5:3

konec (2:1, 0:0, 3:2)

12.09.2015, 16:00 • Tipsport arena • 4. kolo • Ondřej Mládek (@ondrejmladek)

Děkuji vám za pozornost a někdy opět na počtenou! (18:15:22)
V dnešním napínavém duelu jsme viděli osm branek. Pět z nich skončilo v liberecké síti, a tak si domácí připisují nejen skalp lídra, ale hlavně tři cenné body do tabulky.

59:16

Hostující Šír dostává dvě minuty za podražení.

58:24

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté hrál v šesti bez brankáře a to se jim stalo osudným. MARTIN KRAJŇÁK trefuje odkrytou libereckou klec. Bez asistence. 5:3

57:31

Icing hostů.

57:20

Ofsajd hostů.

57:09

56:25

Postavení libereckého hráče v brankovišti.

55:09

Hodně netaktický faul od Denise Kusého. Ten narazil zezadu hostujícího Solenského a dostává trest na dvě minuty + deset minut osobní trest za vražení zezadu. Míří tak do šatny a trest odpyká David Baróci.

55:03

Méně než pět minut zbývá do závěrečné sirény, hostům se ale nedaří dostat pardubické pod trvalejší tlak.

54:35

Milimetrový ofsajd libereckých.

53:56

Ružička pálí těsně mimo!

52:05

Do konce řádné hrací doby nám zbývá necelých osm minut a utkání ještě slibuje velké drama, hraje se otevřený hokej a vzhledem k dosavadnímu průběhu se zde může stát ještě leccos.

51:47

51:31

50:55

Neuvěřitelné drama! Domácí jsou opět ve vedení. Byl to ADAM RUŽIČKA, který byl velmi důrazný a obloučkem přehodil klečícího Hosnedla. Asistence: Filip Zadina. 4:3

50:24

Radost hostů měla pouze krátkého trvání, neboť TOMÁŠ PIPEK vyrovnává po zasunutí puku za Hosnedla. Asistence: Josef Horyna. 3:3

50:12

Liberec právě vstřelil branku!
Obrat jest dokonán! Hosté se při hře čtyři na čtyři dostávají do vedení. JAKUB MEČÍŘ se opřel do puku a rozvlnil pardubickou síť. Asistence: Samuel Solenský. 2:3

5:3

Branky a nahrávky: 1. Panna (Hoskovec, Krajňák), 1. Zadina (Kusý), 51. Pipek (Horyna), 51. Ružička (Zadina), 59. Krajňák – 12. Solenský (Paločko), 44. Svoboda, 51. Mečíř (Solenský)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Rudy, Nedbal, Kučera, Beran, Faltys – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Kusý – Rohlík, Hoskovec, David Voženílek – Dušek, Hlaváček, Barkóci.

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Klinger, Arlt, Husa, Mečíř, Tržický, Starosta – Šír, Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda, Zachar, Kačírek, Paločko, Hylena.

Rozhodčí: Barek – Špůr, Marek