanem v bráně domácích.

28:34

Střela O'Briena mířila jen do domácího gólmana.

27:27

27:14

Brown trefil jen Malcoma Subbana v brance domácích.

24:04

Tyler Lewington se teď serval s Justinem Hickmanem, za což si oba vysloužili potlesk diváků, ale také pětiminutový trest.

23:25

Beleskey střela šla opět mimo bránu.

22:11

Latta otestoval pozornost Subbana a zjistil, že je dobrá.

20:50

První minuta druhé třetiny jasně pro domácí celek.

20:37

Beleskey pálil mimo bránu.

20:15

A ještě jednou vyzkoušel Petersovu pozornost Krejčí, ale brankář hostí byl opět připraven.

20:11

Pastrňak vystřelil naslepo. Peters v pohodě vyráží.

20:01

Krejčí na vhazování porazil Bukarovskeho.

20:01

Střely na bránu po první třetině: 12:11.
V první třetině jsme branku neviděli. Hosté z Washingtonu začali aktivněji a měli zpočátku i více ze hry. Bruins poté ale hru vyrovnali a i přes střeleckou snahu na obou stranách je zatím stav utkání po dvaceti minutách bez branek.

18:22

Ndruhé straně mířil Kelly jen do Peterse, který vyráží.

17:47

Bowey trefil jen dobře postaveného Subbana.

16:06

Na druhé straně šla rána jednoho z hostujících hráčů nad bránu.

15:36

S přibývajícím časem jsou domácí nebezpečnější. Teď Peters čelil několika střeleckým pokusům hráčů Bostnu, ale branku nepustil.

15:02

Rovněž s Hickmanovým backhandovým pokusem si brankář hostí poradil.

14:57

Castův pokus Peters chytá.

14:54

14:05

Stephensonovu ránu Subban chytá.

12:54

Bowey (WSH) – 2 minuty, nedovolené bránění.

12:01

Opět v akci Casto, ale tentokrát branku minul.

11:39

Casto střílel na bránu. Peters vyráží.

11:26

Na druhé straně otestoval Peterse Morrow, ale zatím máme stále bezbrankový stav.

11:01

10:52

Williams teď minul bránu Bruins.

10:04

Beaglestřílel na Subbana, ten chytá.

09:41

Na druhé straně střílel Frank Vatrano, ale skóre se zatím nemění.

09:30

Carlson střílel na bránu domácích, ale Subban opět připravený.

09:01

Hickman (BOS) – 2 minuty, sekání.

08:46

Blidth střílel nabránu hostí, ale Peters se nemusel obávat.

06:16

Austin Czarnik teď poslal po delší době střelu na Peterse, který s pokusem neměl sebevětší problém.

05:08

Moore vyslal střelu zápěstím na Subbana. Washington je zatím aktivnějším.

04:02

A zdá se, že si brankář Bruins dnes moc neodpočine. Teďmusel zasahovat při střele Ryana Stantona.

03:57

Subban teď čelil dvěma rychlým střelám po sobě. Nejprve uspěl při pokusu Bourqueho, a poté i proti Burakovskymu.

03:22

Kevan Miller vyzkoušel na druhé straně pozornost Justina Peterse, ale ten byl připraven.

02:41

Teď střílel na bránu Bostonu pro změnu Moore, ale domácí brankář byl opět pozorný.

01:10

Jay Beagle vyslal střelu na bránu, ale MalcolmSubban si připsal úspěšný zákrok.

00:01

David Krejčí prohrál úvodní buly s Burakovskym.

00:01

Boston Bruins: Subban (McIntyre) – Krug, McQuaid, Arnesson, K. Miller, Morrow, Casto – Beleskey, Krejci, Pastrnak -
Vatrano, Czarnik, Ferlin – DeFazio, Khokhlachev, Senyshyn – Blidh, Kelly, Hickman.

Washington Capitals: Peters (Grubauer) – Stanton, Carlson, Schmidt, Bowey and, Moore, Lewington – Bourque, Burakovsky, Williams – Carey, Stephenson, Beagle – Elgestal, Latta, Brown – O'Brien, Sill, Mitchell.
Po základní hrací době bude následovat předem doluvené prodloužení tří proti třem. I o výsledku tohoto prodloužení Vás budeme informovat.
Dobré ráno, vitám Vás u online přenosu dalšího přípravného duelu zámořské NHL. V tomto utkání se představí mužstva Bostonu Bruins a Washingtonu Capitals. Boston v prvním duelu porazil New Yersey 2:0. Rovněž Washington slavil v prvním přátelském zápasu výhru 2:0 nad Carolinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:1

Branky a nahrávky: 49. Pastrňák (Krejčí, McQuaid), 61. Pastrňák (Krejčí, Krug) – 50. Schmidt (Bowey, Sill)

Boston Bruins: Subban (30. McIntyre) – Krug, McQuaid, Arnesson, K. Miller, Morrow, Casto – Beleskey, Krejci, Pastrnak - Vatrano, Czarnik, Ferlin – DeFazio, Khokhlachev, Senyshyn – Blidh, Kelly, Hickman.

Washington Capitals: Peters (30. Grubauer) – Stanton, Carlson, Schmidt, Bowey and, Moore, Lewington – Bourque, Burakovsky, Williams – Carey, Stephenson, Beagle – Elgestal, Latta, Brown – O'Brien, Sill, Mitchell.

Rozhodčí: Wes McCauley, Tom Chmielewski – Brad Kovachik, Tim Nowak

Diváci: 16 460