HC Baník Sokolov – BK Havlíčkův Brod

4:3

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

23.09.2015, 18:00 • 1. kolo • Rostislav Králik

Sokolov si připisuje dva body za výhru v prodloužení, zatím co Havlíčkův Brod si na Vysočinu odváží pouze bod, ačkoliv byl více než polovinu lepším týmem, o dnešním výsledku rozhodla zhoršená hra ve 2.polovině zápasu a velký počet vyloučených na straně hostí. Hezký večer ze Sokolova. (20:28:06)

60:44

Baník právě vstřelil branku!
Domácí nakonec strhávají vítězství za dva body na svou stranu střelou PETRA RAČANSKÉHO do odkryté klece Dusíka po střelách Pavla Kuběny a Kamila Tvrdka – 4:3!

60:01

60:00

59:31

Lukáš Endál (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za podražení.

58:22

Kotouč v ohni, ale hra již byla přerušena hvizdem rozhodčího.

57:36

Vhazování před Dusíkem.

57:05

Fečo zasahuje. Posléze menší rozmíška Kořínek vs. Říha.

56:31

Dubnova střela, posléze je ihned pískáno – postavení útočícího hráče v brankovišti – H. Brod.

55:42

Ofsajd domácích.

55:02

Račanského pokus ze středního pásma.

54:30

Hra vysokou holí. Hra se stěhuje před Feča.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Gombár (Tvrdek), 35. Krejsa, 53. Račanský (Říha), 61. Račanský (Kuběna, Tvrdek) – 10. Endál (Vala), 26. Třetina, 41. Třetina (Endál)

HC Baník Sokolov: Fečo (Frček) – Říha, Truhlář, Gombár, Priškin, Binias – Kuběna (C), Račanský (A), Sýkora, Tvrdek, Beránek, Zikmund, Krejsa, Kašpar (A), Vrána. Trenér: Carvan.

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben (A), Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Kříž – Přidal, Třetina (C), Endál (A), Chlubna, Kozlík, Kuchta, Kondratev, Vlasov, Ludvík, Cejpek, Hlídek. Trenér: Totter.

Rozhodčí: Jakub Valenta – Ing. Tomáš Černý (oba Plzeň), Petr Fiala (Sokolov), Delegát: Sentenský